Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ICE CATS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

s medikom sme nad tym este rozmyslali vecer ale napokon sme sa dohodli ze ich nebudeme strapnovat :roll: aj by nam to vyslo EI mali iba 11 bodov :D

gratulujem k naozaj vynikajucej sezone a medik gratulujem k vitazstvu v individualnej tipovacke :wink:

no vidis S mohli sme to tak spravit :D janik a ja tebe gratuluejm k druhemu miestu bolo mi ctou stebou bojovat :wink:
tak chalani a je to tu mame stratu 8 b na Ei tak do nich :)

Derryl píše:
medik911 píše:chlapci spravne vinimku dnes nikto nenatipujme a uvidi sa ci nas ei dobehnu spravime tak? :D
Ved sprav :lol: len ci už budeš mať taku prilezitosť aj v dalsej sezone :lol:
a mozno budeme moct vynechat aj posledne 2 kola :P :D

:dance: DOKAZALI SME TO :!: :!: :!: :frajer: Obrázek

Fantasticka sezona v nasom podani, vdaka vsetkym clenom, ale hlavne vdaka skvelemu medikovi :cool: V hodine dvanastej sme sa prebojovali do zaverecnych bojov o celkovy titul, to je fantasticke :) Snad to bola prelomova sezona pre nas skvely tim a v skvelych vykonoch budeme pokracovat i nadalej, a ze zabojujeme o co najlepsie umiestnenie v konkurencii tak skvelych timov :wink: :pivo2: Tak na ten nas prvy titul, ale oslavujte mierne :D , dnes nas uz cakaju tipy a stahovanie naskoku nasich superov :twisted:

Obrázek

:pivo2: :wins: Obrázek
No bola to super sezona v tyme panovala dobra nalada, vyborne vykony vsetkych clenov, hlavne medika :cool: ktoremu by som chcel pogratulovat k prvemu miestu v jednotlivcoch :) samozrejme vynikajuce vykony podaval aj WildCelt a kedy bolo treba tak zabral aj Kuko :pivo: jednoducho ako hovoril WildCelt bola chemia v tyme dufam ze budeme pokracovat v takychto vykonoch a ziskame celkove vitazstvo a neprehanajte to s tym pitim :D
a este som zabudol samozrejme budu odmeny € splnili sme pozadavky vedenia takze kazdy clen timu si pripise bonus v hodnote 500 000 €

Všechna ÄŤest chlapi zatipovali jste skvÄ›le a blahopĹ™eji k prvnĂ­mu mĂ­stu !!! Obrázek

ten smajl je dobry :)
chlapci netreba hlavne teraz upustiit s vykonov musime podavat pri najmensom take a este aj lepsie lebo mame stratu 8 bodov cize mame co dohanat takzed GO ice cats Go
Seabrook ja nechcem premie ja chcem WHISKAS ci ako sa to pise

Ja Vám tiež gratulujem a hlavne Medovi :D , ktorí dokazal nemožne, vyhrať v tak silnej konkurencii.
Medo je v tejto sezone skratka king :lol:

:clap: :clap: :clap: :champions: :taptap: :taptap: :taptap: :wins:
chalani oslavil som to uz vcera :D :D .Oslavy boli velke ale policia nemusela zasahovat :D Len tak dalej musime tipovat hlavne Medik :)
Sea a Wild neozerte sa :pivo2: Medik ma zakaz od mamy je este mlady na pitie :D :D to bol len zart Medik kludne si daj aj lieh :lol: :lol: aj to bol len zart :D

Derryl píše:Ja Vám tieĹľ gratulujem a hlavne Medovi :D , ktorĂ­ dokazal nemoĹľne, vyhraĹĄ v tak silnej konkurencii.
Medo je v tejto sezone skratka king :lol:
:o :shock: :cool: :oops: :) :thumbsup: :clap: :super: :hmm: :fan: :juchu: :ejha: :taptap: :thumbsup2: :hanba: ty vole ja som dostal pochavlu od velkeho Derrylatora :) super
kuko tak co si mam dat???? :lol: :sad2: :lol2:

Gratulujem k uspechu !!! 8)

Tak a mame tu prve dosledky oslav :doh: Seabrook a kuko nestihli natipovat prve 2 zapasy, oslavy titulu boli zrejme bujareObrázekS sa vsak aspon ako tak spamatalObrázeka snazil sa to stihnut :lol: No o kukovi niet ani chyru ani slychu a oslavy u neho boli zrejme este bujarejsieObrázekco sa vlastne aj cakalo :D Dalsie zapasy zacinaju uz coskoro, snad to stihne :roll:

tak kuko zasa nenatipoval sakra :( co snim je? :? :?

Gratulujem i ja, bol to zaujimavy boj 8)

no chlapci tak dnes som podal ''skvely vykon'' :oops: dufam ze sa to uz nebude opakovat ale pekne ste aspon vy dvaaja Wild a S takze go ice cats go

no dnes to teda bol vykon :thumbsdown: :dup: stalo sa to coho som sa najviac obaval nepreniesli sme si formu do Play-off a nezabudajte nase ambicie su zisk titulu :roll: tak treba zabrat
a kuko sa asi uz spamatal z tych oslav :lol: lebo uz zatipoval :cool:
GO Ice Cats !!!

Tak dnes jednoznacne musime zabrat :nervy: V prvych dvoch kolach sme podali len priemerne vykony, ktore zostali v tieni tych skvelych z minulej sezony :dup: Ak mame byt v tabulke vyssie, co vsetci chceme, tak dnes treba pridat :fan: GO ICE CATS GO :fan:

tak ja dnes bud alebo :? 8) :( :)
som zvedavy ako to dopadne musite kazdy natipovat jednoznacne mame hrozne vykony cize musime zabrat kazdy jeden

halo chlapci zijeme ????
viem ze sa nam nedari ale netreba skladat zbrane mmusime este zamakat ciuze sa neflakat a bodovat !!!!!!!!
spravte to aspon pre tim

Nebojsa nikto tu nesklada zbrane pritomto novom tipovani sa da nadskok superov velmi rychlo dohnat dufajme ze nam bude stastie priat :?

stale sa neda povedat ze by nam stastie prialo :( dnes zase len priemerny vykon, ale som rad ze sa aj mne konecne zadarilo :roll: presne ako hovori kuko nic nieje stratene pri tomto bodovani :wink: GO ICE CATS GO !!!

k terajsim vysledkom Ice Cats asi vystizne patri veta, cim vyssie vystupas, tym hlbsie padnes :? .

Tak dnes to bolo celkom slusne :) Tak este zabojujme do konca KTL, ktora je skratena po koniec zakladnej casti NHL :roll: Ja sa pokusim vydat zo seba vsetky zvysky svojich sil :D kedze PO NHL tipovat nebudem a MS asi tiez nie, takze niet sa na co setrit :twisted:
GO :!: :!: :!: ObrázekGO :!: :!: :!:

Malo to tu zije :( Pekne sme zabrali, naberame formu :D Len tak dalej, podme podme :nervy:
3354 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO