Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ICE CATS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

pani pome uz len 4,5 boda na 1miesto a 0,5 na 3
tak pome

ideme do toho dnes sme boli jedny z najlepsich tak nech to vydrzi aj tie tri kola

Chlapci dnes som to uplne dosral tak sa vam ospravedlnujem :( Ach keeby som aspon nemenil tip tak by som mal 5 b :( este raz sa ospravedlnujem

medik nevadi stale to je dosiahnutelny pocet bodov na tretio stale iba pol boda takze pome chlapciiiiiii

newadi...je to len hra...ale uz asi na titul nemame sancu :(

mam taky tusak ze dnes to bude super aj zajtra ale je to iba tusak

canesman a tomi lucim sa svami kedze je uz posledny den tak a prajem vam v novom time vela stastia

AJ JA S TEBOU MEDIK!!!chalani,budete mi chybat,v tomto time som sa fakt vyborne citil, je mi luto,ze odchadzam-ale zmluva znela jasne-rok a koniec :( ....tak sa teda drzte!!!vela uspechov!!!

pani aj ja sa svami lucim a bolo mi ctou tipovat svami snad sa este niekedy stretneme

ved to je jasne ze budeme este niekedy spolu tipovat!!!!!joj boal to fakt dobra sezona nastali aj potupy ale aj vitazstva tak nech sa nam tak dari hoci budeme hoci kde :)

tak sezona sa skoncila a urcite nemozeme byt spokojny :cry: po slabom zaciatku sme sa dostali do formy a dlho sme sa striedali EI na 1.mieste :) ale odchod kuka na dovolenku do Kanady, kde hladal novych talentov :lol: nam trochu uskodil. Musim pochvalit canesmana ktory sa chytil a podaval dobre vykony len skoda ze medik netipoval na zaciatku pravidelne mohlo to byt viac nez 4.miesto :roll:
Ale od novej sezony vitam navratilcov Kuka a WildCelta a naopak vela stesti prajem canesmanovi a tomimu v ich novych posobiskach :wink:

Som rad ze mozem opat tipovat za nas stary dobry tim :)

Tuto sezonu ocakavam najhorsie 2-he miesto :)

Novým sponzorom Ice Cats bude od novej sezóny MICROSOFT
Obrázek
Kedze zmluva so Siemesnom nam po sezone skoncila, museli sme hladat noveho sponzora.
Dostali sme vela ponuk, ale od Microsoftu jasne prevysovala ostatne a po rychlom jednani s Billom Gatesom sme sa dohodli na 2 rocnej zmluve pricom financne podmienky neboli zverejnene.

KONECNE SOM SPAT A PO DLHYCH MESIACOCH MOZEM TIPOVAT NHL ZA ICE CATS :dance: A CO VIAC SO SEABROOKOM, KUKOM A MEDIKOM :frajer: GO ICE CATS GO :!: :!: :!:

no joooo je to velmi dobre a mame teraz aj velke ciele len aby na tie ciele visli

Nas novy sponzor uvolnil financie na novy banner :D tak som sa s nim skusil trochu pohrat :roll:
Potom ich poslem Matejkovi nech ich da na hokejforum

fakt pekny banner :wink: :thumbsup:

jj,seabrook,vyslo ti to!ovela krajsie su

Matejko: uz som ti ich poslal
btw. som rad ze sa niektorym paci :)

sakra ty si ich rychlejsie upol nez ja som to napisal :lol: :lol:

Tie bannery su fakt coolove :D :cool: :cool: :cool:

Len tak dalej Seabrook :wink:

mne sa tiez velmi pacia,hlavne ta seabrookova 87ka nema chyby :cool:
3354 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES