Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ICE CATS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

tak co pani nechame im naskok jednoho kola? alebo viac ? :box:
jeden bodik im staci ten musime zapnut valec na 200% a ideme nesmeiem to prehrat chaalni do nihc!
kludne aj 3, ak sa citite na to to otacat :D
v tom to je ze necheme drama ne ??nut cim skor sakra tak to musime uhrat !!! dneska musime spravit prvi krok
ideme na pivo cicinki :oslava: :D
ufff bude to tazke ale fans su stale snami... zastavuju ma na ulici a veria nam ... tak ich nemozme sklamat.... pocul som ze sa chysta 5busov aby nas podporilo na superovom ihrisku .... tak im dokazme ze sme ty naj!
deti moje, takto :D predsavte si ako to otocime a postupime :roll: a potom si povieme, paaani, mi sme dokazali postupit cez silnych MB a to sme prehravali uz 0:2 a dokazali sme to otocit :cool: viete si predstavit, aky by to bol ohromny pocit :) :) :) uz len preto sa oplati zabojovat a ist to otocit :cinka: tak idme na pivo cicinky :wink: ved vieme, ze na to mame :good:
mame mame ale nejako to nedokazujeme !!! kurna co je to snami??????
WildCelt píše:ved aj pisem a este, ked si pisem s medikom :biglol: best of :arrow: baiern :D ale je to tazke pisat raz tak a potom zase tak :P
hmmma predstav si slova, ze New Iork, polostrov Iukatán atd :D ... inak,dufam,ze to s tim premenovanim nemislite vazne, ice cats boli cool, toto nove teda nic moc....drzim ale prsti,aj ked to uz vyzera dost zle :(
:modlenie: :modlenie: :modlenie: modlim sa za odpustenie spoluhraci :cry2:
A zaroveň sa :modlenie: aby sa nam podarilo prepisat historiu a otocit stav 0:3
tomec srandujes co :D tohle uz neotocime :? hoci bol by som velmi rad ale bude to velmi tazkeeeeeee
tomi993 píše::modlenie: :modlenie: :modlenie: modlim sa za odpustenie spoluhraci :cry2:
A zaroveň sa :modlenie: aby sa nam podarilo prepisat historiu a otocit stav 0:3
:dup: ... :ja_neviem: ... :smutok:
no tak dnes sa rozhodlo boli ste dobri ale tato seria sa vam moc nepodarila no co uz teraz sme ukazali ze sme lepsi znicili sme vas a to je premna viac ako ziskat titul ale :slava vitazom cest porazenim
pasli me v pizduuuu
chalni dakujem vam za vlemi vidarenu sezonu az na konci sme si to sami pokaslali :-( skoda no nic dosiahli sem vela uspechov ale ten najdolezitejsi sme neziskali dalsia skoda na 70% sa v buducej sezone vobec nestretneme :( dufam ze sa vam bude darit lovu zdar :thumbsup:
Dik chalani za velmi dobru sezonu :) kuko, medik, Seabrook, tomi :good:

Skoncili sme na peknom 3. mieste :winner3: Skoda, ze nam to playoff nevyslo :ja_neviem: Ja si vsak viac cenim, nie to, ze sme skoncili na 3. mieste, ale to, ze sa nam podarilo spravit timu ICE CATS este lepsie meno a dostat ho uz medzi top timy KTL, kde si urcite tak skvely tim zasluzi byt :frajer2:

Posobit v tomto time je skutocne skvele, vzdy v nom bola sranda :cool: kto v nom niekedy posobil, verim, ze mi da za pravdu :D

Teraz nas caka pol roka pauza :| no coskoro tu mame leto, tak to urcite rychlo ubehne :roll: dufam, ze sa tu znova stretneme :wink: to v akom zlozeni, to nevie este nik :?: tim Ciciniek tu vsak bude urcite a verim, ze sa znova vytvori skvela partia tiperov, ktora znova dostane tim tam, kde vsetci chceme, aby bol...

:oslava:

predbezne zlozenie timu na novu sezonu vsak oznamim zrejme uz coskoro
tak to si potom dobri
predbezne zlozenie timu na novu sezonu vsak oznamim zrejme uz coskoro :roll:
bola to skvela sezona :thumbsup: :oslava: aj ked nie s takym koncom akym sme si zelali :| myslim ze to bude tazke niekedy zopakovat...
taktiez sa chcem podakovat spoluhracom za skvele vykony :good: hlavne nasmu GM ktory dokazal po mojej zlej situacii prebrat do ruk tento tim :)
a dufam ze od novej sezony sa posklada zase taka vitezna masina :cinka: :box: :D
medik911 píše:tak to si potom dobri
predbezne zlozenie timu na novu sezonu vsak oznamim zrejme uz coskoro :roll:
:?: :?: :?:
ale nist ze ja len ze uz dava zostavu tak to je pootom dobri hned tka skoro :)
Tesim sa na buduco sezonne zpaasiky s vami..
nase suboje su vzdy na ostriez noza..tak pripravte sa na nas pocas leto veelmi dobre :D
ja sa tesim jak sa stretneme a pokecame :- :cool:
chalani zmena ICQ :-D uz mam 387=055=666
bacha namna mam tam diablovo cislo :lol2: cize kto ma nakaka tak toho ja vykakam ale do pekla :clap:
nedame nejake pripravaky v septembri )) :cinka: :)
maro píše:nedame nejake pripravaky v septembri )) :cinka: :)
já bych dal :D
maro píše:nedame nejake pripravaky v septembri )) :cinka: :)

maro :dup: ty mi normalne citas myslienky :o :D som rozmyslal nad niecim takym, nejaky taky pripravny turnaj v ramci pripravnych zapasov NHL :cool: nejakych tych 4-5 timov, buducich diviznych rivalov :roll:
3354 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO