Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ICE CATS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

presne tak pokial nam to ide netreba nic skusat :roll: inak wild, aj ja som v minulej sezone dost prihliadal na tipy nasho timu a teraz uz nie :eek2: :yes:
a v uzitocnosti som to dal na 30% ako som slubil :D
Kluci, já minulou sezónu nic a toho se teď držím :lol2:
hh :D:D:D
tak chalani idem nam tak dalej a zapytam vam kolo ianc WIld ma pred novym kolom prekvapkanie :yes:
a ze o nom neviem, ale teraz vazne ma nic nenapada, co by si mohol mysliet medik :lol: naozaj :eek2: tak tak S, sme na tom rovnako s tym prihliadanim :D hlavne teraz ked musim vsetky tipy skopirovat, snazim sa to co najrychlejsie a ked to konecne mam, nemam chut ocumovat niekoho tipy a dumat nad tym :roll: ja sa riadim heslom, ze najlepsie timu pomozem, ked uhadnem vsetko alebo aspon co najviac :D :lol2: kedy zautocime na areka S :twisted:
mne je jedno kedy si ho podame :box: mame cas nanho zautocit :cinka: ked ho budeme pomali dobehovat on zacne byt nervozny a prenecha nam to :smile03:
myslim, ze nervozny uz musi byt teraz, mat 2 cicinki za sebou, ja by som veru nechcel :lol2: a este aj draka exa :lol3: a este niekde vzadu ciha ohnivy vtak canes :D musi si davat riadny pozor na prdel :lol:
aj ja idem zautocit dam si speed hack dostanem sa hore a ideme:-D
inac WIlde take ze FInancie s coho chces dostavat sponzory:D:D:D:
WildCelt píše:kedy zautocime na areka S :twisted:
WildCelt píše:2
1
1
0
1
To s týmto chceš zaútočiť na areka? :D
ixo píše:
WildCelt píše:kedy zautocime na areka S :twisted:
WildCelt píše:2
1
1
0
1
To s týmto chceš zaútočiť na areka? :D
to aby si myslel, ze pianko a potom zautocim :twisted: ixo, nevyznas sa v mojej taktike a :D a a a flasa marova s colou :x kua :fucker:
sice nemame formu ale vas sme uz druhy krat zdolali :D
tak tak,na macicky to vieme :D
kua a zasa o 1 bod toto vie totalne nasrat :x :x
Pánové, to od vás nebylo fér, že jste mě v tom nechali :roll:
veru, medik a S, pocujete :D
no jasne berieme na seba zodpovednost pokaakali sme to hlavna vec ze nas Wild potiahopl :lol3: :lol3: :lol3:
ja by som aj, ale ked ma maro trafil flasou do hlavy :fucker: mam asi mensi otras mozgu a to znamena, ze moje katastrofalne vysledky budu asi este nejaku dobu pokracovat :sad2: :eek2: :thumbsup:
wilde este si si to nevsimol?? ved ty mas stale katastrofalne vysledky ci uz stebou alebo bez teba to nieje zadne rozdiel :lol3:
chalani tak dneska sme to uplne fakt brutal zabili sme boli jednoznacne najlepsi nik na nas nemal ani narok ..:) len tak dal krasa krasa brilliant:)
inac sa mi lubi poradie jednotlivcov :D Wild a S 2a 3 a 128 bodov a Pavel a ja 18 a 19 a 119 bodov..:) krasne sme perfektni
inac v tich bodoch neviem cimam rpavdu som naspamat robil:)
len tak dal...
tak jo Wild a S 138 a aja a pavel 117 :)
parada, len nepolavit a vydrzat :cinka: :box: a odmena nas neminie :yes:

inak tie bodiky su fakt :cool: co si spominal, ale aj tie timove, fakt to valime toto kolo :yahoo:

IC 311

...

CH a KH 275

...

SC 263 (pre nich dost krute, nevyspytatelnost tohto kola)

:cinka:

samozrejme, je to trochu skreslujuce, koli tym dnom volna, ale aj my sme mali volno, ked sa hralo slusnych 7 zapasikov

proste skvela forma cicinki, go go go :groupwave:
Hm,tak dnes jste hošani zahvězdili přímo fantasticky!To byla exhibice,dnes by neměl nárok nikdo,no a Pavlík to jistil stiahnutou roletkou :lol2: :thumbsup: ! :shock: :thumbsup2: :poklona2:
no ved jasne lne ma kus sere ze ti sraci zos FB stale maju tolko toho stastia ze nad nami vyhraju o ten 1 bod :D:D
:yahoo: to byla skvela podivana :frajer:
wild po nepresvedcivych vysledkoch ukazal ze este v tomto kole ma co predviest :good: povodne sme ja alebo medik mali mat povinne volno spolu s pavlom ale nejak sme sa nedohodli tak sme z toho spravili exbiciu :roll:
tak wild kedy si vychutname areka :eat: neviem ci na to bude priestor dnes vecer ked su iba 3 matche...
Seabrook píše:tak wild kedy si vychutname areka :eat: neviem ci na to bude priestor dnes vecer ked su iba 3 matche...
najlepsie vo vzajomnom suboji s BA :twisted: :cinka: :bitka3:
Ludo ako uz dobre vieme vraj? prestal :oslava: no do nasej redakcie sa dostalo :o video..mame zaruceny zdroj (maros z MB), ze konar bol poliaty alkoholickym napojom.. :arrow: http://free.zoznam.sk/video/gallery/Tanecnica-pri-tyci
3354 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS