Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ICE CATS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Chalani, prajem vam postup a preto vam prezradim, ako dnesne zapasy dopadnu. Natipujte takto:

1, 2, 2, 6, 8, 13, 21, 8

drzim palce :good:

( :dudo: )
ved pockaj ked tu sifru rozlustim :D

:kop:
jo ak bos vyhra.. skrtame si zapas
je to dobry. skorpion je mimo.. :clap:
len skoda, ze my sme mimo vsetci uz dobrych par dni
guillaume píše:je to dobry. skorpion je mimo.. :clap:
ale p*cu :D Ja mam v zalohe este inaksie akcie. Nakoniec postupime my! :rev:
takze sme stratili mara :slap: :D
Možno tu dneska píšem posledný kr át
tak sme to s prehladom zvladli a len 1 bodik nam chybal aby sme dobehli aj S, dufam ze nas to opat nakopne a v FF to roztocime :wave: :jupi: :yahoo:
:serus: dobry match. Nam uz nezostavalo nic ine, len poriadne zariskovat. Stiahnut 7 bodov za den sa inak neda.
Tak predsa tu ešte napíšem :D Maro hoc je indisponovaný tuna ale paráda paráada paráada sme tam.. po asi najhoršich vykonoch ake som videl...
hned prvy den EI, tak podme do nich :box:
super, postupili sme, tak a je to tu, prichadzaju marove chvile :ciga: :nervozny:
Maro je schopnej dostat ban i na KTL a pak to muzete zabalit.. OH WAIT :giggle:
No hej vlastne, na to som zvedavý :D možno dneska ukazal že ako to bude vyzerat.. tak bodaj by
ak sa nestane nejaky zazrak a Chicago nevyrovna dvojgolove manko behom necelych 8 minut tak to bude prehra, pekny vykon ale posledny zapas obaja aj medik aj maro ste dali 0 a v EI to maju tak ze tie 2 body ziska niekto z tych co uz boduje narozdiel od nas kde som dal 1 len ja a ja bodovat uz nebudem :-(
Škoda tohto dňa.. veľká škoda. :?
IC do toho :fan: :povzbudzovanie:
a dalsia debilna prehra ... toto uz hosi tazko dobehneme :slap: s dalsimi dvoma to vyzera ze by sme mali min. bod ak nepadne remiza SJS-DAL ale nie mi zas narazime na supera ktory proste nas o 2 body da :x
tak fakt parada, dnes jediny super s ktorym sme mohli prehrat... s EI by sme vyhrali v predlzeni a HP by sme dali v riadnom hracom case, petrik ty si nam to fakt uzastne rozlosoval :bitka3: uz ta nemam rad :jn:
janik píše:petrik ty si nam to fakt uzastne rozlosoval :bitka3: uz ta nemam rad :jn:
clensky preukaz do fanklubu si pytaj od Joea ;) :D
Ked raz nemáme vyhrat tak nevyhrame sa na to možem vyj*bať bez najmenšej srandy už.... :thumbsdown:
v prvych 2 zapasoch sa naplnil najhorsi mozny scenar, 2 tesne prehry, ktore rozhodol 1 tip :popi:

dnes nas caka dolezity a tazky zapas s HP o to, kto z nas si este udrzi nadej :nervozny:

takze zabojujme, pokial je este sanca, treba mysliet pozitivne a ist od zapasu k zapasu... :)
Maro sa na to už vyprdol, ostávame na to 3 :)
3354 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS