Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ICE CATS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

A dalšia prehra o 1 bod :slap: :samovrazda: . Dnes hráme s tiež trápiacimi sa jašteričkami, to už musíme vyhrať.
co uz, musime sa o to pokusat dalej, aspon, ze nas v tom SP a RD nenechavaju samych :giggle:
Mne nevychadza vela vysledkov o jeden gol.. tuna prehravame o jeden bod... prinášam so sebou zakliatie ?:D
aha už tam je 6 bodov :D , čaas na to aby sme sa odlepili z dna !
aj napriek vyhre, nie a nie sa odputat odo dna, zase nas v tom nenechali SP a RD samych, musime zvladnut viac zapasov po sebe, bez toho to nepojde, je to len 6 bodov na 2. miesto, toto kolo oddrieme ako nikdy :!:
maro, vymen si uz ponozky, uz davno nam to nenosi stastie, skor smolu
nedari se, nemam ted ani cas velmi premyslat, domu chodim unaveny furt,
nedari se proste..
guillaume píše:nedari se, nemam ted ani cas velmi premyslat, domu chodim unaveny furt,
nedari se proste..
Ale aspoň natipovať by si mohol :slap: , dalšia prehra o bod...
V prvoom kole som sa ešte o NHL ani nezaujímal, a šlo mi to.. v tomto si už pozeram aj nake zapasy a pod a prd z tooho... sme zakliaty !:D
ja som vedel, ze je chyba v tebe :D
podme jeste mame na top 3, dajme wining streak.. go go go
Winink strík by sme aj začali ale tentokrát nenatipoval medik, stačili by 3 bodíky :slap:
sorry sorry, dako som sa zabudol, hoc som si hovoril že ked pridem domov este mi treba natipovat a aj tak to dopadlo ako dopadlo :slap:
Na dneska som už pre istotku natipoval teraaz :)
snad som dnešnym vykonom , dal zabudnut na to že som vcera nenatipoval: )
mna si skor utvrdil v tom, ze by si tie 3 body mal vcera aj so zatvorenymi ocami :spank:

medik, medik :nono2: az ked bude win strik
podme aspon 4Wins streak :box:
TAk dotoho !
pani dnes Vas zachranil Pittsburg inak by ste to prehrali :) nuz ale co body sa vam zidu a hlavne je ze mi sme si udrzali uz sice delene 2 miesto :?
chrto85 píše:pani dnes Vas zachranil Pittsburg inak by ste to prehrali :) nuz ale co body sa vam zidu a hlavne je ze mi sme si udrzali uz sice delene 2 miesto :?
Casto nekoho neco zachrani. Vancouver taky vyrovnaval (za prispeni sudich) tesne pred koncem a tam by si zase tratil ty..
Ved otom to je nie ?... :)
Inač chlapci mame už vitaznu šnuru :D tak len v tom pokračovat :D
ziadna snura, to je iba bek tu bek vin, to je stale malo :nono:
aha co som nasiel

Obrázek
Dalšia výhra :jupi:
8. miesto, zatial nase najlepsie umiestnenie v tomto kole, vzhladom na to trapenie a nabratu stratu, na lepsi vysledok uz tazko mozeme pomyslat, takze uspechom by bolo udrzanie tejto priecky, ale bude to tazky boj, superi su len o bod za nami, posledni uz dufam neskoncime :hroza:
no ale je tu aspon podstatne zlepšenie a to je najdoležitejšie že sme sa z tej krizy konečne dostali !!!
3354 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS