Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ICE CATS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

tych 8 dni je brutalne nabitych zapasmi, takze kazdy den je dolezity :!:

zatial to vyzera nadejne, pokusme sa udrzat si tuto pohodu :)
nemali by sme pozerat len na 1. kolo ale aj na druhe do ktoreho sa prenasaju body takze sice krok za krokom ale mysliet aj do buducna, dni su nabite a tazke no nemusime zbytocne riskovat kedze naskok sa podarilo nie len udrzat ale aj o nieco navysit a tak o to lahsie sa nam teraz dycha no nepodcenme to :!:
dnes hodne zaujimava noc, na to ze bolo tolko zapasov sa v podstate nic neudialo, na niekoho sme malicko stratili, na niekoho malicko ziskali ale nic zasadne, traja ste paradne zabodovali 14 bodmi, ja som si dnes dal pauzu s 10timi :) makame dalej :box:
tazka sobota za nami, bod hore dole, moze byt, ale dnes to nebude o nic lahsie :? , no nevadi, 3 v TOP 10, maro bude asi na ciernu robotu :D
WildCelt píše:tazka sobota za nami, bod hore dole, moze byt, ale dnes to nebude o nic lahsie :? , no nevadi, 3 v TOP 10, maro bude asi na ciernu robotu :D
neboj moje xvile prijede opat ve FF.. :klobuk:
:sok:
co tu ocis :?: :D

dnes slusne medo :thumbsup: , ja som nie uplne spokojny s tym SJS som tusil ze to nebude ono a vela nechybalo a tu 0 by som tam supol ale uz som to vecer radsej nechal tak... :lol2:
nejde mi nejak, janči :shock: :wave:
no mne prvykrat v sezone dosli slova, kludne budem po zvysok sezony nemy :D
No po menšej odmlke sposobenej alkoholom, sa aj ja znova ozývam :D NO marečku, FF bude určite tvoje na to sa už aj ja spolieham :D
dnes poslabsie a medo to si nemohol chytit aj ten posledny zapas :?: :jn: ale inak fajn, potiahol si nas a i ked sme na niektore timy cosi stratili nieje to nic dramaticke, polka prveho kola za nami tak to dotiahnime :)
udrzanie naskoku, zvysenie naskoku, teraz zase udrzanie, pekne, pekne

janik hore, medik hore, pekne, pekne

dnes 9 zapasov, good luck
:klobuk:
zatial vam to tam pada a istym krokom kracate do final four... pekne
medik, ty si vyvoleny :hehe:

:good:
len musime zabrat aj ostatni, nieze dopadneme ako BA a HP :eek2:
presne tak, aj 5-zapasovy den ako dnesny moze vselico zmenit, nehovoriac o poslednom 11-zapasovom dni :nervozny:

ale ked idem na to logicky, nebolo by lepsie keby sa zlepsi len jeden miesto troch, to je jednoduchsie

medik, pridaj, mas na viac :hfman:
:lol: ale potrebujeme dvoch stale co zaberu, nemozme to hodit LEN na medika :jn:
a preco by sme nemohli, ja mu to mozem dat aj prikazom :D
nepokusajme ho kym mu to tak pekne ide :jn:
Po tom čo čítam tuna tieto diskusie sa až bojím tipovať :D lebo ak sa nepodarí tak WC to všetko hodí namna :hiding:
ALe tak ja tu tiež nebudem naveky takže by si mohol znova najst formu aj ty wildik :D
O marovi nehovorím lebo viem že ten sa pripravuje na FF... :D
udrzat naskok pred 3. timem :!:
Ja sa s udržaním nestotožnujem !! ja ho chcem stále navyšovať !!!
Wild som rad ze si to spravil a vidis ze sa oplatilo, i ked Boston by ti bol vysiel tak realne si ziskal teraz viac :thumbsup:

p.s: co som vravel ze dnes Colorado vytrie vsetkym zrak :D celkovo len traja tiperi dali za 2 a z toho len dvaja timovo a jeden z nich je v IC :jn: :lol:
No ešte, že tak deti moje ! znova sme navýšili náskok, takto sa mi to páči, žiadne udržiavanie ale navyšovanie !!
Len tak ďalej !
Go IC Go :cinka:
dnes maro len tak mierne naznacil coho je schopny :-P inak sa cudujem ze wild alebo medo ste nemali aj viac tych bodov lebo mi prisli dost jasne tie zapasy a len moje mensie upravy ma staly tak 3 zapasy + :D
3354 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS