Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ICE CATS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

michal225 píše:lebo medik ty si už len tipér,takých ti donesiem za fúrik ako ty :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd
nechápem podstatu tohto stupidneho prispevku....: )
hlavne že ja chápem ty mamrd
No šak hej vlastne stupídne prispevky chápu iba ludia ktorý maju take nízke IQ na take stupídne príspevky:)
dakujem
za čo?:)
nedari sa a nedari medik, ze
ani p*či
Asi pojdem vynadat do tej kanady a USA že hraju na ko*ot.... stale inač jak dam ja..:-/
Vidím , že moje najlepšie časi su dávno zamnou, asi je čas to tu zabalit...
medik911 píše:Od kedy fetujem , mi to nejako nejde:D
a tu mame dokaz :arrow: medik
važne je to prije*any ten novy system do p*či načo sa potom hra tim v stim ked aj tak ide len o body ktore nazbieras a nie za vyhry mohli sme byt 2 kktina jak bejk....
distancujem sa od vyjadreni medika, nie je to oficialne stanovisko IC :D
Ale je do pi*e.. je to na kkt system potom nech sa proste nechaju tabulkove vysledky a nie tu.. p*či ide o to kto vyhra proti dnu je to aj luck že koho chytis ci mu to vyjde ale o tom to je do pindy...
k vcerajsiemu zapasu :fucker:
nebolo by zle udrzat sa tam kde sme, este 2 dni, vydrzat :cinka:
tak posledny den je na vas, lebo ja som zabudol natipovat prve 2 zapasy :oops: dufam, ze dopadnu co najdebilnejsim moznym vysledkom :D
oOOOOOO gm TOTO sa nerobi... bude pokuta
vyborne, mame 11 bodov :good:
WildCelt píše:vyborne, mame 11 bodov :good:
medik911 píše:važne je to prije*any ten novy system do pi*i načo sa potom hra tim v stim ked aj tak ide len o body ktore nazbieras a nie za vyhry mohli sme byt 2 kktina jak bejk....
Nakoniec ste 2. skončili a po starom by ste boli "až" 4. .Takým BF toto kolo vôbec nevyšlo, nahrali celkovo o 20b menej ako vy, mali trochu viac štastia pri rozpise a po starom by skončili pred vami. Nikdy nebudú všetci spokojní, ale teraz je to o trochu spravodlivejšie.
Hej skončili by sme 4 ale aj tak by som bral starý system ovela radsej ... :)
Kolko sa hra vlastne kol?
toto nie :!:

musime hrat v strede tabulky a vyssie samozrejme :D
ja by som aj bol za... ale vy ste nejako proti :D
napriek prepadaku v predposlednom kole by nam na playoff malo stacit priemerne umiestnenie v poslednom kole

zabojujeme :cinka:
boss, mas stastie, ze som aj ja vcera nenatipoval, lebo by som ta tak zdrbal :D

stalo sa mi to uz druhykrat v poslednej dobe, chcel som si nechat tipy az na vecer a ... :hroza:

momentalne sme mimo playoff, SH vysiel start, musime zabrat :cinka: a hlavne tipovat :oops:

SH, PT, SP, EI :arrow: mam vas na ociach :bitka3:
Moc sa všetkým ospravedlňujem. Uniklo mi, že sa už začalo 8. kolo. Zároveň ďakujem Medikovi, že obetoval svoj čas, aby mi dal vedieť, zo som pochybil.

TERAZ ... LET'S PLAY HOCKEY a ČIČINKY DO PLAY OFF :clap:
Pekne po slovensky napisane a ja zaroven idem zjebat vas oboch že ste ku*va nenatipovali!!!!!!!!
toto sa stalo posledny krat boha ja chcem PO !!!!!!!
do nich !
3354 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS