Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ICE CATS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

ospravedlnujem sa tyzden bol tazky a jeden den som nestihol vobec natipovat ale dari sa nam sme prvi a co ma prekvapuje aj moje vysledky zatial
tomi prvi sice niesme ale sme 3 a to je pekne miesto
1. Ostravští Chachari - 53 b
2. FireBirds - 49 b
3. Ice Cats - 46b
4. Spiders - 45 b
5. Strong Crocodiles - 43 b
6.-7. Evil Insiders - 40 b
6.-7. Mighty Bulls - 40 b
8. Prievidza turtles - 36 b
9. Blue Angels - 31 b
a tesi amz e sa tu konecne niekto zoval lebo uz ma nebavilo si pisat sam sebe-D a tesi ma trvoja forma hlavne ked si nepotiahol jeden den a pritom si z nas naj:-) lent ak dalej
no jo dako som sa sekol
to nic dneska sme sa priblizili k 1 miestu uz sme len 1 b odik :-) tak dneska by sme to mohli dohnat b :twisted:
dufam, ze to dneska nespackame, lebo vcerajsi zatah vyjde navnivoc

:cinka:
jojo tak WIld musis zabrat dneska :twisted: musime ten 1 bodik stiahnut chalani ved sme IC smeNAJSAMLEPSI
do rana celkom slusne :) ale hlavne ma tesi, ze tentokrat to potiahli tomi a S :good: , zatial co noc predtym medik a ja

takze makame dalej, sme v tesnom zavese za spickou a s pohodlnejsim naskokom pred konkurenciou

:cinka:
jj chalani dalo sa to denska moja taktika nevisla :-D ale deme dal nic sa nedeje pekne ste to potiahli s a tomec ten je porste borec no :) IC DOTOHO
Tak cicinky sme spat..Zas vas trosku poprehaname..dufam ze aj predbehneme.. :twisted:
mozno tak na motokrose ale v tipovani dufam nie :-)a ked ano tak maro nechod ani do bezoviec :-)
:lol2: tak prave pojdem ..a budete ma vitat krasnymi domorodkynami a chlebom a vodkou... :frajer2:
fuj vodku nespominaj to je taky hnus ale dla by som si aj ja a chces domorodkyne tak t prichystam nas e ciganky :-D :lol2: :lol2:
nee ta nee..tie vam nechame ..tie si mozece brac.. :D
no tka dobre no tak si ich nechame na strelbu ale tak kedprides ideme nasavat
No panove a teraz sa na nas budete pozerat len odzadu.. :clap: :yahoo:

2. Mighty Bulls 125 b :yahoo:
3. Ice Cats 124 b


Nahnevani byci su naspat...

Obrázek
pani je mozne ze sa mi niak nezaeditoval prispevok na dnesne kolo?
pretoze nikde som sa nenasiel ale tipoval som vcera na viac dni a je len mala moznost ze som zabudol natipovat na dnesok ... a mam tam n a ani medzi prispevkami som nenasiel tak teraz neviem ci som debil...alebo hej
tak to neviem ani ja zisti si to ci si debil :-D http://www.psychotest.sk :_D
tomi sa mi zda ze sa to tu casto stava vid upozornenie :hmm:
tak debil asi nie si :)
no jo chalani sme s5 na druhom mieste este trosku zabrat na prve ale do 3 musme skoncit !!! :!: :!: lebo tam patrime
medikovi ale ide :) ked uz aj ked natipujem ale za 0 :x
podme cicinky :cinka: ideme :cool:

znova sme sa dotiahli na OC na 2 bodiky :) dufam, ze to tentokrat nespackame ako minule :eek2: a ze pri velkom pocte zapasov zhrabneme co najviac bodikov :wink:

specialna pochvala pre medika :good: ked si sa minule tak urazil, ze som pisal, ze fandim S, ked sa mu tak darilo, tak teraz spominam specialne teba :D , len minule sa potom akosi prestalo S darit ... ale ty na povery neveris, ze :lol:
troska motivacie :D

ObrázekObrázek

:cool: :biglol:
omg ja napisem do jednej temy ze ked je koniec sezony ej to vsetko virovnane a uz zrazu vsetko opakuje a dava vela x iek omg :!: a nieze vela ale vsetky tak toto nechapem dat vseetko X to uz neje tipovanie ale lamerstvo!
neviem cim to je ale ked sa medikovi dari tak mne vobec :sad2: :lol: ale nevadi mi to az tak moc hlavne ze to ide IC :clap: ale medik ked budes mat niejaky vacsi naskok na tom 1. mieste skus obcas natipovat zle :D
tak tak medik, k tomu sa mi nikdy neuchylime, dat same X-ky, to by musela byt ina nahoda, aby si dal same X-ky, ze :D :lol: a kolkoze X-iek to dnes musim dat, tusim sa hra 7 zapasov, ze :D

do rana celkom slusne, raz a znova sme natipovali dobre a zapasy zle vysli :lol2: tych OC nie a nie obehnut a navyse uz aj MB su tesne za nami, pocujem tu nejake fucanie :P ale verim, ze nas to aspon namotivuje pridat :box: :cinka:
3354 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES