Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ICE CATS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

medik - predbehol...lebo som posledny den zmenil tipy aby som vykryl body pre tim ak by sa nieco stalo takze som zostal s 0, ale timovy uspech je dolezitejsi a ten zial sa nedostavil ani v 3. kole ... :|

juraj - hlavne nech vam ta dobra nalada vydrzi, zvysok pride casom :) zaujimave ze akurat vas prvy zapas proti timu kde je byvaly GM FB ale tak asi to je osud, pocity dobre kedze sme vyhrali, na minulost sa neda pozerat teraz som v IC a pre mna su dolezite vitazstva tohto timu aj ked ockom asi FB sledovat budem a ktovie, mozno sa tam opat raz objavim :jn:
šak jasne janči, ja som len tak podpichol :) je jedno kto kde skonči... len ma serie to že dáko tímovo... to je dost slabšie... treba už zabrat... body potrebujeme...
no toto kolo po prvom dobrom dni zas upadlo :neviem: asi to bude chciet nejaky reset cez sviatky a nastartovat sa znovu :oslava:
janik píše:no toto kolo po prvom dobrom dni zas upadlo :neviem: asi to bude chciet nejaky reset cez sviatky a nastartovat sa znovu :oslava:
u nás je to presne naopak,jedinú prehru zatial máme práve s tebou bývalým GM FB. :)
a namna sa znova zabúda , že som bol tiež ohnivák :D :)
natipoval som toto kolo cele dopredu a potom to asi zabalim, takze by asi bolo dobre po marovi urcit GM, aby pomaly hladal nahradu, lebo z mojej strany to tuto sezonu nema vyznam pokracovat, vid vcera
:slap:
:thumbsdown: :slap:
WildCelt píše:natipoval som toto kolo cele dopredu a potom to asi zabalim, takze by asi bolo dobre po marovi urcit GM, aby pomaly hladal nahradu, lebo z mojej strany to tuto sezonu nema vyznam pokracovat, vid vcera
Budes mi chybet...
janik píše::slap:
toto napadlo aj mňa,čo bude teraz dúfam si to rozmyslí :)
bez wilda koncim aj ja...
:slap: :slap: :slap:
Toľkokrát som chcel skončiť v KTL :D a toľkokrát som pokračoval :D Raz si hore raz si dolu ako na horskej dráhe. Nebláznite.
dreamer píše:Toľkokrát som chcel skončiť v KTL :D a toľkokrát som pokračoval :D Raz si hore raz si dolu ako na horskej dráhe. Nebláznite.
no to asi viacerý,ja verím,že aj Wildo bude, kolegov nenechá v štichu. :) Zvlášť ked uvidí,že by skončil aj janík a s ním celé Ice Cats :)
dasvidanja
No dnes to bol pekný duel s vami chalani,výhra nad vami sa cení, :) škoda,že maro nenatipoval,ale dúfam,že si ten koniec rozmyslíte a bude ešte vela takýchto duelov s vami chalani :wink: Chýbali by ste mi
Mne osobne je vzdy trochu smutno ked taketo stalice prestane KTL bavit a rozhodnu sa zavesit tipovanie na klinec :( ale je mi jasne ze skor ci neskor to caka asi kazdeho, primarnou ulohou KTL je zucastnenych zabavat a ked sa toto vytrati tak nema zmysel riesit nieco “nasilu”…
tak nech sa vam pani aj mimo KTL dari a mozno vas to casom zlaka spat … ;)
:slap: pokracujte, nemusite koncit pretoze ja koncim

minulu sezonu mi to slo a nebola to nahoda, bola to dobra taktika, potvrdilo sa mi to v tejto sezone, ta taktika mi vychadzala aj na zaciatku tejto sezony, pokial som ju dodrziaval a vychadza mi aj pri tipovani NFL (bohuzial pre KTL sa pre mna stala prioritou, pretoze mam velku sancu vyhrat cenu :scare: ) ale je to hodne casovo narocne to vsetko sledovat a nestoji mi zabijat tym kopec volneho casu len pre nejaky dobry pocit z umiestnenia :neviem: a tipovat len stylom nabuchat to tam nejako na nahodu, to ma naozaj nebavi, ked uz som zistil, ze ked sa clovek do toho vlozi, su vysledky (uz chapem aj Derryla, preco bol taky dobry a preco nepokracuje, presne pre toto), niekedy sa toho nakopi strasne moc a v poslednej dobe si zvykam pozerat zapasy Wild aj den ci 2 po odohrati, to znamena, ze 2 dni sa absolutne vyhybam NHL a netipovanim dopredu to proste nejde a to je pre mna velky problem, ani ma to nebavi a o vysledkoch radsej uplne pomlcim :hroza: vzdy som tipoval zapasy v dany den a aj ked som sa snazil sa to riesit tym tipovanim dopredu, proste to vzdy dopadalo zle a uz som z toho uplne znechuteny, proste sa nemozem do toho dostat, robim to az s nechutou, nasilu, no ma to vyznam, ved to vobec nie je momentalne pre mna zabava, takze si radsej oddychnem od toho

ale bol by som rad, keby pokracujete, tipovat ma bavi a urcite to neskor znovu skusim, mozno po olympiade, uz bude aj po sezone NFL, takze uvidim a ak nie, tak urcite by som chcel tipovat buducu sezonu, ale musim si to lepsie zorganizovat :hmm:
WildCelt píše::slap: pokracujte, nemusite koncit pretoze ja koncim

minulu sezonu mi to slo a nebola to nahoda, bola to dobra taktika, potvrdilo sa mi to v tejto sezone, ta taktika mi vychadzala aj na zaciatku tejto sezony, pokial som ju dodrziaval a vychadza mi aj pri tipovani NFL (bohuzial pre KTL sa pre mna stala prioritou, pretoze mam velku sancu vyhrat cenu :scare: ) ale je to hodne casovo narocne to vsetko sledovat a nestoji mi zabijat tym kopec volneho casu len pre nejaky dobry pocit z umiestnenia :neviem: a tipovat len stylom nabuchat to tam nejako na nahodu, to ma naozaj nebavi, ked uz som zistil, ze ked sa clovek do toho vlozi, su vysledky (uz chapem aj Derryla, preco bol taky dobry a preco nepokracuje, presne pre toto), niekedy sa toho nakopi strasne moc a v poslednej dobe si zvykam pozerat zapasy Wild aj den ci 2 po odohrati, to znamena, ze 2 dni sa absolutne vyhybam NHL a netipovanim dopredu to proste nejde a to je pre mna velky problem, ani ma to nebavi a o vysledkoch radsej uplne pomlcim :hroza: vzdy som tipoval zapasy v dany den a aj ked som sa snazil sa to riesit tym tipovanim dopredu, proste to vzdy dopadalo zle a uz som z toho uplne znechuteny, proste sa nemozem do toho dostat, robim to az s nechutou, nasilu, no ma to vyznam, ved to vobec nie je momentalne pre mna zabava, takze si radsej oddychnem od toho

ale bol by som rad, keby pokracujete, tipovat ma bavi a urcite to neskor znovu skusim, mozno po olympiade, uz bude aj po sezone NFL, takze uvidim a ak nie, tak urcite by som chcel tipovat buducu sezonu, ale musim si to lepsie zorganizovat :hmm:
škoda Wildo, lebo podľa mňa tu netreba riešiť nejaké extra úspechy, skôr sa zabaviť, ja osobne riešim len tímový úspech, individuálne mi to je jedno, aj podľa toho tipujem (tých remíz by som inak toľko nedrbal)
Ak ťa to už nebaví, je to samozrejme iné, ale aspoň tímu si mohol pomôcť tak, že to trebárs len tak od brucha, či podľa sympatií nabúchaš, vždy lepšie ako nič (môj názor) :wink2:
Škoda WIlde.. veľká škoda... :-(
Ale tak , keď je to tvoje rozhodnutie, nikto ti nemôže nič povedať , ja ti budem len priať nech vyhráš asponv tej NFL a niekedy by si mi mohol sunut nejaký ten tipík z NFL nech ho hodím na tiket :D Tak dotipujme aspon to kolo pre teba :thumbsup:
wild, co ti na to povedat, je to trosku nefer voci zvysku timu lebo nejde o nic vazne a len dobrovolne na to prdis u mna :thumbsdown: v kombinacii s podstate neaktivnym marom ktory ma tiez ine starosti teraz to ani nema cenu dalej a najma je to skoda pre medika ktory je kvalitny tiper a zbytocne bude trcat v time v ktorom evidentne teraz nema cenu nic vyhrat takze nech si kludne najde lepsi tim a pre mna to tym padom nema vyznam vobec pokracovat a budem si tipovat individualne
janči si budeme tipovať dvaja spolu .. :D tak to vyzerá.. :good: ja ta neopustím brácho :D
tak sa ujmi zezla IC a urob poriadky aby sme slapali dalej
budeš prvy vyhodený :good:
:clap:
3354 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG