Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ICE CATS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

medik911 píše:tak to ne mas padaka neznasam FASISTOU!!!!!!!!!!!!!!!!!! :x :x :x
Schade für dich ... :P Muss du noch viel lernen ... ihr habt neuer Spieler engagiert, vieleicht hat der Manager nicht gewusst, dass ich nur deutsch schreibe ... aber es ist nicht wichtig, wichtig sind die Punkte mit den wir die Liga gewinnen :frajer2:
WildCelt píše:fuuu, este ze si zapadol Pavle :D pomaly by mohol zacat ozivat nas topicek :frajer2:
A s manažerem budu mluvit česky :lol2: Jsem zvědavej na rozjezd ... spíš vždycky tipuju jenom takové zápasy, u kterých vím, jak to na 85% dopadne ... když budu muset tipovat všechny, tak to nevím :lol2: Hlavně hned na rozjezd první dva dny úúúplně marný zápasy na tipování :cry:
tak Pavle, na to ze som sa ucil po nemecky 8 rokov toho veru moc neviem prelozit :roll: :D ale posledne slova, to hej :cool: a medik by uz mal asi obmedzit hranie battlefieldu... :lol:
Pavel N. píše:
medik911 píše:tak to ne mas padaka neznasam FASISTOU!!!!!!!!!!!!!!!!!! :x :x :x
Schade für dich ... :P Muss du noch viel lernen ... ihr habt neuer Spieler engagiert, vieleicht hat der Manager nicht gewusst, dass ich nur deutsch schreibe ... aber es ist nicht wichtig, wichtig sind die Punkte mit den wir die Liga gewinnen :frajer2:
WildCelt píše:fuuu, este ze si zapadol Pavle :D pomaly by mohol zacat ozivat nas topicek :frajer2:
A s manažerem budu mluvit česky :lol2: Jsem zvědavej na rozjezd ... spíš vždycky tipuju jenom takové zápasy, u kterých vím, jak to na 85% dopadne ... když budu muset tipovat všechny, tak to nevím :lol2: Hlavně hned na rozjezd první dva dny úúúplně marný zápasy na tipování :cry:
Also mein deutscher Freund :D Als Generalmanager des Team Prievidza Turtles möchte ich dich sehr herzlich in KTL bewillkomen :wink: Ich hoffe, unsere Teams könnten etwas wie Rivalität erstellen, um sich unser Tipsspiel lustiger zu machen :) Wir sind in derselben Konferenz, deshalb werden wir öfter gegeneinander spielen wie andere Teams... Ich freue mich auf Saison und est ist gut möglich, dass wir uns auch in Play-off treffen. Also viel Glück Katzen!!! :thumbsup:

Und medik muss sich daran gewöhnen, dass wir Faschisten nur auf Deutsch sprechen und schreiben :-D
FUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUCK OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOFFF svami tu nemkcami zasranymi ... do tohto topicu uz nikdy nevstupim bol poskvrneni NEMECKYM JAZYKOM HANBA IC!!!! :thumbsdown: :thumbsdown:
boha toto je taky retardovani jazykl ja idemz acat pisat a hovorit vychodnarsky na a cesi budu v prdeli...
cize zacina se pisane sbvojho rodneho jazyku:D
medik911 píše:FUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUCK OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOFFF svami tu nemkcami zasranymi ... do tohto topicu uz nikdy nevstupim bol poskvrneni NEMECKYM JAZYKOM HANBA IC!!!! :thumbsdown: :thumbsdown:
sprichst du nicht Deutsch? :D
Joe S. píše:
medik911 píše:FUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUCK OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOFFF svami tu nemkcami zasranymi ... do tohto topicu uz nikdy nevstupim bol poskvrneni NEMECKYM JAZYKOM HANBA IC!!!! :thumbsdown: :thumbsdown:
sprichst du nicht Deutsch? :D
Vielleicht nicht:-D Wir müssen ihn ein bisschen Deutsch lernen :-) Joe S., du kannst beginnen, und ihn die erste Lektion geben :cool:
medik911 píše:boha toto je taky retardovani jazykl ja idemz acat pisat a hovorit vychodnarsky na a cesi budu v prdeli...
cize zacina se pisane sbvojho rodneho jazyku:D
Wie du meinst ... du alter Sack :lol2:
veru uz by ste s tym mohli prestat :roll: aj ja vitam nasu novu posilu :poklona2: z ciech s nemeckymi korenmi :D
asi sa budeme este trochu hladat kedze naskakujeme hned do sezony bez niejakej pripravy ale my mame zaciatky sezon vzdy slabsie... :|
Seabrook píše:veru uz by ste s tym mohli prestat :roll: aj ja vitam nasu novu posilu :poklona2: z ciech s nemeckymi korenmi :D
Tak to zase prrrrr ....pravý Pardubák jak poleno a proto ... Pááááááááááááár-du-bi-ce ... nejlepší město v republice, juhůůůůůůůůůů :clap: :clap: :cool:
Seabrook píše:asi sa budeme este trochu hladat kedze naskakujeme hned do sezony bez niejakej pripravy ale my mame zaciatky sezon vzdy slabsie... :|
Diky za přivítání ... tak s tím začátkem asi zapadnu :lol2:
Když už nic jiného kluci ... tak jsem vám dobře tipnul první zápas sezóny NHL :wink: :clap: :cool:

Jinak na plichty nedávám ... takže veškeré plichty jsou pro mě nulový :oops: Je to z toho důvodu, že plichty jsou z celkových výsledků v NHL přibližně z 7,5 - 10 % ...
Tak potom, co Manager napsal, kolik máme bodů, jsem pochopil, že se počítají jenom dva nejlepší :cool: :lol2: Takže jsem vám moc nepomohl :oops:
no jo ale rpedsa si neodisiel s 0 a istil tim so seabrookom teraz sme to potiahli ja a WC tak ma byt tim sa ma drzat :-)
dobry vykon to bol ale dnes OCAKAVAM este lepsi chalani ..zaciatok je najdolezitejsi
Hlavně očekávám lepší výkon od hokejistů ... to, co předváděli včera ... no nic moc :thumbsdown:
ejha tu sa to nejak rozrečnilo nemecky :lol: uf to už načo :beee: takže Pavel N. je vaša new posila :) kto teda odišiel od vás už ani neviem a prečo? neviem si spomenúť kto od vás odišiel, ale ako vidím Pavel N. tu veľmi rýchlo zapadol :good:
ixo píše:ejha tu sa to nejak rozrečnilo nemecky :lol: uf to už načo :beee: takže Pavel N. je vaša new posila :) kto teda odišiel od vás už ani neviem a prečo? neviem si spomenúť kto od vás odišiel, ale ako vidím Pavel N. tu veľmi rýchlo zapadol :good:

ted si nejsem fakt jistý ale nebyl to kuko?
ja si myslim ze tomi :wink:
hej hej tomi jasne to bol nevedel som na to prísť díki arek :wink: ale prečo odišiel škoda viete nejake dôvody?
ixo píše:ejha tu sa to nejak rozrečnilo nemecky :lol: uf to už načo :beee: takže Pavel N. je vaša new posila :) kto teda odišiel od vás už ani neviem a prečo? neviem si spomenúť kto od vás odišiel, ale ako vidím Pavel N. tu veľmi rýchlo zapadol :good:
Ta víš jak, nejsem na foru úplně nováčkem ... :thumbsup: :lol2: :frajer2: :good:
o kukovi a tomim vie len WC a Seabrook a medik...
a nikto sa onich nic viac nedozvie je to tajne u IC :-P 8)
cudujem sa ze sa nevijadrl o prvom dni GM :o
Tak tu máme prvé dva bodíky opět :cool: Jsem zvědav, jestli mi to zase posere druhej zápas :?
medik, mas genialnu skratku na svojho chlebodarcu, ze WC :lol:
:)
Mr. Derryl a Dr. WC :frajer2:

sorry medik, zatial je to tak, ze tim, aj ked nerad, dost zanedbavam, sorka, ale neboj, ono sa to zmeni :) inak s prvym dnom velka spokojnost :thumbsup: ved sme boli lepsi ako embecky, co viac si priat :D
3354 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES