Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ICE CATS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

ospravedlnujem sa ze som netipol(myslel som si ze som tipol)... ale zvladli ste to aj bezomna
snad bola dnesna noc este urodnejsia ako ta predtym
vratili sme sa na slusne tretie miesto :thumbsup: takze cez prestavku mozme v klude dovolenkovat :) je este len odohrata polovica kola tak ten 11 bodovy naskok SC v pohode dobehneme :D
Seabrook píše:vratili sme sa na slusne tretie miesto :thumbsup: takze cez prestavku mozme v klude dovolenkovat :) je este len odohrata polovica kola tak ten 11 bodovy naskok SC v pohode dobehneme :D
no ak si myslite ze nas naskok dobehnete tak ok :D ale mi sa nedame :P
ble ble a ble omg jaky ja som skvely tiper 3 body som az mal :-D :-D no ale vy ste to este ze tak zatiahli tak pome chalani do thoo uz mam PC :-D
priebezne 3. miesto je velmi pekne :) tak si oddychnite cicinky, pauza je dokonca dlhsia ako bola cez Vianoce :eek2: potom nas bude cakat este tazky boj v tomto kole :cinka: a x-men, pre nas je skor dolezitejsie, ze tymi na cele s MB :D su za nami, ako to, ze SC a PT su pred nami :frajer2: ale samozrejme vyhrat po sebe 3 kola, to je motivacia panecku :roll: stat sa nesmrtelnymi :cool:
Nine Lives Cats maju noveho clena :cool: nezlakne sa veru nikoho :D

Obrázek :cool:

snad vyburcuje aj nas k lepsim vykonom, ani mi sa nemusime bat nikoho :box:
ale niektore vase macky sa prevteluju na fans Angels :roll:
Obrázek
kto zradil nech skape !!! :) a nemusite sa bat ako sa objavila tato fotka na internete nasi hools to uz vyriesili po svojom :box:
Ako vidim treba to tu trosku ozivit :cosi: tie nase vykony su vcelku dobre, drzime velmi pekne 3. miesto a pred nami su timy, ktore su zatial v celkovom hodnoteni bez bodu 8) ale predsa len, je to len taky standard, chcelo by to aby aspon jeden z nas zahviezdil a niekto ho urcite bodovo slusne doplni :wink: Podla mna tipujeme dobre, len zapasy zle vychadzaju :D :D :D TAK PODME CICINKY :!: GO GO :cinka:
podla mna tipujeme dobre len zapasy zle vychadzaju :-D :-D tak si tomu dal lol ale mas pravdu mi tipujeme dobre ved sme treti ;-D
cicinocky..to vas len nechavame nadobudnut pocit istoty a ked to nebudete cakat zautocime... :biglol:
Do rana nam to vyslo :yahoo: zeby prisiel nas cas :roll: skvela robota tomi :thumbsup: S to vala, uz je druhy :cool: sledujem ho pozorne :D len tak dalej :cinka: Seabrook :clap: Seabrook :clap: Seabrook :clap: Mne sa stale nedari, ja som si asi fakt zobral to volno medik :eek2: :(
omg akoze len seabrook a my ostatni tu niesme?? hm idem na protest :protest: :protest: :stop: :protest: :protest: :protest: njn aspon ze si si vybral neplatrene volno lebo tipera ako ty by sme si nemohli dovolit ked netipuje :D
ale ja som to predsa myslel tak, ze fandim Seabrookovi v individualke, ma velku sancu to vyhrat :good:
ale aj my mu fandime seabrook dotoho medik do toho wildcelt do toho a tomi d toho ale teraz si to napisal tak ze fandis len seabrookvoi v individualke anam nie:-D uz sa stoho nevikrutis chlape:-D
tak aj ty bud druhy a budem aj tebe fandit tak ako Seabrookovi :D

medik ideees :cinka: medik :clap: medik :clap: mediiiiiiiiiiiiiiiiiiiik :yahoo:
a kde zasa mam ist?:-D stale ma len vyhanas :-D ale ne burcuj dalej :cool:
Hou Hou..prichadzam v mieri..teda aspon dnes.. Chcem na 24 hodin zakopat valecnou sekeru. Pretoze kmene z dalekeho vychodu ma uz fakt dost seru :) navrhujem sa spojit a nandat im to. :box: :biglol:
hou hou, tvoju ponuku, ten co si hovori byk, primame :lol2: nejako to musime vydrzat :D
hej sakra wild hoci si gm ani sa nespytas dalsich?:-D :-D sakra neber vsetko na svoju psychiku lebno to nevidrzis a nechcem prist o very good GM tak si daj bacha k comu sa priklanas lebo byci mozu aj klamat~! :oslava: :lol2:
myslis, ze ma chce maro oskalpovat :shock: :lol:
Wild som rad ze mi fandis :frajer2: ale vcera som to pekne po*ral uz to na najvyssie priecky nevidim... :? dnes pre zmenu ti fandim ja nie ze by som ti nefandil stale, ale dnes vinimocne viac :clap: dufam ze nazbieras vela bodov a ked nie aj tak urcite vyhras v sutazi o najrychlejsieho korculiara v superskills :D :yes:
no neviem neviem, ja som dost pomaly, ved som aj tipoval ako posledny :( :D :lol: ale neboj, este chytis famoznu formu :wink: a ziskas vela bodov, ktore potrebuje aj tim, citim to v kostiach :frajer2:

...ale aj ty medik, zase som skoro na teba zabudol, prepaaaaaaaaaaaaaac :D aj ty tomi :wink:

:cinka:
mas stastie ze si tam dal toho tomiho:-) tak sa mi to luubi burcuj nas inac to pojde ako papierova vodka vodopadom ! a drz sa dneska
dakujem medo ze dohliadas na to ako sa o mna stara gm ... asi ta urcim mojim manazerom pre styk pre verejnost a budes dohliadat ako je moja osoba prezentovana tu na hokejfore ;)
3354 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES