Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ICE CATS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

WildCelt píše:nechcem byt 2 roky bez playoff
2 roky?
zasa sme vyhrali :) skoda žee tak neskoro.. ale treba ešte zabojovat...
minuly rok som ja playoff netipoval a teraz zase :?: :? :ahoj:

este 8 dni, najrealnejsi z tych zazracnych scenarov je pad PT na 4. miesto :ja_neviem:
a čo taka Korupcia?:D:D:D
stracame 3 body na playoff, este 6 dni
Jsem každý den na PC, ale od pátečního odpoledne (25.2.) až do středečního večera (2.3.) jsem mimo internet. Jakmile mě pak uvidíte a budu muset tipovat, urychleně prosím info na ICQ ... (to platí hlavně pro medika, je na něho spolehnutí :good: )
chlapci, ak postupime! platim každemu zajazd na hawaii :P:P :):)
aa Pavlik JOp :)
este zijeme
zda sa, ze tych 21 bodov naskoku si uz PT udrzia

este 3 dni a koncime :monokel:
tak a hodil som naposledy tipy za IC

na zajtra ohlasujem tlacovku :D
hrali sme skupinu o titul a nasledne 3x po sebe playoff

prvykrat nebudeme hrat o titul, po katastrofalnych poslednych kolach

ako som uz naznacil, dnesnym dnom koncim ako GM tohto timu a taktiez z neho odchadzam

zo dna, ked sme tu boli na posmech sme ho dostali az na vrchol, no 2x po sebe sme skoncili pred branami finale

bola tu zabava, ale uz to v poslednej dobe nebolo ono a preto som sa rozhodol pre zmenu, nechcem dopadnut ako MB :D

neviem ake plany mate vy, ci udrzite tim, ale ak nie, bol by som rad, ak by ho nepreberal nik iny a tim zanikol, bol to nas tim :smile03:

mozno sa este niekedy a niekde stretneme :ahoj: :bye2:
:verysad: :verysad: :verysad:
škoda, ale to ked som sa prvykrat upisal tomuto timu bola skvela vec :) ešte stale si na to pamatam ako keby to bolo dnes :):) :-(
dufam ze si to este do septembra rozmyslite, casu dost ;)
prist po FB a BB o dalsiu tradicnu "znacku" by bola velka skoda... :P
:bye2: ...skoda vas, nechapem, ako ste v takej zostave mohli zostat bez playoff :hroza:

petrik: no to hej...nasa konferencia bez IC, to je tazko predstavitelne :-(
arek píše::bye2: ...skoda vas, nechapem, ako ste v takej zostave mohli zostat bez playoff :hroza:
Korupcia :D :-(
Já nechci konec :x Příští sezónu jsem tu zase!
haloooo, co s vami bude? :idea:
som velice sklamaný z konania mojích "kolegov" ktorý sa na to všetko vyprdli !!!!
medik911 píše:som velice sklamaný z konania mojích "kolegov" ktorý sa na to všetko vyprdli !!!!
tiež to nechápem, ale tak skús osloviť zopár voľných tipérov a od budúceho kola by ste sa tak mohli prihlásiť, čo ty na to..?
Já chtěl tipovat za čičinky, ale vzhledem k tomu, co všechno dělám, jsem řekl jasně, že GM nechci být, neměl bych na to čas. Bohužel nikdo už neřekl, jestli čičinky budou nebo ne a pak jsem dostal od Miloše nabídku, zda nechci tipovat, tak jsem samozřejmě kývnul, protože jsem říkal, že se vrátím další sezónu, že jo :)
chalani a prečo máte v logu rozhryznutú hokejku? to akože zožeriete súpera a zostanú po ňom iba triesky? :D
Jasné , aby mal každy strach nastupovať proti nám :D
ech ICECATS ... moje srdce :P ..:bye2:
:shock: :shock: :shock: :-O :-O :-O kukoooo :clap: si sa pekne dlho neukazal :)
A znova sa dlho neukaže :D:D
Inač by ma zaujimalo to aj Seabrook skončil ? :? uplne ?
škoda no ,a le tak raz tento tim obnovim určite ! a presvedčim aj kuka aj Wilda aj Seabrooka !!
3354 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS