Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ICE CATS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

tomi993 píše:pani hor sa do play-off ! ! !
gratulujem medikovi a aj ostatnym za super vyrovnane vykony! pracujeme ako dobre namazany stroj :) ked to nejde jednemu tak potiahne druhy ... tak to ma byt!!!
presne tak tomi :wink: dufam, ze i v playoff budeme fungovat nadalej ako dobre namazany stroj, tak ho treba poriadne premastit, aby sa co najmenej zadrhaval a hlavne, aby sa nezadrhol :cool: pekne foto, ani ja som neodolal :D
ani ja som uz nemohol odolat no:_D
nasa stranka zaktualizovana :) blahozelam medikovi k najvyssiemu oceneniu :good: uz sa neviem dockat PO, nech uz je sobota :yahoo: :cinka:
Obrázek :o MB maju toto v podpise :thumbsdown: takze oddnes davam zakazam vsetkym cicinkam jest hovadzie :D bravcove a kuracie mozete :yes:

inak sa mi to lubi, ja som si dal prec z avataru Wild a Celtic, medik Slovan a dali sme si maciatocicka ako tomi :biglol: , maro byka (hroziveho :shock: :D ) namiesto Canadiens, vsetko to tu zije KTL :cool: :cool: :cool:
samozrejme ani mne sa tiez nedalo odolat :lol:
a to maso jasne ze nebudem aj tak ho nelubim :beee: radsej zajacika alebo kuriatko :yes:
a teraz hura do PO tiez sa neviem dockat...
Chlapi, vdaka GMovi Wildovi, Slovanistovi Medikovi, dalsiemu žocharovi Seabrookovi, mate moje velke sympatie, takze budem sledovat Vase vykony a finale Drexel Dragons vs. Ice Cats by bolo ozajstnou mega bombou pre cele Zocharovce :cool:
Ale mi to narozdiel od Vás budeme mat velmi tazke, cesta do finale je velmi narocna a nevyspytatelna.
Takze vsetkych clenov Ice cats pozdravuje Derryl :D
Tak cicinky, neviem ako dopadne dnesna noc, ale je uz dost pravdepodobne, ze Turtles v sobotu cestuju na 2. kolo play-off prave do macacej areny :cinka:
o derryl zdravime aj mi teba mozno :-D bolo by pekne sa svami stretnut vo finale a dat vam kanara a barrki no je to dost pravepodobne ze budete v nasej Cat arene ale v nej je velmi mnaukaco tka neviem ci to vidrzite:-D tam v tej vasej stoke to sa da
medik911 píše:o derryl zdravime aj mi teba mozno :-D bolo by pekne sa svami stretnut vo finale a dat vam kanara a barrki no je to dost pravepodobne ze budete v nasej Cat arene ale v nej je velmi mnaukaco tka neviem ci to vidrzite:-D tam v tej vasej stoke to sa da
no mne sa dostala do usi informacia, ze podmienky v tej stoke su strasne nevyhovujuce a nesplnaju podmienky :thumbsdown: anjelici by urcite vedeli co to povedat :D pre prve kolo dostali korytnacky este vynimku, no v pripadnom druhom kole im vraj hrozi to, ze domace zapasy budu musiet hrat bud na neutralnom stadione :lol: alebo by sa hrali vsetky zapasy u nas :cool: :biglol:
No kazdopadne v nasej bycej arene to nikdo z vas neprezije :D ...to je nase Bulls Centre...
maro píše:No kazdopadne v nasej bycej arene to nikdo z vas neprezije :D ...to je nase Bulls Centre...
vies si predstavit v nasej arene pri teplote nieco okolo -20 stupnov celzia uz tak dost pomale korytnacky :D nasa arena nazyvana :pleaseantry: igloo :pleaseantry: alebo tiez :pleaseantry: the fridge :pleaseantry: je nedobytna :box:
WildCelt píše:vies si predstavit v nasej arene pri teplote nieco okolo -20 stupnov celzia uz tak dost pomale korytnacky :D
pomaly dalej zajdes, okrem toho my korytnacky mame kosteny pancier, a vsetky koncatiny vratane hlavy dokazeme donho stiahnut, a tak mozeme faulovat :D A kedze sa mozme dozit az 150 rokov tak nam -20 stupnov vobec neprekaza, som zvedavy ako si macicky poradia v nasom podzemnom raji :cinka:
barrki píše:
WildCelt píše:vies si predstavit v nasej arene pri teplote nieco okolo -20 stupnov celzia uz tak dost pomale korytnacky :D
pomaly dalej zajdes, okrem toho my korytnacky mame kosteny pancier, a vsetky koncatiny vratane hlavy dokazeme donho stiahnut, a tak mozeme faulovat :D A kedze sa mozme dozit az 150 rokov tak nam -20 stupnov vobec neprekaza, som zvedavy ako si macicky poradia v nasom podzemnom raji :cinka:
kuk vyssie :lol:
WildCelt píše:kuk vyssie :lol:
:beee: O to sa nemusite obavat, mame znamosti na najvyssich miestach a tak nic nebrani tomu aby sa hralo u nas, ziadny neutralny stadion neprichadza do uvahy... A aj keby, nasi fanusikovia, prievidzski hooligans su hlavnou pricinou nasich uspechov :lol2:
Ice cats uz spekuluju, lebo sa boja nastupit na nas stadion, pretoze vedia, ze nemaju sancu na nom uspiet ale nemusite sa bat, pojdete tam len 2 razy lebo potom mi pojdeme do finale a vy na dovolenku
Ivan píše:Ice cats uz spekuluju, lebo sa boja nastupit na nas stadion, pretoze vedia, ze nemaju sancu na nom uspiet ale nemusite sa bat, pojdete tam len 2 razy lebo potom mi pojdeme do finale a vy na dovolenku
mozno tam nepojdeme vobec :P nekric hop, kym nepreskocis :beee:
WildCelt píše:nekric hop, kym nepreskocis :beee:
presne to iste plati pre vas... to ze ste na 1. mieste na Zapade a ze teraz oddychujete je sice pekne, ale na tom mieste by sme boli my, keby tipujeme od zaciatku sezony, za 2. kola sme spravili maximum 8)
aby vas po tom vysokom rozlete necakal prilis tvrdy pad, robite si tymito az arogantymi prispevkami dost nepeknu reklamu a vela ludi si toho uz vsimlo. :thumbsdown:
janik píše:aby vas po tom vysokom rozlete necakal prilis tvrdy pad
mozno... mozno najblizsie 4 zapasy prehrame a vypadneme z 1. kola v pomere 3:4... mozno na buducu sezonu KTL budeme kazde kolo na spodu tabulky... mozno sa rozpadneme.. MOZNO.... pokial si neveris, a nie si maximalne presvedceny ze to, co robis, robis dobre a kvalitne, tak nema zmysel to robit... niekedy mozno moje prispevky vyzneju arogantne... co uz.. tak ich zmaž... je to hra... uspesnejsi vyhrava... my davame zo seba vsetko a preto logicky verime ze sa dostaneme co najdalej a sebavedomie a aj silne reci narastaju... ak postupime dalej, logicky budu ambicie vyssie... ak vypadneme, budeme sa sustredit na novu sezonu, nejde o život.... len tolko na margo
nieje mojou ulohou mazat niekoho prispevky ked neporusuje pravidla, ja vam to hovorim ako super, a ako varovanie aby ste to s tou sebadoverou neprehanali lebo sa to malokedy vyplaca, verit si mozte ale citat stale ze keby tipujete od zaciatku tak isto vyhrate je uz trapne, dokazte to co IC a potom mozete toto tvrdit, taky vykonnost si udrzat dlhodobo je velky problem a na kazdeho dolahne kriza tak aby na vas nepadla v ten najdolezitejsi moment. mate moznost ukazat kazdemu co sa vo vas skryva tak do toho ale myslim ze s IC to budete mat ovela tazsie ako s BA, ktorym sa forma stratila do nenavratna
barrki píše:
WildCelt píše:nekric hop, kym nepreskocis :beee:
presne to iste plati pre vas... to ze ste na 1. mieste na Zapade a ze teraz oddychujete je sice pekne, ale na tom mieste by sme boli my, keby tipujeme od zaciatku sezony, za 2. kola sme spravili maximum 8)
10+6=20 :2+2: moc silne slova, ktore uz pomaly prevysuju to, coho ste schopni :samovrazda: a janik, tak je :yes:
WildCelt píše:
barrki píše:za 2. kola sme spravili maximum 8)
10+6=20 :2+2: moc silne slova, ktore uz pomaly prevysuju to, coho ste schopni :samovrazda: a janik, tak je :yes:
tym maximom som myslel to, ze sme podali maximalne usilie, ake len z nasej strany bolo mozne... a este ani sami nevieme, coho sme schopni, takze uvidi sa prave na nasich vysledkoch...
barrki píše:
WildCelt píše:
barrki píše:za 2. kola sme spravili maximum 8)
10+6=20 :2+2: moc silne slova, ktore uz pomaly prevysuju to, coho ste schopni :samovrazda: a janik, tak je :yes:
tym maximom som myslel to, ze sme podali maximalne usilie, ake len z nasej strany bolo mozne... a este ani sami nevieme, coho sme schopni, takze uvidi sa prave na nasich vysledkoch...
tak vidis, toto bol uz docela pekne napisany prispevok :) a presne tak, neviem coho ste schopni, vyvoj vasej serie zatial skor ovplyvnuje BA, svojimi nevyraznymi vykonmi :| no na druhej strane, ja si viem predstavit, ze to cele mozete vyhrat, pre mna ste ciernym konom nielen zapadu, ale aj celej KTL tohto playoff :roll: taku poziciu ste si podla mna vytvorili, aspon ako to vidim ja, po tej kratkej dobe, co ste v KTL... a veru som si aj prial sa stretnut prave s vami v playoff, moze to byt velmi zaujimava seria :cool: ale zatial ste este v prvom kole a musite este spravit ten posledny krok, ktory byva vzdy najtazsi...
WildCelt píše: a veru som si aj prial sa stretnut prave s vami v playoff, moze to byt velmi zaujimava seria :cool:
aj my sme si to priali, lebo je nam jasne ze sa tym padom vlastne stretneme s najsilnejsim timom KTL, a to je vzdy vyzva... ak by sa nam teoreticky podarilo prejst cez vas, tak sme za vodou, aspon v podobe obrovskej psychickej vyhody, ze nikoho silnejsieho nestretneme... takze, sa mozme tesit na zaujimave 2.kolo (uz vopred arogantne nedavam moc vela sanci na to, ze by BA otocili na 3:4, hoci sanca a nadej je vzdy, ale mam pocit ze su z formy)
ako tak pozeram cele forum zije PO pani posledny krat sa oholte bo zacina play-off. Fotecky vsetci krasne Seabrook najlepsia!!! Pocujte tie korytnacky sa tu dako rozkrikuju! :shock: uvidime za kazdeho hovoria vysledky a tie zatial hovoria pre nas! takze tu neni o com diskutovat
kedze zaciname v sobotu tak idem obvolat hools nech spravia niake to choreo!!!
3354 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS