Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ICE CATS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

:matika: nejako som zle ratal, stale sme neprekrocili svoj tien, sme 9., ale s 3 vyhrami pozitivne naladeni a to je rozdiel :!: :D
ja verim v top 5 .. do konce jeste 21b to je kupa nasich bodů..
no po dnešku už len 18 .. treba znova vytvorit vitaznu seriu !!!
skoda tejto prehry, uz sme to mali takmer vyhrate, zabojujme o to 8. miesto
vyzera to na vyhru :jupi: dufam, ze som dobre ratal
Dobre si rátal dobre ! Dneska velky počet zápasov tak som zvedavý :) celkom sa mi aj zápasy lubia tak uvidime : )
ja mam tiez dobry pocit pred dnesnymi zapasmi a z toho uz nemam dobry pocit :eek2:
nakoniec nam dobry pocit vysiel ! :D chvalabohu, dneska maš aky pocit ?:D
pojdme jeste na 4 misto mame.. :box:
dnes som taky bezpocitny, ale vidim, ze maro je nabudeny, nechame to na nom, in maro we trust
Maro namm uhral aspon remizku, zasa nemožme čakat že teraz budemestale vyhravat, ale je dobre že po tom katastrofalnom začiatku sme sa tak zdvyhli... :)
medik911 píše:Maro namm uhral aspon remizku, zasa nemožme čakat že teraz budemestale vyhravat, ale je dobre že po tom katastrofalnom začiatku sme sa tak zdvyhli... :)
:lol2: :bitka3:
3b na 5 misto.. zaver musime mit 6bodový :!:

edit : Za posledných 8 zapasů 6Wins , proc jsme se rozjizdeli tak pomalu? :hmm:
boli sme stále (no aspon poniektorý ) stale ponorený v alkohole :D :klobuk:
7. miesto, parada, za cele kolo sme neboli na lepsom mieste, takze to najlepsie sme si nechali na koniec

po skvelom prvom kole sice riadny pad, ale vzhladom na ten zly start a to trapenie, ako som pisal, parada

ako som pisal na zaciatku, toto kolo to vydrieme a tak sa aj stalo, som na cely tim pysny, hadam aj viac ako prve kolo

v sezonnej tabulke by sme mali klesnut na 2. miesto o bod za Steelers, ale sme na dobrej ceste do playoff :yes:
takze sme stale 1., spolocne so Steelers, nejako mi nejdu pocty v poslednej dobe

ale za nami je riadna tlacenica, 3. kolo musime zvladnut lepsie ako 2., aby sme si to neskomplikovali, musime chytit uvod
ja sem veril v 5 misto, skoda kdyby jsme vcera vyhrali byli by jsme tam..

Budouci kolo dajme top 3 , verim ze to bude moje kolo :D
si na rade, ty alebo medik, lebo poletite
ale no , prečo ja , ved ja som bol stale ten typ ktory body ziskaval vtedy ked treba :D a nie cele kolo :D toto nie !:D mam ine ulohy v time :D
a co si myslis, ze si v slovenskej hokejovej reprezentacii, ked si urcujes ulohy

ale ved ok, zatial si prvy, maro to asi planuje rozbalit na koniec :giggle:
ano a just si budem určovat ulohy :D
ja si myslim že maro čaka až na PO a tam to rozbalííí :D snad sa do vtedy už ta jeho mašina poriadne rozjede
len aby som ho dovtedy nevytrejdoval, co ked pride nejaka lukrativna ponuka (mozno mu niekto veri este viac, ze to na konci sezony rozbali) :D
:D no, nikdy nevieš čo sa može stat .. :D
Ale ak by prišla dobra ponuka... :D snad to mareček čitat nebude :D
uz se rozmysla o trejdu mara :D
dobry vstup do kola, ale dnes to treba potvrdit, 11 zapasov :nervozny:
3354 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS