Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ICE CATS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

:lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3:
:-D L0D hh ta si urval 15 na 18 :-D:-D
chandler001 píše:v tejto teme je volako podozrivo ticho asi sa nieco chysta :frajer2:
asi si to privolal

cicinki, oznamujem vam, ze sa vzdavam funkcie GM tohto skveleho timu a este zvazim svoje ucinkovanie v nom v nasledujucej sezone...
sakra WIld ved si mi neico napisal :bitka3: a som myslel ze ked to raz napises tak to aj dodrzis nemyslis???? a kto bdue teraz tipvoat za IC ha???
wildak asi xce aby sme to lahsie vyhrali..a stali sa legendof sutaze.. :D :D
no tys a toho smej
neboj ludku..ked rozpredate kader..ty len predjes tut nedaleko ku nam
maro píše:neboj ludku..ked rozpredate kader..ty len predjes tut nedaleko ku nam
Ku nám by zasa mal prejsť Wild Celt :lol2: šak taký kvalitný tiper nemoze ostať volny :moj:
bohuzial WIldak ak nebude IC tak nikde inde a asi aj skonci :cry2: :cry2:
Ale fakt ma to prekvapuje a neviem aký ma na to dovod :sad2: navyse mal s tymom IC velke plany a dokonca vypracoval cely plan rozpisu sezony, uz len preto je to divne :?
njn ved ty ho poznas osobne derrylko tak sa snim porozpravaj ne???
IC bez WIlda neje ono:-( a este kto vie skadial bude 4 clen :sad2: a kto bdue GM :sad2: kto bdue spravovat stranku :sad2:
medik911 píše:njn ved ty ho poznas osobne derrylko tak sa snim porozpravaj ne???
IC bez WIlda neje ono:-( a este kto vie skadial bude 4 clen :sad2: a kto bdue GM :sad2: kto bdue spravovat stranku :sad2:
no ak budes gm ic ty tak ic zbohom rozlucte sa z postupom do po :lol2: :lol2:
WildCelt píše:
chandler001 píše:v tejto teme je volako podozrivo ticho asi sa nieco chysta :frajer2:
asi si to privolal

cicinki, oznamujem vam, ze sa vzdavam funkcie GM tohto skveleho timu a este zvazim svoje ucinkovanie v nom v nasledujucej sezone...
ale ic bez wilda njeje ono bude nuda skym budeme superit ???? wild ostan
ak by som bol GM ja tak by to nebolo namne to PO ale na tiperoch sa zobud zo sna, ze nejde o GM
medik911 píše:ak by som bol GM ja tak by to nebolo namne to PO ale na tiperochm, sa zobud zo sna ze nejde o GM
sak klud srandujem to je rivalita medzi nami tak sa necerti .a je to trochu aj na gm ako zostavi tim atd...
ta to si ma nasral tim totalne omg .. akoze rivalita rivalita hej ale teraz pojdem tam napisem ze maro je tupec ze ekby ste nemali jeho tak ste vitazy ako by sa citil?
a preco nechces byt GM?? :shock: to uz nebude ono bez teba v tomto time nerob hluposti a ostan GM ic tento tim ta potrebuje Wildcelt :thumbsup: no a uz vobec nesmies odist s tohoto timu vazne nerob to je to hlupost :thumbsdown:
medik911 píše:ta to si ma nasral tim totalne omg .. akoze rivalita rivalita hej ale teraz pojdem tam napisem ze maro je tupec ze ekby ste nemali jeho tak ste vitazy ako by sa citil?
ja som nic nepovedal na wilda som na teba z pi::::ovini povedal a ti si to zobral vazne
ja viem ze namna kto hovori ze na wilda?:D
podme na pivo:-D
oki :pivo2: :pivo2: ale uz :backtotopic: :backtotopic:
ok IC su naj boli naj budu naj hoci by neboli a vy ste az ponas
tak vitam noveho clena Pavla dufam ze zapadnes do timu:-)
:cool: mal sehen, wie wird es ... Anfang ist immer schwer :roll:
tak to ne mas padaka neznasam FASISTOU!!!!!!!!!!!!!!!!!! :x :x :x
fuuu, este ze si zapadol Pavle :D pomaly by mohol zacat ozivat nas topicek :frajer2:
3354 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS