Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ICE CATS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

no sak jasne zatim to potiahnem:-) ty len najprv viries svoje problemy :-) no ved nic hoci by sme skoncili predposledny ale ked budu EMBECKY zanami tak to bude pohoda:-D
hej cicky ze nejdeme zasa nahodit avatary ako sa patria ??? ako sme to mali minulu sezonu??:-) nase milovane faninky?
tak necakal som na odpoved a hned to tam supol :)
Kdo jsou EMBECKY?
Vychadza mi to na Mighty Bulls :lol: :lol: :lol:
Haha srandicky srandicky..cicinky cicinky ved tee vas prejdu.. 8)

btw. uz teraz sme vas s prehladom preskocili a uz vas nepustime pred seba :yahoo:
jaaaj, nie a nie si to priznat, ze sme lepsi ako oni :roll: no co, budeme sa natahovat ako male deti :D po dalsom dni sme zase pred nimi :cinka:

to kde si zbalil taku kocku medik :lol3:
ked hladas najdes:D:D:D no treba vediet proste dajte si aj vyt am dake tei macicky:D
kua wilde sme pri tich veciach zabudli na ejdnu podstatnu vec nie??? :? :?
tak nezije to tu dajak nato ze sme prvy kua CHAALNI AJD ACO PISTE!!!!!!!!!!!!!
presne to som chcel dnes napisat :oops: nechajme este chvilu za nas hovorit vysledky :frajer2: kua, ale crta sa problem, snad nedopadneme ako v minulej sezone :o

:cinka:
:lol: wild ze 0 :lol:
ale na to, ze tipujeme iba traja a WC si dovoli takuto umelecku exhibiciu ste na nas spravili malo bodikov :P :P :P
ved my sa setrime, na co sa za vami hnat ked aj tak vieme ze to vyhrame :lol:
mozno tak vasu slabsiu konferenciu :wink:
vyletel sokol, prsalo zmokol, prechladol zdo... :lol:

vychod je zatial bodovo na tom lepsie na druhu stranu treba brat do uvahy aj to ze zapad je tradicia, takmer vsetky timy zakladatelske su tu az na BB ktoreho ale zakladatelia cize ja a matejko su tiez na zapade a to ze mladikom sa teraz dari neznamena nic, skoda EI ktori sa len hladaju stale... uvidime neskor.

IC je tiez jeden spickovy tim a dovolim si tvrdit ze kvalitnejsi ako TF aj ked sa vam podarilo vyhrat sezonu :P
petrik píše:mozno tak vasu slabsiu konferenciu :wink:
uz sa tesim, ked sa s vami stretneme v skupine v 3. alebo 4. kole :twisted: tam bude zaujimava konfrontacia konferencii :yes: teraz predsa len timy sa sustreduju na tu svoju konferenciu a niekedy staci tipovat len co treba, napr. my to teraz musime drzat za kazdu cenu, hlavne ked sme oslabeni a nie sa s vami natahovat na dialku, aj ked ma serie, ze vas nemozeme predbehnut :lol:
janik píše:vyletel sokol, prsalo zmokol, prechladol zdo... :lol:
toto je krasna myslienka, som nevedel, ze mas az take umelecke citenie pre poeziu :clap: :yahoo: :biglol:
Joe S. píše:
janik píše:vyletel sokol, prsalo zmokol, prechladol zdo... :lol:
toto je krasna myslienka, som nevedel, ze mas az take umelecke citenie pre poeziu :clap: :yahoo: :biglol:
mne sa to tiez lubi :cool:

sci-fi a fantasy mam odjakziva celkom rad 8)
janik krasa:-) krasa krasa:-)
no toho sa boijm aj ja wilde kua sakra kua !! troto sa nesmie stat nesmieme to dopustit:-) inac pavel toje fakt good tiper viidimz e kracam v tvojich kolajach wilde:-)
ze cujte kua ZAPAD je jedno kto hoc najlepsie by bolo aby vyhrali IC nesmieme dovolit aby nas porazili dajaky tprapkovia z vychodu ne?? cize vsetci za jedneho jeden za vsetkych a teraz vsetci pomaaht IC ;-D :biglol: :biglol:
sorac chalani ze som posledne dva dni netipoval :| v utorok mi nesiel vecer net :pc: a vcera som bol na futbale :slovakia2: ale v pohode ste to zvladli :frajer2:
njn ale ty by si mohol mat aj viac bodov :-)
cize WILDE VIHOD SEABROOKA ZATO ZE NENATIPOVAL 2 DNI-D :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3:
:lol3: :lol3: nene to len na margo vihodeneho androja
Máte moc pěkný logo i bannery...Přehledný, lehce zapamatovatelný a hokejový...Pěkný. :good:
Alexander_The_Great píše:Máte moc pěkný logo i bannery...Přehledný, lehce zapamatovatelný a hokejový...Pěkný. :good:
No a aký máme mY? :P

Ďalší z radov "logických" odpovedí a príspevkov.Asi bude treba vysvetliť aký je rozdiel medzi slovami Fórum a Chat. Ch. (pre tých menej Chester)
3354 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES