Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ICE CATS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

WildCelt píše: 7. Zaviedol skupinu šč: ešče, púščať.

:frajer2: :D
nema to bzt púčšac :?:
Joe S. píše:
WildCelt píše: 7. Zaviedol skupinu šč: ešče, púščať.

:frajer2: :D
nema to bzt púčšac :?:
to neviem, toto mi naslo cez google :ja_neviem: ja nie som az taky expert, to sa musis opytat medika :D
aha, tak vas teda povzudim pred dnesnym zapasom? Trimce še čičinki, neže to puščíce tim koritnackam, abi še mohli dociahnuc
tak toto bola bernolakovska viiiiiiihodnarcina xD ale dik aj mi vam verime a nech prejdete
medik911 píše:tak toto bola bernolakovska viiiiiiihodnarcina xD ale dik aj mi vam verime a nech prejdete
som sa snazil :D
ale dobre to vizeralo pekne napisane fakt :-)
aj mi s medikom sa tak snazime a kajo nas tak odje*al :D
WildCelt píše:aj mi s medikom sa tak snazime a kajo nas tak odje*al :D
kajo je zviknuti na spisovnu slovencinu, ktora sa pouziva v nasej klubovej a nasej zapasovej teme
ved aj ja som pisal spisovne, ale rozhodol som sa, ze uz nebudem :D aspon zatial
tak ale hibridne pis iba v temach bernolakovskich ciciniek, bo inde to vizeera chujovo
ved aj pisem a este, ked si pisem s medikom :biglol: best of :arrow: baiern :D ale je to tazke pisat raz tak a potom zase tak :P
WildCelt píše:ved aj pisem a este, ked si pisem s medikom :biglol: best of :arrow: baiern :D ale je to tazke pisat raz tak a potom zase tak :P
tazke je zvikat sa na ine pisanie, poznam to z domu, kde mam nastavenu klavesnicu a v qipe sa mi stale prehadzuje, potom na intraku dalsia zmena, no hruuuza
a ja som sa nato visral pisem vsade bernolakovski aspon nemam chibi za ktore mam mozete z-ebat:-D :lol2: :lol2:
Bernolak to bol king a nie dajaki stur ach a ja na jeho skolu chodim :x
uz som doplnil posledny diel skladacky :wink: na stranke je uz aj rozhovor s tomim :)
jes hned idem citatt
A takto za stavu serie 3:1 pre cicinki si vylihuje na jednom nemenovanom mieste samotny GM WildCelt. :P
Obrázek
tam si asi rozmislal otom aku taktiku nahodime dneska co:-)
panove uz je na case to rozhodnut..nemyslite?? my uz na vas cakame :frajer2:
jj aj ja takz amyslam ze dneska to skoncime muslei sme predsa nejake drama enchat ale uz dost VYHRA MUSI BYT!!
maro píše:panove uz je na case to rozhodnut..nemyslite?? my uz na vas cakame :frajer2:
:)

vies, nam sa nechcelo cakat na vas :D
no tak bol bi som rad kebi je finale mighty bulls-ice cats no ale koritnacky su silne a este maju sancu vas porazit no som zvedavi
No tak si to teraz rozdáme s cicinkami...dúfam,že cez vás postúpime,aj keď to budú určite vyrovnané a napínavé boje,ale také je PO :)
chalani prave som dohral hru a kukol som jak na toma si stojime
cize tak dost blbo :?
ja -2 b
tomec 0b
S-2b
W-2b
este neje koniec zpasov mozno sa to este dajka zmeni dufam:-)
medik911 píše:chalani prave som dohral hru a kukol som jak na toma si stojime
cize tak dost blbo :?
ja -2 b
tomec 0b
S-2b
W-2b
este neje koniec zpasov mozno sa to este dajka zmeni dufam:-)
nezmenilo, na uvod ste vyhoreli
nic sa nedeje to ej taktikus :P pomaly sa parny valec rozbieha silu az tedka ukazeme
3354 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO