Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ICE CATS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

heh no pise sa aj mne velmi dobre stebu lenn ze mas fakt toho casu malo
a ta laegenda no ani nie :-) ale okis skoda ze si denska nenatipoval urcite by si nas potiahol viac ako mi:-(
a chalni musime zabrat saskra ved uz nam MB utekaju to sa nesmei stat
medik911 píše:hm wild a ta zalezitost? co si posielal ved vies co ved vies komu tomu koho netreba menovat? viazne na akom bode?
nasa mozna posila na playoff sa zatial neozvala :( , ale este mame par dni, takze verim, ze sa ozve :)

a vies predsa, ze on je ten, o ktorom sa nehovori :D patri medzi "Ti, o kterých se nemluví" :lol:
o akej posile na PO hovorite stale ? deadline bol iba ak nejaky fanusik ci bykobijca :D
:pleaseantry: nie je posila ako posila :pleaseantry:
jo neberte vsetko doslovte chalani otom vieme len aj a WIld mozno S to neviem
ale posial by to bola velmi silna dufam ze sa ti oizve WIldaku
chalani natipoval som bohuzial ako som uz spominal v danej teme na ostro/27.2.08
zase nezaevidovali prispevky! ja viem mam si to kontorlovat ale ak to zadam v praci nemam cas si to pozret viem ze to je par sekund ale fakt teraz to tam mam dost huste a ked som doma tak sa snazim rychlo natipovat odpisat sem a hop do postele...
sere ma to ! a to dost lebo ked nenatipujem som nasrany na seba ale ked natipujem a nezaeviduje sa to tak neviem na koho mam byt nasrany a o to viac to sere...
snad si nemyslite ze napisem sem a nenatipujem...
je mi to luto fakt
dnesne tipy som si skontroloval a su tam na 2strane tak dufam ze tam nebude zajtra n.
jj dneska som nas vsetkych kontrolovala setci to tam mame
a nic si stoho nerob ved stane sa v zhone si nevsimnut datumy j aani neviem akeho je :?
ale ked natipujes tak drzis tim cize je ti odpustene z mojej strany urcite :wink:
medik cely den davam peciatky z datumom takze ja sstym nemam problem ze aky je den... takze vtom to nebude urcite!este viem ze som tipoval proti atlante lebo odisiel hossa a dal som na montreal... tak co ti poviem no... nasrat
tomi, je nam to luto, ale my bohuzial za to nemozeme :(. Uz som ti odpisal aj v teme toho dna, ze moznou pricinou je to, ze v tom zhone si namiesto tlacitka "Odoslat" stlacil "Ukazka". Ine vysvetlenie ja pre to nemam.
neva tomi, teraz to este az tak moc nevadi :roll: horsie by bolo, keby sa to stava v PO, tam sa nam snad budu taketo neprijemnosti vyhybat :wink:
KUKO POZDRAVUJE SVOJICH BYVALYCH KOLEGOV Z TIMU :thumbsup: A SLUBIL, ZE NAS PRIDE POVZBUDIT PRED PLAYOFF :clap:
jj ze aj ja jerho ael to co si mal zisitt si este nezisitl?
este na dnes mam natipovane mam doma ulozeny aj screen( zacnem to pouzivat ako aj ty) a zajtra alebo este dnes vecer natipujem na dalsie zapasy a dam screen
no jo chalani sme 2 pekne miesto len to udrzzat
tak hej, druhe miesto je pekne, len keby nie su MB prvi :D takze nie je inej moznosti, musime byt prvi, co uz :lol: :cinka:
lol tak vidimz e tovja nenavist k MB sa stale zvisuje a zvisuje ale tak dieme na prve miesto no lol chalani dootoho ja som si dneska trochu vipil tak no vyhrame toooooooo
asi sa na to vyserem ekby ze som nebol debil tka by som mal 8 bodov a mali by sme o 4 viac ale ja ne ja musim sttale zmenit do hovna sakra :!:
od teraz nic nikdy nemenim a dneska budeme PRVI!!!!!!!
ja akoze nechapoem tomu boze toto sa neda odchadzam po sezone lebo to nic nedosiahneme ked sa seabrookvi dari mne nie a ked mne ano tak jemu nie takto nic nevihrame ku*va ! :(
:)
medik medik raz to pride len netreba prestat dufat!!! a maro :box:
a co ma prist? lebo to ze ked sa bude darit mne aj S takto nepride nikdy:-D a keby sa nebodaj zacalo tak nas neporazi NIKTO
jes dneska som to potiahol 0:-D ide mi este tak dalej a mozem ist paast kraaaaaaaavy
ved paskov nemas tak daleko :D
A stastny?Uz som si po dlhej dobe konecne nieco niekde napisal nielen natipoval a vypadol ako ty vravis :P
sakra vcera som chcel dat PHI-BUF 2 a rano pozrem ze som omylom dal 1 :( kvoli takejto chybe mame o dva body menej :evil:
stava sa :-D nc stym uz nespravis kolko krat soms a ja tak odebal o body aj vcera o 2 ked som mal col 1a dal som x ja idiot bohaca tu ale denska to potiahnes S to vidim aj s Tomim
3354 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES