Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ICE CATS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

hosi myslim ze stacilo davat take plane nadeje BA ze nas este mozu dobehnut, sranda je sranda ale zas ich netrapme tolko :lol:
IC 252
St 248
BA 239
Sp 224
sakra aspon raz by sme už mohli navýšit to naše bodove konto... ale stakýmito výkonmy... :neviem:
dnes Skype stretko
ja nic na skype dnes co sa tipov tyka riesit nebudem, ja som s nimi nadmieru spokojny a myslim ze pri takomto pocte zapasov sa taktizovat ani neda, ked len pokecat tak preco nie..
dnes ukazeme kdo tu je sef..
mali by sme prestat tipovat ako pokakani :!: treba verit sebe a timu
:slap: otrasne vysledky vsetko hra do karat Steelerom a BA kedze nedavaju moc remiz a nam sa lepsie dari ked nejake tie remizy obcas padnu :thumbsdown: dnes sme stratili hodne a uz by to chcelo zabrat lebo posledne tri dni budu o hubu :eek2:
nejak sa to komplikuje :hmm:
robite to dramaticke ? :good:
pre divakov :D
a ja uz dal tlacit trika FF 2013 :D
ked sa nedari tak sa nedari, mne sa nepodarilo chytit ani chicago ani edmonton kedze som vybral jednu z dvoch alternativ co som chcel :-( kovosrot nam usiel aj v trojici :slap: aspon BA dnes nic nestiahlo ale skoda ze im vyslo to calgary takze sme ani nic neziskali, posledne dva dni budu zaujimave
Ani nemam chuť tu niečo písať pri takých výsledkoch :slap: čo sa momentálne deje... nechápem :neviem:
no co cicinky trasu sa vam chvosty od strachu?
arek nie netrasu, nech postupia dva najlepsie timy aby vitaz sutaze bol z nasej konferencie, samozrejme medzi stvorkou nechceme chybat ale ak tam nebudeme mozme si za to len a len sami ale stale to mame vo vlastnych rukach a pomerne slusny naskok a uz len dva dni pred nami takze uvidime ako to dopadne :)
je to zatim dobre.. nikdo z BA
nema na NJ 2
no ale ani mi nikto 2 na nich nemame :D ten zapas moze byt dolezity az ked budeme vediet kto bude bodovat pre tim ale to je dalekoo, uvidime rano
ted nam staci mat stejne tipy jako oni..
teoreticky ano ale ja chcem ist opat na 1. miesto a zase zabrat a nie sa len triast o vysledok
NJ to pekne otocili :D
breaking news
zatim BA 5b
St 7b
IC 10b

edit: budeme informovat celou noc o prubeznem stavu v tabulce KTL. #KTLCenter
je to na prd, slusny zaciatok ale ST nam zas odskocili :slap: BA nic nestiahli :?

ze pride utlm po tom super uvode som pocital ale ze to bude takato kriza :sok: dnes vsetko alebo nic :box: naskok je slusny stale ale na to sa nespolihajme, musime podat 100% vykon
dnes se rozhodne
Ja nvm čo oni v tej NHL robia.. ale robia to dost na P....
Jak som rano videl vysledky skoro ma trepnut išlo....
Tak dneska , bud alebo...
3354 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS