Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ICE CATS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

medik911 píše:tak dneska pekne porazili sme byčkov čo sa počita za dvakrat take vitazstvo ako normalne:) :)
este, ze ma mate
ach jaj namyslenost:D
medik911 píše:ach jaj namyslenost:D
:D :D
Tak zatím se daří ... čičinky jsou zase tam, kde je všichni chtějí vidět :lol2:
skor by nas každy chcel vidiet dole ale my im zatial vytierame zobaky:D :fucker: :fucker: :fucker:
:D :frajer2: :wawe: :ble: :rocker: :winner1:
WildCelt píše:spokojny :?: :dup: ved ste boli vsetci horsi ako ja :scare: ako mozem byt spokojny :hroza: :D
som rad, ze ste si to vzali k srdcu :D ale na druhej strane, to uz len uplny mantak moze byt horsi ako ja v tomto kole :hroza: musite pridat :lol2:
Víc víc ještě víc :lol2:
Wilde, ty nám chceš na NHLportal.cz rozbít bank nebo co? Proč taky tak fajnově netipuješ tady? :D
ja davam rovnake tipy aj tam aj tam, ale to naserie, ked ja tam mam skoro 400 tipov odtipovanych a niekto 40 a je prvy :dup:
Nj ten bodový systém mohol byť viac dotiahnutý, takto ti stačí tipovať len najlahšie zápasy a ideš vysoko do plusu a ostatní ktorí tipujú všetko nič z toho nemajú len vela mínusových bodov... :?
tak tak, za nenatipovanie tiez -1 alebo aspon -0,5, pretoze aj ja ked som mal nahratych 28 bodov som kludne mohol prestat tipovat a bol by som stale prvy, ani by som nemusel tipovat...
Wilde, to si mohl ... ale je blbost, co oba píšete. Naopak je to dělané tak, aby mohl člověk vyhrát, i když se třeba zapojí v polovině měsíce, protože ve většině tipovaček je to tak, že když netipuješ vše, tak i kdyby se ti dařilo, tak nemáš šanci. Tady je to i určité taktizování. Záleží na každém, jakou taktiku zvolí.
tak, mna to skor odradza :-(
To je právě to, z čeho jsem vycházel při tom, jak to udělat. Dříve jsem tipoval na jednom nejmenovaném serveru. Hodně se mi dařilo, celou sezónu. Držel jsem se mezi třemi nejlepšími, jenomže jak víš, NHL je dlouhodobá soutěž. No a já jel na dovolenou. Nemohl jsem pár dní tipovat a v konečném výsledku mně právě těch pár dní chybělo, abych se umístil a vyhrál. To mě maximálně nakrklo a už jsem tam nikdy netipoval. No a když jsem právě dělal tuhle tipovací soutěž, tak jsem si řekl, že rozhodně nechci udělat soutěž, kdy někdo pár dní netipuje a hned je vyřazen z toho, že může uspět. Stejný systém je u NBAlive.cz a pohodička to tam běží. Konkurence je po tom roce velká a pak je i zábava tipovat, právě proto, že se to může hodně měnit.
nejako sme sa prepadli :D a medik sa nam odmlcal
Asi to má za trest a nemůže sem psát :D a nebo tak pilně trénuje, jen aby měl sílu i na zápas :yes:
už by sme mohli začat tipovat!! čo vy na to!
medik911 píše:už by sme mohli začat tipovat!! čo vy na to!
nj uz by bolo nacase :-D
Takže dneska jo? :-)
medik911 píše:už by sme mohli začat tipovat!! čo vy na to!
a co ty si nejaky GM, ked tu davas vety s vykricnikmi :dup: to mozem len ja :D
WildCelt píše:
medik911 píše:už by sme mohli začat tipovat!! čo vy na to!
a co ty si nejaky GM, ked tu davas vety s vykricnikmi :dup: to mozem len ja :D
si uz stray wild, mladi se dere vpred :lol:
mam pre vas 2 spravy, jednu dobru a druhu zlu, ktoru chcete pocut ako prvu :?: :D
tu dobru :-D
vrati sa Seabrook :clap:

dobre a teraz tu zlu :D jeden z vas poleti :a_von: :lol3: tak, mozete sa mi zacat liskat :moj:
3354 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS