Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ICE CATS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

WildCelt píše:stupame :clap: tak v tom pokracujme :good: S nabera formu :twisted: boss trosku polavil :roll: medik je momentalne kapitola sama o sebe :D mne to sice ide, ale to urcite dlho nevydrzi :lol2: takze zaberte :cinka:
Já se teď spíš soustředím do konce ledna na reálné sázky - Expekt ... velká výzva je VAN, DAL, PHI, NYI a CHI. To jsou týmy, které musí do konce ledna bezpodmínečně aspoň jednou v normální hrací době vyhrát, abych byl spokojený :oops: Mám v tom hodně prachů rozjetých a dřív nebo později budu slavit úspěch :good:
je to vidiet ze teraz hras hlavne pre seba a nie pre team :D ja sa snazim na obydvoch frontach, pre IC aj pre sazkarsky svet :smile03:
ale inak si myslim ze to dobehneme... tie zaciatky kol su tradicne pomale...sice teraz az trochu moc :(
kua co to semnou je?? a nee to fakt nieje mnou to je timy timmi NHL oni hraju zle:D ja tipujem dobre:)... ale jaksi no:-D :-D este ze to tahate vy no..:)
kedy sa vratia bociani medik :D
ze ja viem kedy sa zacne darit pred koncom sezony jak to bude treba:-D vsetky tie kuzla si enchavam na konec:D
vyborne pani, pokracujeme kde sme skoncili, len tak dalej :good:
chalani, pochvala, je to dobre :thumbsup: ale treba makat a makat :cinka: dnes nas cakaju evilkovia, konferencia je nadupana, divizia este viac, sice sme uz prvi, ale po prehre sa mozeme ocitnut na poslednom mieste :!: takze :buchac:
co si to dovolujete nám špinit naše 1.místo?! :x :x
ze ste boli raz prvi, este neznamena, ze je vase :fucker: :box:
ale znamená... nám 1.místo sluší víc než vám! :fucker:
Dnes nenecháme nikoho na pochybách, kam čičinky patří, HAWK :fucker:
boss nieco povedal a co on povie to plati :yes: :D

a mame timove volno do pondelka :)


medik bude tvrdo makat aj za nas pri treningu :cinka: :cinka: :cinka: :cinka:

a vy 2 borci nazabudnite :roll: natipovat na zapas ALL-STAR :frajer2:
medik bude na zpaase odstrelovat nepriatelov:-P Obrázek
dnes a zajtra nas cakaju FB, s ktorymi sme prehrali oba zapasy v 2. kole

:bitka3:
dneska sa to zmeniii :) :good:
a veru zmenilo :clap: odteraz plati aj to, co povie medik :D
:lol3: :lol3: no super takze do teraz nic neplatilo??? ccc ty si svina WIlde:_D :-D :-D no sak ja som tov edel zes sa to zmeni na 100%:)
pokuta 152,73 eura za hanlive slovo adresovane na osobu GM :dup:

:D
zaplatene :good: kup si nieco na seba:-D
Vy jste ptáci :cool: :lol: ... no hlavně že VAN vyhrál, i když dal gól v oslabení před koncem a už jsem nevěřil ... jeho špatná série mě dohnala až k tomu, že jsem dal za 20.000,- Kč a vyhrál 45.000,- Kč a s tím, co jsem do VAN investoval, že jsem jim věřil v zápasech předtím, jsem vyhrál nakonec díky této sérii 5.850,- Kč čistého ... óóóóóó jak jsem nakonec šťasten, i když jsem málem zešedivěl :? :roll:
to uz je dobry adrenalin :yes: no tie peniazky su sice pekne :) ale za tie nervy pri tom neviem ci to stoji :D ja to dobre poznam, v noci stale pozerat na telefone vysledky a nespat...Wild uz tiez vie co to je :D ale az do takych hodot neviem ci by som siel...
ale no, psssssst, este aj medika do toho namocime :lol2:
Seabrook píše:to uz je dobry adrenalin :yes: no tie peniazky su sice pekne :) ale za tie nervy pri tom neviem ci to stoji :D ja to dobre poznam, v noci stale pozerat na telefone vysledky a nespat...Wild uz tiez vie co to je :D ale az do takych hodot neviem ci by som siel...
Já jsem klidný ... kdyby to nevyšlo, musel bych dát víc, protože víš, že jednou vyhrajou ... i Detroit je už uzavřetá série za 12k s výhrou 18k ... bohužel čistý výdělek je pouze několik stovek, protože byl nízkej kurz ...
a koho ze to mame na prvom mieste :super:
skoda zavahania s krokodylmi, rozhodol 1 zapas (tip) :( dnes im to musime vratit :bitka3:
WildCelt píše:a koho ze to mame na prvom mieste :super:
skoda zavahania s krokodylmi, rozhodol 1 zapas (tip) :( dnes im to musime vratit :bitka3:
Dík Wilde :wink: Ale musím na sobě dále pracovat ... až budu dávat tolik bodů, že bude jedno, kolik dá někdo další, budu se sebou spokojen :roll:
3354 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES