Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ICE CATS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

ideme v tej tabuľke hore pomaly, ale aspoň konečne stúpame :thumbsup:
Sakra budem musiet niečo so sebou robit.. už ma to nebaví :D taketo vysledky mat :evil:
Ale chlapci dneska pekne ! keby sme take vysledky mali zakaždym tak sme ovela vyššie
tak dnes pekny vykon, este by to dnes chcelo tak zabodovat poriadne a ani to 3. miesto by este nemuselo byt uplne mimo sance, pripadne aj to 4. by bolo nase najvyssie tuto sezonu :roll:
dneska krása ten výsledok, každý dvojciferné číslo...len tak ďalej!! :klobuk:
A to si mi neveril, že ich všetkých môžme dobehnúť... Dneska by to chcelo potvrdiť.. a asponto sa pokusit o to 3te miesto !
toz nevydalo, skoda toho nas-cgy vyhravat 4-2 a nakoniec to neudrzali... keby to vyslo myslim ze by nam to pomohlo no co uz aspon to 5. miesto mame
Sakra nechápem, kedy som zmenil tip jersey was na 0!!!... lebo ked som tipoval tak som dal 1 ... a nepamtam si žeby som to menil (je pravda že som bol opity).. ale nemenil som to sakra ma to fakt naštvalo :D
ti ten alkohol uz fakt zatrhneme, pojdes na liecenie, ved to uz nieje normalne :!: :bitka3:
medik911 » Sob Jan 25, 2014 10:48 am píše:Sakra nechápem, kedy som zmenil tip jersey was na 0!!!... lebo ked som tipoval tak som dal 1 ... a nepamtam si žeby som to menil (je pravda že som bol opity).. ale nemenil som to sakra ma to fakt naštvalo :D
aj tak by to bolo málo :sarcasm:
Ja viem, že by to bolo málo :D ,ale bolo to premna prekvapenie, že jak to je možné :D
Inač "potešiteľná" správa je tá, že sme tím ktorý ma skoro najvyrovnanejšie výkony :D:D
bohužial tie priemerné :D
dnes skoda ze ste nezabrali viac :sarcasm:
NO ja som rád, aj za tie 3 body... :D bo aj to som mal 1 tku :D
tak nase umiestnenie sa mi paci uz to len udrzat dalsich 12 dni :-D
Dneska to potvrdíme, utečieme im a už to budeme len udržiavat _ :-D
ide vam celku, DNES NEZABUDNITE NATIPOVAT VSETCI BO MATE AZ NA SOBOTU
bohužial to nebola naša chyba a badhed nenatipoval.... :verysad:
Sorry chalani podelal sem to nestihol som ale dufam ze vase tipi vydu a budeme mat max bodou :cry: :cry: :cry:
je tam krásne 2. miesto zatiaľ :oslava:
šak včera som si na to troška vypil :D :good:
Ale konečne sme tam kam patríme konečne ! dobré by bolo to ukončit na takom lepšom mieste nech niesme na poslednom postupujucom mieste.... :good:
slusne, ja som sa tiez kus prebral po Vianocnom obzierani a ASG :-D aspon sa ale slusne doplname, zaciname sa zohravat, najdolezitejsie je dostat sa do PO, uplne jedno na akom mieste ale nerad by som trpol do posledneho da posledneho kola tak makame :box:
tak tak, konečne sa aj mne to začína páčit lebo sme tam kde mame byt...
a hlavne jež e stale 2 ja zaberu to je podstatne !!! :)
len tak dalej toto kolo musi byt naše
2 body na druhe miesto strata, nie zle :klobuk:
tak aspon stupne vitazov sme uhrali tak je to prijemne ale posledne kolo este bude napinave :)
Ja som spokojný, konečne sme boli medzi najlepšími..DObré by bolo udržať si takú formu, tak chodte tipovat OH :D... a dalšie kolo sa rozohrat do ešte lepších výsledkov a v PO už je to hop alebo trop.. nie raz sa stalo že posledny postupujuci vyradil favorita.. a my na to presne máme predpoklady :!:
3354 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS