Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ICE CATS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

co ti nieje jasne?
hej cicky dneska mame 11 zapasov ci kolko tak to nesmieme dosrat ale dostat sa na 1miesto!! AK SA nam to nepodari tak to budeOK pkial nepadneme nizsie ! tak sa sanzte aby sme boli prvi ktory vyhraju 3 krat za sebou!!!!!!! :!: :!: :!: :!: hrajte obranne a zaroven utocne
PREDTYM :thumbsdown:
medik911 píše:ja na to odpovedam big NIE netreba nam hviezdit ale len podavat normalne vykony staci nam 3 meisto
POTOM :thumbsup:
medik911 píše:hej cicky dneska mame 11 zapasov ci kolko tak to nesmieme dosrat ale dostat sa na 1miesto!! AK SA nam to nepodari tak to budeOK pkial nepadneme nizsie ! tak sa sanzte aby sme boli prvi ktory vyhraju 3 krat za sebou!!!!!!! :!: :!: :!: :!: hrajte obranne a zaroven utocne
ta zmena sa mi paci medik :) ja si ta uz vychovam :D

dostavame sa do formy :frajer2: nastava cas ciciniek :lol: podme, dnes mame 10 zapasov, je skvele, ze sme znova v hre o prvenstvo v nasej konferencii, tak si to vazme a podla toho aj tipujme :!: :cinka: GO IC GO GO GO :box:
no ale teraz su pred vami silny krokodili a mi sa len tak lahko predbehnut nedame :!: takze vam budeme zneprijemnovat cestu k 1 miestu :frajer2:
x-men píše:no ale teraz su pred vami silny krokodili a mi sa len tak lahko predbehnut nedame :!: takze vam budeme zneprijemnovat cestu k 1 miestu :frajer2:
ak ste silni, ako tvoja gramatika, tak dnes budu mat IC komfortny naskok :lol: :lol: :lol:
Joe S. píše:
x-men píše:no ale teraz su pred vami silny krokodili a mi sa len tak lahko predbehnut nedame :!: takze vam budeme zneprijemnovat cestu k 1 miestu :frajer2:
ak ste silni, ako tvoja gramatika, tak dnes budu mat IC komfortny naskok :lol: :lol: :lol:
no moja gramatika to je zas ina kava tu nechajme radsej bokom :lol: kua naozaj ale uz ake chyby gramaticke robim :x budem musiet aj to zlepsit :) ale kde ziadny naskok nebudu mat :)
joe :-D :-D :-D :clap: :clap: cool no
ze nie sak poslem na vas nebostika DUndeeho a uvidsa kto bude prvi ;-! l
medo kurnik zabudol si mi pripomenut ze sem pisem ale nemam natipovane ... :(
no nic to sme stale v hre tak zaberme :)
tomi, pekne, ze prispievas do diskusie :) ale predsa len, dolezitejsie je, aby si tipoval :D cestou z roboty som trpol ci si natipoval :roll: , lebo som vedel iba o mojich a medikovych tipoch a tie boli veru biedne :shock: no nastastie si to zachranil spolu so Seabrookom :moj: uz som sa bal, ze nas vsetci prevalcuju :o no nastastie je to dobre, trosicku sme stratili, ale stale sme v hre a to je :cool: este nas cakaju 4 dni (4, 12, 8 a 1), este je vsetko otvorene :frajer2: tak makame dalej :cinka: a snad sa zadari :modlenie: pekny den cicinky :)
Kluci,hledám Medika,jestli ještě chce tu Vltavu,tak mu to pošlu přes "Leteckou poštu".Nemám na něj ICQ,tak ať píše SS
jo jo zhanam
Přes ICQ to asi poslat nepůjde,nevíš,jaký je tam limit velikosti souborů?Moje ICQ-388 556 616
hm tak toto fakt neviem ale malo by to ist mozzno
ale denska som to chalani totalne doebal sakra sa hanbim fakt prepacte :oops: :oops: :sad2: co tos a stalo sakris dufam ze dneska to napravim ale vdaka tomimu aj S ze nacs zachranili bo by sme boli v PI-i
piatok sme zvladli cicinky :good: stiahli sme 2b na timy pred nami a uz je to len o 3 resp. 2b, co je iba jeden zapas 8) dnes sa bude lamat chlieb, kazdy bodik bude dolezity, tak si dajme zalezat :!: :cinka:
wild zabudol som natipovat vcera bo som nebol na nete vcera ale potom na komosovej oslave ma dako osvietilo ani neviem kolko bolo hodin a ani jak som to natipoval ale natipoval som :clap: :oslava: :oslava: :oslava:
chlapci tak sa mi zda ze NHL sa otaca proti mne :-( nedari sa mi a nemozem tak pomoct v dolezitych momentoch timu tak to potiahnite aspon vy !
a ja sa nato mozem visrat sakra dam 1 budu 2 dam 2 budu xka dam x bude 1 boha tak tos a mozem visrat na tu NHL to radsej budem tipovat dajaky Africky hokej sakra
medik911 píše:a ja sa nato mozem visrat sakra dam 1 budu 2 dam 2 budu xka dam x bude 1 boha tak tos a mozem visrat na tu NHL to radsej budem tipovat dajaky Africky hokej sakra
vsak sa nerozculuk medik pohoda klidek tabacek to sa stava aj ja som tuto noc ziskal len 3b takze nic si stoho nerob :wink: nevesaj hlavu vsetko bude ok :wink: radsej si daj pivecko :pivo2: a uvidis hned to bude lepsie :wink:
pivo som si dal hned ako som sa do*ebal zo skoly :-D a to ze sa stava uz asi5 dni zaradom umna :-( ale fajen bolo pivko :-) idem aj zitra asik
medik911 píše:pivo som si dal hned ako som sa do*ebal zo skoly :-D a to ze sa stava uz asi5 dni zaradom umna :-( ale fajen bolo pivko :-) idem aj zitra asik
ale zas to uz nemusis prehanat :D nie ze sa s teba stane velky alkoholik lebo z jedneho pivka mozu byt 2 pivka potom poldeci a tak dalej :D ale nie kludne chod aj zajtra na pivko :wink:
chlapce nechi vediet co sa dialo na silvestra ok? co tam jedno pivko neboj sa az taky nesom ja ked tak raz do mesiiaca fajne teraz sa chystam v pondelok rano pit ale nemam vela casu len do 8:40 potoms amusim do skoly ponahlat
aha no ok teda :wink: tak ti teda ide karta :P ved z casu nacas sa aj ja riadne rozbijem :D ale to stoji za to :D a najlepsie sa viem opit na disco tam mi chuti pit :D
vy ozrani :lol:
medik povypravaj nam co bolo na silvestra :clap:
arek píše:vy ozrani :lol:
medik povypravaj nam co bolo na silvestra :clap:
medik si uz isto nespomenie co bolo na silvestra :D ved bol opity na mol :D sa plazil mo zemi ako uzovka :D ale nie srandujem :) no veru medik povypravaj nam co bolo na silvestra :P
no ne pametam daco co take bolo no proste zacneme rano:-D vstal som asi o 13:00 isiel som hrat Battlefield 2 a skoncil som asi tak oklo 6 az 7vecer potom som sa isiel osprchovat obliekol soms a a sieil dolu s nasimi a este rodinou co prisla .tak sme rozpravali a proste blbosti ale pokusal som sa najest co najviac
no okolo 21:00 som siel von tak prisiel som von kamosi sv*ne ma nepockali a uz mali vsebe asi 4 pulky tak som ich musel dobehnut tak som hned ze zapitajteale pil som len spis slivka 52% no tka kupili vipil som sielsom k druhym atd o 23:50 som siiel s5 domov lebo som chcel travit novy rok z nasiimi to som mal uz v sebe asi 5 pulkouv to mi nic nebolo ta som strielal z brokovnice atd o 00:30 som siel do hospody a tedy sa to zacalo najprv osm zasa pil len spis slivka to som si dal asi 4 pulky potom som dal jedno pivo zatim 2dcl vina cervenho a este dve pulky a medzi tym si pametam ze som siel s kamsoom dakde neviem kde viem ze som sedel na strede cesty a som volal uz ani neviem skym kamos mi bol asi 300 metrov odomna som po nom krical jak ko*ot protim som volal skoro ma zrazilo auto keby ma druhy kamos nestiahol .no proste potom jak mi uz bolo fakt spatne som si sadol vonku oprel sa o krcmu a zaspal som si pametma ze som sa zobudil ze sa kamosi bili koli dievcatu na nich som krical to som sa uz nevladal postavit potom som bluval dvakrat pod nohy hned a uz som zapsal zrazu som sa prebudil jak ma tahali dvaja 20 rocny kamosi domov ja som len nohy smikal a top bolo to ze pred dverami otec fajcil :? to som si vtedy ani nevsimal ale zacul somt amdaco take ze zajtra si to vibavime ci co no ta som si zobral kiblik a spal som rano som sa zobudil o 5 som musel zakryt stopy uz mi bolo trosilinku dobre som chodil uz :-D som zobral kibel a umyl ho hned som siel spat a o 10:40 ma mama zbudila do kostola to bol zabojak do kedy som bol vonku na vzuchu to bolo ono ale prisiel som dnu a ked sme sa mali psotavita modlit prislo to tak mi plano prislo som len utekal z kostola bohuzial som to nestihol a na schodoch som ho pokrstil na novy rok :-D .potom mi kamosi hovirli ze som sa este bil z dakym neviem skym a take este dalsie veci od vtedy som si povedal ze uz nikdy nebudem pit co sa bohuzial nepotvrdilo a hned o 2 tyzdne prisiel lyziarak:-D
PS: na silvestra som rozondil len 200SK :-D a prosim vas nemiesajte vsetko lerbo je to dost blbe:-! :|
3354 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO