Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ICE CATS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

to je jedno sakra kazdy sa mili nie?ja som si to pomylil malo tam byt ze dneska nemozme dat rovnake ale musime dat kazdy inac :oops:

medik911 píše:tomu som nepochopil cepi :shock: :?: nedavajte to iste a musime mat vsetci rovnake???nedava to zmysle a este preco do nasej temy??? :shock:
:hufi: :hufi: :hufi:
chudak cepi,este z toho pomaly vysiel ako najvacsi idiot :lol: :lol:

vidis to ma zato ze ma okopiroval :D
kto druhemu jamu kope sam do nej spadne a to sa potvrdilo u cepiho chcel ma potopit tak potopil sam seba
PS :cepi nikdy si nezacinaj s Bezovcanom oka? 8)

no zas som to nemyslel tak,ako si to pochopil,ale ta cast s tym Bezovcanom uplne suhlasi :D

s*at na to je to uplne jedno kto tu je idiot aj tak je to kazdy.no jo jak to ze cast???

medik911 píše:a chlapci dnes velmi riskujeme bud 2 body alebo nic mali ste dat niekto pre istotu xko lebo 0 bodov pre tim by znamenalo pre IC KO :?
veru trochu som zariskoval ale vyslo to :roll: preto tipujem vzdy posledny, aby som zvazil ake tipy dat, predsa poriadny GM nie? :D

no jo ale nezabudaj ze sa ti viac darilo ked si tipoval vopred ale to je good napad tak davat posledny len si kontrooluj kedy sa hraju zapasy lebo uz si parkrat nestihol :wink: :?

tak neska som uplne ze .......skoda slov :( sorry hosi

ja to mozem nasrat sakra ked som dal x-ka tak ani jedno a ked som nedal tak az 6 :x :x :x ale uz mam metodu na novu sezonu dufam ze mi prinesie stastie :twisted:

no skoda ze sa mi zacalo darit az na konci sezony :roll: ale hadam to bude pokracovat aspon ze sme poskocili na 4.miesto sice sme nedostali ani bod :( ale bolo to tam hodne narvane od prveho nas delilo len 4,5 boda :?

vidim ze nas s WildCeltom velmi dobre zastupili Cibula1210 a Enkidu ale nastal cas sa vratit :D tak sa vitam v tomto staronovom time dufam ze sa dostaneme do tempa

na jednej strane vitam navratilcov kuka a wildacelta :) a na druhej strane by som chcel podakovat za sluzby zaskakovatelom Cibula1210 a Enkidu kt. ich na novacikov vyborne zastupili :roll: dufam ze ste nabrali niejake skusenosti v takom velkoklube ako je IC :D tak hodne stesti v dalsich angazmach...
a este by som chcel pogratulovat medikovi k vybornemu siestemu miestu v jednotlivcoch :cool: a o ktoreho bol aj zaujem z inych timov ale podarilo sa nam ho udrzat

Tak aj ja sa vitam :D Znova sa vraciam, kolkykrat uz :roll: Paneboze, uz som ako Ciger, to snad nie :eek2: A pevne verim, ze v plnej zostave tim IC dostaneme tam, kde ako jeden z najtradicnejsich klubov patri :thumbsup:

WildCelt píše:Tak aj ja sa vitam :D Znova sa vraciam, kolkykrat uz :roll: Paneboze, uz som ako Ciger, to snad nie :eek2: A pevne verim, ze v plnej zostave tim IC dostaneme tam, kde ako jeden z najtradicnejsich klubov patri :thumbsup:
Ica cats = najtradicnejsie patria na chvost tabulky :lol:

Kokos Eman ty mas odvahu tu pisat :D tu pisu len sefovia IC a ludia ktori maju viza :D.Takze privitanie mame za sebou aj ked som cakal nejaku flasku s dobrym obsahom hlavne od WildCelta ktory aspon zaraba ale je tiez len navratilec takze chapem ze ju nekupil :D .Medik ten na flasku nema :D akurat na prazdnu :lol: :lol: a Seabrook by ju vypil radsej sam :) takze je to Ok aj takto :pivo_uslo:

este som zabudol sice nam skoncila zmluva s microsoftom ale kedze na trh prisiel Windows Vista a do timu prisli skvely hraci tak sa Bill Gates rozhodol s nami predlizit zmluvu a financnu ciastku este zvysil 8)
Obrázek

Seabrook píše:este som zabudol sice nam skoncila zmluva s microsoftom ale kedze na trh prisiel Windows Vista a do timu prisli skvely hraci tak sa Bill Gates rozhodol s nami predlizit zmluvu a financnu ciastku este zvysil 8)
Z Mrkvosoftom na vecne casy. :D . To by mohlo byt znenie vaslho timoveho sloganu kocicky. Co vam dodavaju Whiskas zadarmo? :hufi: :hufi: :hufi:

kuko píše:...Medik ten na flasku nema :D akurat na prazdnu :lol: :lol: .
tak toto bola hlaska :lol: :lol: :lol:

Seabrook píše:este som zabudol sice nam skoncila zmluva s microsoftom ale kedze na trh prisiel Windows Vista a do timu prisli skvely hraci tak sa Bill Gates rozhodol s nami predlizit zmluvu a financnu ciastku este zvysil 8)
Skusal si tu vistu ked ju tu tak vehemente reklamujes? Fuujjj ved je to sra*ka. kooperacia z vyrobcami HW aby ste si kupili lepsi a na vistu potrebujes fakt namakany stroj, ak si ju chces vychutnat. A plus tie musky co ma vlastne su to poriadne Musiska.

inac vitaj spat kuko, chybal si tu :cool:

wilda som uz privitam v pokeci tak dvak krat si nezasluzi :D

Thanks Open uz mi to tu chybalo a nemal som cas sledovat hokej ale teraz mam casu kopu aj na to aby som si precital prispevky niektorych hokejovych odbornikov na tomto fore medzi ktorych urcite patris :wink:

hm vidim ze dalsie kolo KTL bude opat riadne nabite kedze aj IC je opat v starej sile. tak vas oboch vitam kuko a wild :)

eman22 píše:
WildCelt píše:Tak aj ja sa vitam :D Znova sa vraciam, kolkykrat uz :roll: Paneboze, uz som ako Ciger, to snad nie :eek2: A pevne verim, ze v plnej zostave tim IC dostaneme tam, kde ako jeden z najtradicnejsich klubov patri :thumbsup:
Ica cats = najtradicnejsie patria na chvost tabulky :lol:
netrep prosim ta,ice cats v poslednych sezonach pravidelne zatienovali "tvojich" Ei :wink: ...IC, drzim vam palce do buducej sezony,stale ste mojim oblubenym timom v tipovacke :wink: :cool:

welcome Kuko . :cool:
no Seabrook skoda ze sa ti zacalo darit az ku koncu sezony keby sa ti tak darilo hoic len o 4 kola tak sme 1 ale co uzzivot ide dalej a j tipovacka :) ja len chcem povedat ze tim IC bude dufam siahat az na prve priecky takze do niiiiiiiiiiiiiiiich :D

no myslim ze sa mi dari aj nadalej :) sice sa vcera hrali len 2 matche ale aj tie som trafil len tak pre zaujimavost nechcem sa chvalit ale z poslednych 17 zapasov som dva netrafil :cool: dufam ze to bude pokracovat

GO CATS !!!
3354 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO