Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ICE CATS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

no ja len aby si mi rozumiel :-p ... ne kazdy vie po cesku :-p

jinak ohlašujem dovolenku na 11.12.-16.12. - budu na Vás v rakouských Alpách myslet :-P ... samozřejmě na ty dny natipuju :good:
ja som na polku cech:) ... mam ajc eske obcanstvo :-P :-P takze v tom problem nebude :yes:
akoze ta bodka to riesi :smile03: ale tu hlasku "vole tipuj" si veru niekedy neodpustim nenapisat :D neboj medo, GM to tam poisti nejakymi 3-mi :lol:
WildCelt píše:akoze ta bodka to riesi :smile03: ale tu hlasku "vole tipuj" si veru niekedy neodpustim nenapisat :D neboj medo, GM to tam poisti nejakymi 3-mi :lol:
to vis, to by to nebyl nas medik, aby tu hlasku uz nevyzkousel :lol: :fucker:
:lol3: :lol3: :lol3: istota je medik:D:D:D:D
jj GM positi tot am nejakymi 3 mi a bude to v pohodke...:)
a Pavle nezlam si nozky :D
medik911 píše:a Pavle nezlam si nozky :D
nohy moze, na pisanie tipov potrebuje ruky, vlastne len jeden prst, vsetko ostatne si moze polamat :lol2: PEKNU DOVOLENKU ti prajem Pavle :D
:D:D:D lol ale pavle davaj bacha poistku nemas... prid polamany no cley ako ce wildak jeden palec si len enchaj a bude dobre:)
Ok chalani :) ... beru sebou notebook a budu mít nejspíš i připojení na internet, ale to beru z toho důvodu, protože mé obchody musí právě před Vánocemi běžet, takže přes den si budu užívat a večer budu řešit obchody ... i tak se těším ... snad mi zítra v práci tu dovolenou nezakážou, když jsem na ně tak nasratý :-P
fuuha, tak je to riadne nabite v tej nasej skupine :shock: 1-bodove rozostupy od 1. az po 4. miesto :roll: dnes 12 zapasov, ktore uz mozu co to napovedat, kto bude o co hrat vo zvysku kola, hlavne treba drzat krok a udrziavat kontakt s absolutnou spickou :frajer2: ved cicinki predsa vedia, ze aj v posledny den sa da poskocit na 1. miesto, ba aj z 3. miesta :razzi:
ta ja toto zu nechapem :sad2: :sad2:
znova to vyzerá tak, že rozhodovať bude posledný deň... :frajer2: takže tuhý boj až do konca :box:
I´m back dudes :) Koukám, že jsem si nevedl vůbec zle v posledních dnech nepřítomnosti ... takže natipované zápasy už nechám a nebudu nad ničím koumat :good:
KUA :nervy: co chybalo :x mohli sme stracat pred poslednym dnom na 1. iba bod :roll: ANA to pokaslal :bitka3: no neva, sme pred MB :razzi: a na DD stracame 4 bodiky, takze este sme v hre :frajer2: :cinka:
:x to vyzera velmi zle :cry: ak nebudeme stvrti :!: mozeme byt radi
tak, budme radi, ze sme :winner3: :yes: mohli sme dopadnut aj podstatne horsie, staci pozriet ako dopadli SA, EI ci FC :| start sme nemali bohvieaky, postupne sme sa predrali az hore a bojovali o prvenstvo :thumbsup: sice to nevyslo, no ziskali sme slusnych 6 bodikov do tabulky zakladnej casti, sice nas predbehli MB :fnuk: :plac: ale proste konkurencia v MODREJ SKUPINE bola proste toto kolecko obrovska a DD mali proste skvely zaver
NO nedari sa umna enviem cim to bude sakris asi tym banom:Dnic dalse kolo vyhrame
medik911 píše:NO nedari sa umna enviem cim to bude sakris asi tym banom:Dnic dalse kolo vyhrame
na jednej strane skoda pre nas medo, ale na strane druhej DOBRE TAK, nerobte neplechu a nedostanete BAN, ked si to tak clovek uvedomy, vsetci na to riadne doplatili, PT sa trapia od zaciatku 2. kola, kedy tipovali koli BAN-u oslabeni, KH prisli koli BAN-u o prvenstvo a zviezlo sa to s nimi aj do dalsieho kola, FC asi dostali zasluzeny trest aj v tomto kole za prehresky z toho minuleho...
proste je to dobre, ze timi doplacaju na zle spravanie tiperov, tak nech si to vsetci rozmyslia, nez zacnu vystrajat :!:
Pavel ty mas co s Fanobchod.cz ?? ja som kúpil u nás v hokejovom obchode tricko Toronto za 20 eur - 600sk a tam je za 971cz - 1200sk :D :oops: ....

Obrázek

ale aj tak si stade asi idem objednavat bundu SJS... :frajer2:
taaaaaaaak CICINI prajem vam stastne prezite sviatky v kruhu najblizsich aby sa vam vsetko darilo :) :) :) :)
aj ja vam medik, S a Pavel :smile03: uzite si volno a potom zaberme :cinka: a posunme IC v tabulke vyssie
aj ja sa pripajam CICINKY
ObrázekObrázekObrázek
Nabokov_SJS píše:Pavel ty mas co s Fanobchod.cz ?? ja som kúpil u nás v hokejovom obchode tricko Toronto za 20 eur - 600sk a tam je za 971cz - 1200sk :D :oops: ....

Obrázek

ale aj tak si stade asi idem objednavat bundu SJS... :frajer2:
Nabokov, jsem jednatelem společnosti a starám se, aby obchod běžel. Ohledně cen atd. jsem už tu jednou psal. Triko samotné si za 20,- EUR mohl sehnat leda přes nějakou "černotu" nebo nějak bokem, případně v nějaké super slevě, jinak to není téměř možné. Ale jak už jsem zde jednou psal, něco jiného je sehnat nějaké zboží 1ks pro jednoho, nebo pravidelně objednávat, prodávat, započítávat do toho práci lidí, DPH, clo z USA, podnikatelské riziko, atd. atd. Je toho hodně a kdo nepodniká, je to těžké vysvětlovat.

Jinak budu samozřejmě rád, pokud ti budeme moci cokoli zajistit. Nyní třeba pracuji na tom, abychom měli v sortimentu puk All-Star Game 2009 :wink:
WildCelt píše:aj ja vam medik, S a Pavel :smile03: uzite si volno a potom zaberme :cinka: a posunme IC v tabulke vyssie
Jako by si mi cetl z duse :-) I ja vam chalani vsechno nej a po kraticke prestavce se do toho musime opet oprit. V realnem tipovani mam urcitou strategii, ktera se zacina i vyplacet, bohuzel v tom nasem tipovani se neda vyuzit, ale co uz, nejak to dopadne :wink:

Stejnak nakonec budeme na kazdeho delat :fucker: :razzi: :fucker:
Pánové, protože jsem tu vystupoval moc oficiálně pod "nickem" "Pavel N.", rozhodl jsem se a požádal o změnu cepiho a nyní mě naleznete pod nickem "boss", ten už doufám měnit nebudu :x
boss píše:Pánové, protože jsem tu vystupoval moc oficiálně pod "nickem" "Pavel N.", rozhodl jsem se a požádal o změnu cepiho a nyní mě naleznete pod nickem "boss", ten už doufám měnit nebudu :x
Kua a ja, že kto je to ten boss. :roll: Dosť inač hustý nik. :frajer2:
3354 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS