Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ICE CATS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

ixo píše:
boss píše:Pánové, protože jsem tu vystupoval moc oficiálně pod "nickem" "Pavel N.", rozhodl jsem se a požádal o změnu cepiho a nyní mě naleznete pod nickem "boss", ten už doufám měnit nebudu :x
Kua a ja, že kto je to ten boss. :roll: Dosť inač hustý nik. :frajer2:
si zvykej :good:
Peknej dej cicinky, co vy na to .. tak bychom na to meli dneska navazat :good:
podme podme podme dotohooo podmeee;) cicinki ved sme najlepsi viemz e neprezivame najlepsie obdobie ale my sme silny a my sa postavime a znicime vse co nam pride do cessty!!!


GO ICE CATS GO
podme podme podme dotohooo podmeee;) cicinki ved sme najlepsi viemz e neprezivame najlepsie obdobie ale my sme silny a my sa postavime a znicime vse co nam pride do cessty!!!


GO ICE CATS GO
presne tak, je to tazke, konkurencia je obrovska, tak ako v minulom kole sme v nadupanej skupine, no musime zabrat :buchac:
v poslednej dobe tie vykony a vysledky nie su najlepsie, je to len take priemerne :|
sice dolezity bude az zaver februara a marec :box:
no ked to pride musime byt v pohode, takze zabereme cicinki, je cas sa do toho poriadne obut, sezona sa coskoro zacne :D
so zlepsenou naladou sa zlepsuju aj moje vkony tak hura at se mi dari a vaam samozrejme tiez
medik :clap: medik :clap: mediiiiik :groupwave:

podme cicinki :cinka:
18b nebolo zle, ale v pozicii akej sme a ak chceme body, to nestaci :roll: uz by to chcelo konecne poriadne zahviezdit, 4b stracame na bodiky, takze zaberme :cinka: dnes 8 zapasikov, v takychto dnoch sme zvykli nahrat body, tak go go cicinki :clap:
stale sme len priemer sakris...! :x :x ale kazdy tim ma svoju zlu cast sezony.. a mi ju mame teraz tak si dokazte predstavit co to bdue ked budeme hviezdit :clap: :clap: dneska uz budeme bodovanii
:thumbsup: no konecne sme na bodoch, tusim 1x v tomto kole, snad sa od toho odrazime k lepsim vykonom, do rana to nebolo zle, len skoda, ze este nejaky ten bodik tam nepribudol, stacilo, aby som napr. veril niekomu z favoritov WSH, BOS, DET :ja_neviem: alebo hrali tak ako som tipoval :D no neva, nebude to jednoduche, musime ist zrejme malymi krockami hore :yes: hlavne to nepokaslime najblizsi den, ked sme sa uz konecne dostali na body :lol2: SC na 3. mieste su uplne hratelni a ked sa zadari aj ti vyssie :roll: tak zaberme cicinki, go go go, este mame 10 dni...
no podla mna pekny vysledok prebudzame sa to je dobre... ideme hotre pomaly ale urcite...:) je to v nas a my to vieme;) tak pome pome
stastny novy rok prajem cicinki aby sa nam darilo ete viac ako doteraz. :yes:
tak tak, nech je lepsi ako predosly(e) :pivo3:
Obrázek :smile03:
anjprv som si myslel ze vam z dovodu superenia nepoprajem stastny novy rok ale fair play je fair play :good: tak jo:stastny novy rok a vsecko dobre vam praje maros :oslava: :oslava:
vsem, nejen cicinkam, vsechno nej do toho noveho :oslava: :oslava: :oslava: :oslava: :oslava: :oslava: :oslava:
do rana slusnych 18 bodikov :thumbsup: stupame, to je dobre, len tak dalej, superom za nami sa vzdalujeme a superom pred nami sa blizime :D skoda tej MIN, jaaaj, 25s chybalo :x mohli sme mat o 2b viac, ale to ma tak nestve, stve ma to, ze ini ryzovali na tej X co tam padla :verysad: no neva, makame dalej :cinka: teraz nam docela ide, tak snad to vydrzi a ako na novy rok, tak po cely rok, dufam :lol2:
dufam to nie stale mat tak malo bodov:-D ale ako tim ? tak repco nie..:) :) ideme stale dalej (: sme naaaaaj
znova slusnych 16b :thumbsup: zabrali vsak vsetci okolo nas, takze sa situacia moc nezmenila, makame dalej :D a treba v pravej chvili zahviezdit :frajer2: a hlavne sa vyvarovat prepadaku, ako napr. vcera FA :?
sakra mne sa uplne prestalo darit :sad2: lebo v poslednej dobe nebol nejak na to cas :oslava: stale nejake navstevy oslavy...
ale uz som pirpraveny vam pomoct ziskavat body :yes: tak dufam ze sa to rozbehne
tak ked to povedal S, tak to tak musi byt, ved jeho slovo je u ciciniek svate :!: :lol2:
ti joo a potom slovo KUKOVE JE AKE :shock: :shock: :biglol: njn ale sme na bodovanych preickach ideme stale vyssie a vyssie tak netreba polavit ale este viac zabrat;)
ja si myslim, ze to tedka frajeri jde :wink: .... uvidíme, co dnes večer ... docela jsem měl problémy to natipovat ... z těch 6 zápasů jsem si jistý tentokrát pouze dvěma :cry:
medik911 píše:ti joo a potom slovo KUKOVE JE AKE :shock: :shock: :biglol:
OCH, TO MENO ANI NEVYSLOVUJ NADARMO :lol2: dnes 6 zapasov, uvidime co prinesu, hovoris bossi :frajer2: ze tazke zapasy, no tak to budu zase odo mna asi trosku :ble: tipy :D inak ide ti, len tak dalej :thumbsup: a nominacia na ALL-STAR by ta nemala minut :yes:
ja som to poriesil jednou 0 a 5 1 ciek:)... tak uvidime co to bude :) drzim palce nam vsetkym..
3354 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS