Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ICE CATS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Já ty tvoje bludy číst nebudu, jednak se to nedá a jednak na tom vždycky je pravdy sotva polovina. Fakt je takový, že ti bylo jasně řečeno, že se nemáš plést do vedení jiných týmů, že si máš odpustit všechny ty svoje zákulisní tahy, prohazování hráčů a podobně. Ty se tím odmítáš řídit, je to tvoje volba, víc ti k tomu v tuhle chvíli říkat nebudu. :neviem:
Mam cisla telefonu na ty kluky ktery to muzou potvrdit, a co se tyka stefana,to muze potvrdit chrto sam :wink: ,ak bude chciet a mat chut,ale to je jedno,nechci se tu hadat.Receno mi to bylo ,aj to budu dodrzovat ked uvidim,ze tem klukum ponuknete pomoct vy hoci treba ty pisal si si s Buddym ohledne ALL STARS duelu opytal si sa ho,ci nepotrebuje pomoc,ci ako chcu riesit nech su opat 4? ja vam to nevycitam,nic vas k tomu nenuti,ale omlouvat se za to,ze sem se na to nemohol koukat nebudu :wink:
Chris píše:
pát 31. pro 2021 14:46
Mam cisla telefonu na ty kluky ktery to muzou potvrdit, a co se tyka stefana,to muze potvrdit chrto sam :wink: ,ak bude chciet a mat chut,ale to je jedno,nechci se tu hadat.Receno mi to bylo ,aj to budu dodrzovat ked uvidim,ze tem klukum ponuknete pomoct vy hoci treba ty pisal si si s Buddym ohledne ALL STARS duelu opytal si sa ho,ci nepotrebuje pomoc,ci ako chcu riesit nech su opat 4? ja vam to nevycitam,nic vas k tomu nenuti,ale omlouvat se za to,ze sem se na to nemohol koukat nebudu :wink:
napisem ti v bodoch, co na tom vidim zle.

1. v jednej vete si napisal, ze to budes dodrzovat a zaroven nebudes.
2. nedodrzal si to, co si slubil, ze dodrzis a verejne si sa predtym i za to aj ospravedlnoval.
3. Za situaciu v Ice Cats si zodpovedny ty a tvoj dosadeny gm stefan, ktory realne GM nebol. Tak prestan v tejto situacii poukazovat na TTho a komisiu.
4. komisia neni povinna pomahat timom. Ja som im davno napisal, nech si spomedzi seba vyberu GM. Neurobili to. Ak potrebovali nejako pomoct, mohli sa ozvat sami.
5. som rad za navrat Lukasa do KTL, ale fakt nie som rad, ze tim IC je zlozeny v podstate tebou.
6. mame o KTL ocividne rozdielne predstavy. Ja nechcem KTL taku, v ktorej bude jeden GM mat vplyv v X dalsich timov a dosadzovat si tam tiperov, akych on chce, robit zakulisne tahy atd. A je uplne jedno, ci ide o nejaku "pomoc chalanom" alebo nieco ine. Ak ty chces taku KTL a budes v tychto tahoch pokracovat, tak budeme neustale na seba len narazat.
To je rozdíl medzi námi a toho ako to vidíme.Ponuknut pomoc ano není šťastne,že to robím ja,ale tvrdit že to není ukolem komise je smutny,jinak rečeno lidi na vás .... ked máte problémy poradte si ako víte..... na vás .Myslím si,že práve toto by ukolem komise melo byt..,Ano s tym stefanom je pravda,ale chrto doufam potvrdí,že ja sem si vybral jeho a melo to byt tak,že by nebyly problémy byla to hold smúla,mirah se objevil na poslednou chvili a všechno šlo do kopru.za co se omlouvám,stefan tým GM nemal byť,ale nemyslim si,že kluci pokud by nechteli hrát spolu by to delali kvuli mne.To nech si napíšou sami,jakubsnake či Buddy či spolu hrajou kvuli mne,nebo je to spolu bavi a vybrali si to sami nikto im pištol u hlavy nedržel. Klidne se na to mohli vyprdnout a hledat misto jinde o každého z nich by byl zájem.Ten bod 2 nevim co je nepochopil som to,ak to melo byt ze se klidne budu divat ze nekdo tipuje ve 3 a nic s tym neudelam,,tak tu na sebe narazet budeme,ale mozme sa tomu lehko vyhnout a to tym co je bod 4.Ten bod cislo 4 oni ani nevedeli ze tam taka tema je,cize ako keby si nenapisal nic, tak ako mohli napisat tebe? Napis im spravu a poriesite to spolu,hned sa pytali kde co je,kde co napisat a boli by to poriesili s tebou ako ma byt.,Uvedomte si,ze to co my povazujeme za samozrejmost nie pre kazdeho nou aj je,na toto neraz zabudame. :wink:

Minule kvuli All Stars duelu hledal Lord Dusckiho a Buddyho.Vtedy som mu ponukol pomoc kluky kontaktoval a byl rad podekoval.Mozte mi napisat ako clen komisie ked uz s Buddym komunikoval,mal potrebu ho "priatelsky upozornit"na somariny typu,ze im chcem posilu (Lukasa)vnutit do tymu a ked sa mu bude darit,tak im ho ukradnem,preco ako "priatel"nemal tu potrebu sa opytat,ci vobec tu spravu od teba citali a ci se medzi sebou dohodli kto bude GM a pripadne poradit koho skusit oslovit aby boli 4 ked uz je taky priatel,tak to urobit mohol a nemusel som to robit ja.
3354 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS