Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ICE CATS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

parada hosi, znova sme uspeli v kole hranom zapasovym systemom :smile03: asi nam vyhovuje :ja_neviem: tak isto sa hra aj playoff, snad nam to aj tam tak pojde :D

a cuduj sa svete :lol2: mame na dosah obhajobu prvenstva v zakladnej casti z predoslej sezony :frajer2: chce to vsak zabrat aj v 6. kole, staci vyhrat a je to nase :biglol:

a teraz vazne :twisted:

pred poslednym kolom sme si vytvorili dobru poziciu, ciel je jasny, skoncit co najlepsie :D ale hlavne lepsie ako FB :bitka3: mozeme obsadit aj rovnaku priecku a pokial bude bodovana, ataku MB sa uz obavat nemusime :razzi:
bojujeme o vitazstvo v konferencii, co znamena priamy postup do 2. kola playoff (ako pred rokom :)), samozrejme aj o co najvyssi vyber v playoff drafte :thumbsup: a v neposlednom rade o vyhodu rozhodnutia nerozhodnych zapasov pocas playoff v nas prospech :wink:


TAK ZABERME :cinka:
trosku som pozabudol na Spiders :roll: aj na nich si treba davat este pozor :yes:
gratulacia chlapi boli ste lepsi a tak si pravoplatne zasluzite prve miesto :cool: ale v poslednom kole vam to uz len tak lahko nedame :bitka3: :bitka3:
date nam to ete lahsie??? :-P dakujeme netreba sme silny dost takze mozte pracovat na sto percent aj tka vyhrame my
dnes 12 zapasov :!: viem, ze je to len 2. den kola, ale je to velmi dolezity den, treba zabrat :cinka: hlavne drzat kontakt a neziskat manko :D
no dneska nic moc sakra:(
docela slusnych 24 bodikov sme ziskali, skoda, ze len mne sa zadarilo, ze ste nemali aspon o 2 bodiky viac, ale hlavne, ze sme neprepadli :thumbsup:

btw
medik mas pokutu :D zase :D
hej hej ale som od piatka nebol doma bez netu a som totalne zabudol na tipovanie az vecer o 10 ci jedenastej som volal segre nech zamna natipuje:-D
Čičičičiči :-) Jsem zpět a proto začínám přehodnocovat své dříve natipované dny a jdeme zase vzhůru, držte se, pojedeme z kopce :wink: :good:
ako dopadla nemocnica???
medik911 píše:ako dopadla nemocnica???
Dík za optání. Udělali, co měli a teď si pobudu doma a budu doufat, že bude všechno tak, jak má. Uvidíme. Teď nemůžu hodnotit, protože jsem rád, že jsem doma, zase tam jsem cítil každý den, že se to zlepšuje, uvidíme.

btw. super sestřičky, byla s nima fakt zábava :-) ... no a o jedný, ani mi nemluvte, ta byla taková z nich asi nejmladší a to byl fakt pořádnej kus :roll:
ejha kancurr ta co si cakal ved si z kocurkova si mal nahodit krasny ksicht a balit neee?:) no ale somr ad ze sa to zlepsuje len tak daleja vyliec sa uplne cim skor:)
no chalani dneska velmi pekny vykon :) a vyrovnani kedze sme mali po 16 14 14 8 :) len tak dalej :) sme naaaaj
Pěkné kolo, začínám stoupat tam, kam patřím ... už jenom kolem 11 bodů na čelo jednotlivců ... škoda mé absence :?
Wilde ale si zabil dobre uchylneho avatara :D :D :clap: :clap:
GM tak to sa ti podarilo HEHE :-D a marosi ty si jaksi sam pises v tej vasej teme nemyslis?:-Dalebo si ako hymy?? ze si sam ale pritom si vsetci 4 clenovia?;-D
tak sam jak sam :D njn aj mne sa uz zda ze tam nejak vsetci maju PO aj ktl v riti nwm noo:(:( je to zle:(:(
ja sa nemozem nedivat na ten avatar WILDOV boze to je parada kukam nanho uz 5 minut v kuse ale stale ma bavi :-D
medik911 píše:ja sa nemozem nedivat na ten avatar WILDOV boze to je parada kukam nanho uz 5 minut v kuse ale stale ma bavi :-D
no ja som mal z neho taky tak dost :cool: :cool: :cool: ale nesiel predtym pomalsie..? :D ci to sa mi len zdalo? :eek2: :D ale haluz ala Wildo :cool:
isiel pomalsie, aj bol vacsi, ale nemal povolenu velkost v kB :plac:
WildCelt píše:isiel pomalsie, aj bol vacsi, ale nemal povolenu velkost v kB :plac:
tak ten pomalsi mi viac rezal :D
zmente to pre WILDA tu velkost v KB :-D :-Dpllls haluz bude aspon na hodinku :-D
tu mas original medik, kochaj sa :wowo: ale aj tak ide na vysokych obratkach, neviem preco tu na HF :ja_neviem:
aaa uz som zistil, na firefoxi ide na vysoke obratky, na exploreri na mensie :doh: :D
asi sa zomna stal zavislak cumim nato porad dokola a stale ma to bavi :-D
3354 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS