Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ICE CATS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Vilik, medik a janik
že čičinky :slap: to odjakživa boli čičinki :noway:
chlapi a na Elite Trophy nejdete? Maro ty ako zakladatel, patrilo by sa ti :nono:
ne, neukazeme vsechny trumfy hned nazacatku..
mame svuj treningovy program...
tak je tu volako mrtvo, cakal som nejake pekne uvitanie ale Wildak sa asi este neodtrhol od studia na WC a medik opat vymeta bary :-D

tak sa tu vitam sa, dik maro za ponuku, v tektp chvili si myslim ze som nemal dovod odmietnut, ludia na ktoryc som spoliehal ze sa ozvu na moju PM sa na to vyprdli a zlozit tim len tak z nicoho... :?

a myslim ze po minulej sezone tu mam este nedokoncenu pracu :cinka:

tato sezona bude nasa :frajer2:
tak vas tu všechny slavnostně vítam, nemusime se predstavovat, všidchni se známe.. s chutí do toho :cinka:
hosi zitra se zacina KTL, natipovat... :!: :!:
No čaute kolegovci... stretávame sa znova na začiatku sezóny.. tak snáď konečne začnete poriadne tipovať aby sme niečo vyhrali , lebo minulý rok to bolo biedne... :evil: na wilda som totalne zvedavý ako sledoval cely priebeh a vývoj zápasov.. :)
takze dnes zaciname :buchac:

so zlozenim timu som maximalne spokojny, velky :good: pre mara, ze sa mu podarilo udrzat tim z konca minulej sezony pokope, to ma znovu utvrdilo v tom, ze prenechat mu post GM bol dobry tah :)

z mojej planovanej velkej pripravy napokon moc nebolo, velke zmapovanie NHL musim odlozit o rok, to vsak neznamena, ze to planujem flakat :nono: do tipovania idem naplno :hit: pripravu som teda musel pozmenit a roztipoval som sa pri NFL :arrow: http://tipovacka.cznfl.com/statistiky/" onclick="window.open(this.href);return false; :cinka: planujem byt viac v ustrani, preto odchod z komisie, aj vzdanie sa postu GM, chcem sa plne sustredit ako tiper a verny svojej taktike z minulej sezony pomahat timu podavanim co najlepsich vykonov

zo zaciatku asi budem aj trosku menej aktivny v topicu, casom sa to hadam zlepsi, urcite by pomohol dobry start, vieme ako to bolo minulu sezonu, zacali sme dobre a potom sme sa az do konca viezli na tej vlne, az pokym to medik nedodrbal

ale nie :-D zarty bokom, podme pani :fet: a mozem ist natipovat
tak dnes teda ako nic moc, dufam ze to nebudem musiet tahat dlhodobo ja :-D letna priprava totiz nieje moja silna stranka a v polke sezony mi casto dochadza dych :lol2:
bude lip, jen se rozehřivame )))
musim sa pochvalit, v KTL to az tak nevyslo, ale v reale sa zadarilo :v:

http://www.ifortuna.sk/sk/stavkovanie/n ... VjwrfcI%3D" onclick="window.open(this.href);return false;

dufam, ze nozostane len pri tomto :pray: :-D

medikovi ostnate klbko pod pazuchu za vcerajsok
tak co si to nedal aj tu :shock: :bitka3:
keby sa v KTL tipuju prvy gol a prva tretina, veru by som aj mozno dal :giggle: TOR som mal :frajer2: , skoda tych jastrabov, pri tych highlightoch som uz ratal s Xkom vo vrecku ako hrali oveckinovci pred koncom 5 na 3 ked prehravali o gol :x , olejari, bez komentara :slap: ale s tipmi som bol spokojny, aj ked som mal len 2 body, skusil som trosku zariskovat na uvod :nervozny:

idem rozmyslat nad tipmy :fet:
co to jeee, co se nepovzbudzujetee hosiii,podmee :box:

jo zacatek nic moc, musime pridaat vsichni .

To Wild: ted kdyz uz mas takej lukrativnej kontrakt uz to flakas co?? :-D
zatial nieje moc co... to vsetci flakate tak som sa vyflakol aj ja :-D
dnes z me strany nic m :v_hajzli: oc
sezona dlha, treba setrit sily
kliido pido co nariekate sme na skvelom druhom mieste .. tak klud aradsej tipujte poriadne
aj medik by bol dobry manager :hmm:
Potom by som vás po niektorých vaších "tipovacích" dňoch hneď vyhodil...toto by si chcel ?
to myslis, ze ked niekto nenatipuje, to uz sa tusim niekomu podarilo, ale nejako si nespominam komu :-D
Nie nie v takomto prípade vám dam šancu 3 krat a dosť... :D a potom by ste videli čo sa deje ? toto chceš ? hoci... ak chceš vidiet IC na tróne tak to by som asi mal byt tým GM.. :sarcasm:
Maro , Maro , Maro... :nono: čo toto má znamenať , nemusíš si brať zomna príklad :|
Ale inač pekne . konečne sme sa vyšvihli tam kam patríme na 1 miesto ! hoc delené ale sme tam.. len tak ďalej čičinki a budú pekné odmeny
maro mal vcera jebackove volno :ciga: takze dufam, ze dnes zaberie

to bude zaujimava noc, tazko tipovatelne zapasy, da sa vela ziskat, ale aj stratit :nervozny:
3354 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS