Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ICE CATS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

medik dnes zahviezdil :cool:
:oops: :frajer2: :frajer2:
ale uz treba zacat sakra :-D
ku*va cely cas som mal podane na buf a nakoniecsom to dal na det trea verit prvemu dojmu!"!!!!
To byla noc, fuj fuj fuj :evil:
podme podme, musime zabrat, spat na bodovane priecky :cinka:
konecne nadpriemerny vykon :thumbsup: aspon... a hadam sa Wild uz dostane do hernej pohody... :)
mne sa zacalo darit :-D
hlavne dnes udrzat kontakt :scare: ale nie, uz by to fakt chcelo poriadne zabrat, je to na mne :oops: :D

rozhodujuca bude aj tak az buduca sobota, kedy je v akcii vsetkych 30 timov NHL, cize 15 zapasov, ale dovtedy treba byt v kontakte, cim viac intimnejsom tym lepsie :lol2:
tak na to aky mate nabyty kader..je to dost biedne :)
ved nemozeme stale dominovat zakladnej casti, tento tok budeme playoff :razzi:
maro píše:tak na to aky mate nabyty kader..je to dost biedne :)
ja nevím, ale základní část je jenom zahřívací, nebo? :fucker:
viac uz klesnut nemozeme, sme posledni :thumbsdown:
:doh: :ee: :sad2:
no superom sme dali trochu naskok... ale u nas nie je nic nemozne :) do tretieho miesta v konferencii je to este realne
kedže mal kuko narodky tak som mu zagratuloval za nas setkych a tu je odozva :-)
17.10.2009 12:57:48 woow kks no to som prekvapeny ze ste si na mna spomenuli medik ..dakujem vam aj seabrookovi aj wildovi ...inaac co ako sa mas ?? ...
17.10.2009 12:50:14 kukco tak vsetko naj k dnesnym narodkam od celeho timu IC ti prajem :-)


to len tak aby sme si pripomenuli ze zije :-) a hura na lepsie vysledky
ja som vedel, ze ma narodky, mi to naskocilo na icq, ale na co mu tam budem pisat, ked to cislo uz nepouziva a pisat na HF, ked sa tam objavi raz za rok :D

dufam, ze nemal dalsiu autonehodu a hlavne, ze zije :roll:

tak zaberme, este mame cely tyzden a nabitu sobotu :buchac: :dance2:
:thumbsup: uz nie sme posledni :D

kto by to bol cakal, ze po pondelku kedy sa hrali len 3 zapasy stiahneme stratu na bodovane priecky o 6 bodov :!: :cool:
uz je to len 8 bodov, to nie je moc
dnes mame znova 3 zapasy, tak prinajhorsom treba udrzat krok, hlavne neprepadnut :yes:
zajtra 9 zapasov :twisted:

zaberieme :cinka:

a musim pokarhat medika, lebo prisiel o 1. miesto medzi umelacami :lol2: ale boss si polepsil :lol3:

A TO NAJDOLEZITEJSIE, POZRITE SA KTO JE NA 7. MIESTE, PRED NAMI :!: :!: :!: :bitka3:
ale no wilde chcem byt lepsi aj v inych veciach nielen v umelcoch:-D
ja uz sa dostavam do zapasoveho rytmu tak sa nic neboj:-)
kluc tohto kola je v predposlednom dni kedy sa hra az 15 zapasov :yes: Momentalne sice vy a my bojujeme o posledne miesto ale vsetko moze byt nakoniec inak.
arek píše:kluc tohto kola je v predposlednom dni kedy sa hra az 15 zapasov :yes: Momentalne sice vy a my bojujeme o posledne miesto ale vsetko moze byt nakoniec inak.
Preto som povedal aj svojim spoluhráčom z GK, aby nezaspali na vavrínoch :yes: .
tak som sa sekol, som myslel, ze okrem 15 zapasovej soboty a 9 zapasovej stredy su ostatne dni len 3 zapasove :eek2:

ale dnes je 6 a zajtra 9 zapasov, uz musime zabrat :cinka: :cinka: :cinka: :cinka: :box: a potom 3, 15 :!: a 3 :scare:

dufam, ze sa uz konecne poriadne trafim aj pri viacerych zapasoch :buchac: :respect: :protest:

idem na to :yahoo:
pánové, rozbíhám teď jeden velký projekt s NBA, takže jsem s přehledem NHL na štíru a je to znát ... ale už zaberu, slibuju :oops:
jenom se sám divím, že jsem nasbíral tolik bodů, když jsem doposud byl skoro pořád myšlenkami jinde :lol2:
nooo pavle ja som myslienkami inde uz dost dlho pri nHL kedze ju vobec nesledujem:-)
medik911 píše:nooo pavle ja som myslienkami inde uz dost dlho pri nHL kedze ju vobec nesledujem:-)
tak to jsme dva, nechtěl jsem to psát, ale to je polovina týmu :lol2: že bychom na to hodili už nějaký to očko, nebo až od druhýho kola? :lol2:
no ja to sledujem a do rana som zapisal ako jediny spomedzi vsetkych tiperov nulecku, roletka jak vysita, za 6 bodikov :oops: :haha3:
:skodoradostny:IC :skodoradostny2:
3354 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG