Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ICE CATS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

caute

asi vam dlzim vysvetlenie, preco som vlastne skoncil :ja_neviem:
myslim, ze teraz vam to uz mozem napisat :roll2:

sobotu rano mi zomrela mama, bola chora uz velmi dlho, dlhsie ako je tu HF, ale posledny rok uz bol naozaj dost zly, preto som sa aj prestal venovat KTL ako clen jej komisie v oktobri/novembri, odvtedy uz bola viac v nemocnici ako doma, potom sa mi pokazil aj ten PC a po novom roku, to uz bolo len cakanie na to co prislo sobotu, takze sa nedalo si to tu vobec uzivat ako by som chcel, tak som radsej uz tuto sezonu zabalil...

hlavne, aby ste si nemysleli, ze som sa nejako urazil alebo co, ked uz ani neprispievam a "vykaslal" som sa na KTL, chce to cas a prispievat urcite znovu zacnem, aj tipovat v buducej sezone myslim, ze urcite budem chciet, zatial si budem tu len tak citat :) trebars az teraz som sa tu dozvedel ze Phaneufa vymenili do Toronta

a tak vy tuto sezonu este zabojujte o to playoff :cinka:
uff, uprimnu sustrast Wildcelt :|
myslel som si že to bude ničim takým..
tak uprimnu soustrast kamarade raz sa aj tak všetci stretneme tam hore:-)
a na dlašiu ezonky ma tu vymeniš ty:-)
tiez uprimnu sustrast prajem...
dame ti tolko casu kolko budes potrebovat nech sa vratis silny.. hlavne psychicky a o playoff budeme bojovat aj za teba :!: :smile03:
Uprimnu sustrast Wildak
...
:-O :| :-( upřimnou soustrast :smutok:
aj ja ti prajem úprimnú sústrasť Wildo :hroza:
Uff,to je hodně tvrdé...upřímnou soustrast Wildo... :(
pripajam sa :smutok:
wild, smutné, si silný muž, som rád, že si to celkom dobre zvládol aspoň tuto, neviem, ako to zvládaš v súkromnom živote. ale drž sa.
wilde ..no jo toto je zivot.. nikto tu nebude vecne...
pripajam sa .. uprimnu sustreast
Upřímnou soustrast WildCelte, jak tu bylo zmíněno, i to je bohužel součást života, drž se !!!!
pripajam sa :-(
my v komisii sme o tej veci vedeli uz dost dlho, samozrejme, ze to ostavalo za zatvorenymi dverami podobne ako..ale to necham opät tam... preto ja osobne som bral utoky na Wilda dost citlivo a razne...teraz uz viete preco... :smutok:
uprimnu sustrasť Wildcelt...takáto vec je vždy rána ako z dela ale treba ísť dalej...vela síl prajem :smutok:
dakujem vsetkym :) potom to tu premazte

a hosi, dnes posledny den zakladnej casti :!: dajte mi za pravdu, ze som spravil dobre rozhodnutie...

chyba vam len 1 bod v tabulke zakladnej casti na postup, v 6. kole 4 body na 3. miesto, za ktore je 11 bodov a to by mohlo stacit

zabojujte :cinka:
NEMOZNE SA STALO SKUTOCNOSTOU, ZAZRAKY EXISTUJU, TO UZ VIEM, ALE DNES MA TO ESTE VIAC UTVRDILO :modlenie:

napokon ste siahli spolocne s FD na 3. miesto v 6. kole, ziskali 11 bodov a v tabulke zakladnej casti skoncili s rovnakym poctom bodov ako PT (mali lepsie umiestnenia, preto su 6.) na poslednom, 7. postupovom mieste o bod pred FB, vdaka vybuchu SP, ale predovsetkym vdaka 15b phillyho, ktory ma nahradil, jeho 9b a hlavne tip X na zapas CBJ-CHI vojde do dejin IC :!: :!: :!:

ano ano ano, napokon som rad, ze to co som spravil bolo dobre :yes:

a bombonik na zaver, 1. kolo playoff :arrow: MB - IC :box:
gratulujem ..zomkli ste sa.. paradne va to vyslo.. avsak na nase suboje si musime este pockat..
Uff, tak jsme to nakonec zmákli, jsem rád že jsem také svojí troškou přispěl do mlýna :thumbsup: :thumbsup: . Na PO se již těším, doufám že svoji kůži neprodáme lacino chlapi :box: :cinka: :box: :cinka: :wink: :good: !!!!
kedy to je?
ale ved v tabulke to vychadza na suboj BA-IC
kedy sa to hraje?
po olympiade
Wilde, upřímnou soustrast přeju i já, drž se chlape!
Seabrook, hoď mi na QIP info, až budu moct tipovat, ať to neprošvihnu. Teď jsem tu byl po delší době a nestačil jsem se divit, kolik bodů jsem udělal za to kolo :lol: Není špatný tipovat celý kolo vždycky najednou a navíc na to, že nesleduju tuhle sezónu vůbec NHL jsem až moc spokojen. Snad bude pro playoff více času a trochu se kouknu na tabulky a výsledky NHL, ať jsou tipy ještě lepší :wink:
3354 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS