Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ICE CATS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

z kuloarov preniklo, ze by malo zasadat predstavenstvo ciciniek a riesit tieto vypadky naseho GM, asi je to dost vazne, lebo by mala dokonca dorazit aj najvacsia cicinka z najvacsich :nervozny: tu donesie so sebou wildik :psst:
meeedo nie vzdy je to pravda sice vacsinou asi ano ale nie vzdy obcas to bolo ku prospechu :-D
No Wildik, a koho tým ako mýšlíš ? lebo teraz neviem či sa jedná o fiktívnu osobu alebo o realnu :D:D
Janči no ved preto som napísal že vacsinou :D
inač niečo spravme s tým džiM bo už sa mi to nepáči..
:-D ja se uz stoprocentne soustredim jen na KTL , a byt vami tak mě nenasirejte lebo budou litat dalsi pokuty...
:jupi: :jupi:
uff tak sme potrebovali vykon dna aby sme dnes uhrali vitazstvo ale hlavne medik ale aj wild chytili peknu formu :thumbsup: skoda toho prveho dna no mohli sme mat winning streak 3 zapasov :-D
Keď , to nám ten GM po*ral tak čo už :(
medik nam explodoval :banana:
Tak ako som si všimol, polovička tímu bola za to aby som si dal pauzu , tak som musel splatit jančiho dôveru :) :thumbsup:
:censored: to nieje mozne, jediny tim ktory dosiahol tolko bodov co my a akurat s nim musime hrat :slap:
No, to je tá nevýhoda tých zápasových kôl sakra... škoda toho , nepáči sami tento systém vôbec...
Hlavy hore deme dál :)
ja sa inak ospravedlnujem ale moc sa mi nedari, a ani to moc nesledujem teraz takze to tam hadzem ako to pride ale co mi pride najsmiesnejsie tak v individuale som 5. pr tim body pre tim som bral snad 2-3 krat a snad ani raz ked som bodoval ja sme nebodovali naplno takze nechapem :slap:

tak ci tak musime zabrat, skoda ze uvod tohto kola nebol zaver toho predosleho lebo tam sme strasne stratili co je skoda ale ako vidiet bol to len kratsi vypadok no aby nas to nemrzelo este :eek2:
ja i kdyz se zda že tu nejsem, tu SEM a vše sleduju.
Zatim jde vše podle meho planu, netrebe podlehat panice.

Vas GM...
Asi ta zosadím, lebo na to zvysoka sereš :D...
Sakra, treba už vyhrať !! lebo klesáme ! kurňa veĎ na to máme tak to aj dokážme ! :neviem:
No tak sme vyhrali :D paráda :D delene 3 miesto... :D polka kola za nami. ideme hore už len chlapci ! ine neberiem
Kurňa tak to si tu mám sám vytvoriť konverzáciu ?....
No tak chalani , celkovo je to na takom priemere, ale mohli by sme to zlepšít nemyslíte ?..
A ako ? Keď na to GM sere a jeho tipy stoja za...
Tak, GM si to zasa može dovoliť , sám seba predsa nevyhodí a v tíme nieje nikto iný , kto by prebral pozíciu...
No tak to je pravda... Ale mohli by sme ho trocha prevetrať nech si uvedomí, že netipuje nejaku školkársku ligu a hlavne že netipuje za náke MB ale za Ice Cats.... sakra tak nech sa uvedomííí !!!
:neviem: :neviem: čo svama je ? :-(
ludku ludku, beze mně by jste byli uz davno na dně :D
nemam slov, ten blby system kola je na porazenie... a nejak toho moc nestiham teraz, do konca roka bude fofr

inak medik sa prebudil k paradnym vykonom, ale na vrabce to neviem ci bude stacit uz, tolko stastia to snad nieje ani mozne co maju :roll:
:censored: :censored: :censored: :wf:
to si uz vazne mohol aj daco ine tipnut ako dve jednotky ktore sme tam dvaja uz mali :roll: :slap:
janik píše:to si uz vazne mohol aj daco ine tipnut ako dve jednotky ktore sme tam dvaja uz mali :roll: :slap:
Musim se priznat, unesl jsem Wildu a zavrel ve sklepe. A taky ho trochu nafetoval :neviem:
Acj jáááj wilde :thumbsdown: Ty taký taktik.. ?.. :evil:
bohuzial, posledne dni to tam len tak hadzem, aj to ledva, toto nema ani vyznam :hroza:
Včera som tipovat tipoval mal som 2111 ale mam taky na KKT net na intraku, že to neuložilo pričom ked som odoslal tipy napisalo mi uspesne odoslane :-(
treba si vzdy overit ci su tipy ulozene, mohli sme mat o bodik viac :slap:
3354 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS