Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ICE CATS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

vsak a kto tu spominal jedno pivecko ? :D neviem o tom ze by som ti este nieco ponukal ja som to skor oznamoval :cinka: ale tak som rad ze prijmate vyzvu aspon bude motivacia :box:
samozrejme.. vsetko musi byt:)...:) no uvudime no..:) ale sak my sme itak lepsi;)
Seabrook píše:dufam ze na nas neposle aj prisnejsie dopingove kontroly :lol2: a boss daj pozor aby ta nechytili za gamblerstvo alebo aby si nemysleli ze dohodujes zapasy tymi tvojimi big stavkami :giggle: ja uz som to preistotu obmedzil
Na naše zápasy samozřejmě nevsázím, abych nebyl ve střetu zájmu :lol2:
Dufam ze ste teraz spokojny ked ste zase spravili bordel !!!! Vhrali ste to chlapci , vyhrali !!!! ste hviezdy ste !!! Hlavne ze mne sa pri hadkach pisalo v PM od administratora , PROSIM IGNORUJ NARAZKY ABY SA NEMUSELI DAT ZBYTOCNE BAN-y .....zato WILD ako vidim siel prikladom !!! Si hviezda si !!! Ano IXO nemal co skakat to ej pravda ......ale Wild mal ist prikladoma igoruvat ........ste snad spokojny ze nas je o jedneho menej a nemozeme si ani v teme pisat ...HVIEZDY CHLAPCI !!! NAOZAJ !!!! A to ste boli pre mna vzor lebo osm u vas zacal !!! Medo sklamal si ma !!! Wild si tu ako vzor vsetkym ale teraz si sa zhodil pekne !!!!A je mi jedno ako to dopadne , vasa odpoved ma nezaujima !!!!
SKLAMALI STE MA NA PLNEJ CIARE !!!!!!
DUFAM, ZE BUDETE SPOKOJNI AK PO 5. KOLE SKONCIM
vy ste uz upne na hlavu vy magori

ako sa vam mohli ratat body od tipera, ktory nie je vo vasom time, ste uz uplne padnuti na hlavu, je tam ixo, cibula, badhed a palo, tak ako sa vam mozu ratat body od marosa, sa zamyslite trochu

ked uz to mam poriadne nafuknut, to je akoby ste zrusili zmluvu s badhedom a vzali ste marosa, tuk tuk, uz vam to dochadza
jak som ta ja kurna sklamal??? :shock: :shock: :shock:
inac k teme dneska dalsie vitazstvo:) .. a dneska su zaujimave zapasy nevem cudne to je tak sa uvidi
uz by mohlo aj stacit toho osocovania a nezmyselnych utokov.Tema SC bola uzamknuta presne pre toto aby sa zbytocne predislo dalsej vymene nazorov,tak poprosim aby ste si tento konflikt riesili v ramci ss,aj ked myslim si ze tam uz nieje co riesit.
medik911 píše:jak som ta ja kurna sklamal??? :shock: :shock: :shock:
inac k teme dneska dalsie vitazstvo:) .. a dneska su zaujimave zapasy nevem cudne to je tak sa uvidi
Méďo, ty si ty tipy někde snad opsal :lol: ale GJ :good:
chester wild precitajtew si sc temu aby ste vedeli ako to vsecko bolo pls
a mame dalsie vitazstvo uz sme 1 :) :) konecnceee:)
vyuzivate nase zakopnutie,takze priebezne ste pred nami no my sa este nevzdavame :-P
bodaj by sme mali zaver ako tomu bolo v 2. kole, vlastne ani nie :D lebo to by teraz museli prist zavahania a na spicu sa vyhupnut az v posledny den, raz taka drama stacila, pokusme sa to uhrat

vtedy sme to zvladli v trojici, kedze mal medik BAN, teraz sme v plnej sile, tak to vyuzime :buchac:

a pochvala pre medika, vtedy si nas oslabil, no teraz nam to vynahradzujes a tahas tim :good:

takze miesto pokuty, bude mozno nejaka odmena, uz sa ti minuly plechovky :?: :lol2:
nieee este nejake mam:-D :-D ..
ale uz by trebalo nove.. pomalicky dostavat..
no som rad ze konecne pomaham timu :) dufam ze to bude pokracovat:)
WildCelt píše:takze miesto pokuty, bude mozno nejaka odmena, uz sa ti minuly plechovky :?: :lol2:
Zase se nemusíš hned rozplývat ... něco do pokladny na večerní mejdany je potřeba :lol2:
Ice Cats vs. Evil Insiders 18:21

WildCelt 6b
boss 10b
medik911 8b
Seabrook 8b

eman22 7b
androj 8b
Ivan 13b
OpenFire 0b
tazky finis
dnes s FB :bitka3: zajtra s SC :bitka3:

body uz mame iste v tomto kole :ciga: teraz sa pokusit uhrat co najviac, do 2. miesta to mame vo svojich rukach, tak zaberme :cinka:
no nic dnesna prehra kusboli ale dotiahneme to dneska proti FB :):) urcite.. sme lepsi sme najlepsi takze tak..:)
Dneska bude urcite rozhodujuci faktor forma nasich revuckych fesakov :eek2: :D Dufam ze budu v stave schopni korculovania inak to bude pruser :thumbsdown:
Nam by vyhovovala v celku vasa remiza. :D
s pavucikmi mame nepriaznivu bilanciu :dole: 1-0-0-0-2

2. miesto mame iste :) vitazstvo nad SC nam ako jedine zarucuje naisto 1. miesto, tak do niiiiich :oslava: ups :buchac: :box:
jj dneska ideme z plnych sil na SC a jednoznacne sa ukaze kto je lepsii
Čičinky, držte se ... natipoval jsem do konce měsíce. Zítra jdu do nemocnice, podle odhadů bych tam měl být asi tři dny, ale víte jak, nikdy nevíte, co se může stát :cry: Myslete na mě, bojujte za mě a držte mně palce :!:
dufam, ze tam nejdes koli niecomu az moc vaznemu :( nech je to, co je to, DRZ SA :)

ZABOJUJEME UZ AJ DO RANA :smile03:
vyzera to dobre :yes: :smile03:
3354 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS