Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ICE CATS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

pan velky urodzeny GM uz sa stalo:-D :-D a tomi nelam si hlavu len nam zavidia :lol2:
tomi993 píše:a tiez by ma zaujimalo kto je spion ktory donasa a odkial maju fotky...
ja by som aj mal nejaky tip :roll: ,ale radsej to nechajme tak, lebo tu este bude kauza ako v F1 :D

tomi993 píše:a ktym hools pani dajte si pozor ten uplne napravo je moj velmi dobry kamarat staci slovo a macky zamoria svet! a to hadam nechcete
ja by som byt vami tomimu veril :bitka3:

btw: trosku som zaktualizoval stranku :)
tak dneska nam to nevislo noa co stava sa aj inym musime dneska aj zajtra zabrat a mame to chalani dotoho ic sme naj a my to vieme 8) 8)
momentalne je to ako na hojdacke :eek2: mne to teraz absolutne nevyslo, mozno som az prilis zariskoval :roll: ale je skvele, ze sa mozeme spolahnut na toho druheho, tretieho ci stvrteho, ked nam to nevyjde :good: bojujeme dalej :box: , este mozeme zabojovat aj o prve miesto :!: hlavny ciel je vsak udrzat za nami bykov, tak si predstavte, ze ste v pamplone a utekate pred nimi a nemozu vas dobehnut, lebo bude zle :D takze :cinka: makat :cinka: makat :cinka: a makat
ved makame kua jak sa len da ale uz nam dochadzaju proteiny musis dokupit :-)
tak chlapci lucim sa svami idem na tytzden na lyzovacku tak dufam ze to udrzite a skoncite na tom 2 popripade 1 mieste :-) tak POME IC
medik ani tomi tu nie su :( isli sa lyzovat (medik teda len ucit :D ), tak koho mam teraz povzbudzovat :? jedine Seabrooka, ten hadam nesiel skakat pre zmenu z mostika :lol: a seba :eek2:

UZ LEN 2 BODY :!: PODME :cinka: S PODME :box: AJ TY WildCelt :D

inak skvela sprava, kuko zije :wink: aj ked mal na male :shock: na navrat to vsak asi este nevyzera :|
super ze sme to dotiahli na 2 body :super: asi sa bude rozhodovat v sobotu ked bude vela zapasov tak mame velku sancu... :povzbudzovanie: :box:
a ta sprava o kukovi ma velmi tesi :)
2b, to je nic, to je 1 zapas :roll: je skutocne skvele, ze mozeme v zavere bojovat o 1. miesto, hlavne po slabom starte do tohto kola, ked sme sa zo zaciatku dost trapili (co bolo zrejme sposobene vitazstvom v predoslom kole a naslednou kocovinou :D ), padli sme dokonca na predposledne miesto a na prvych Spiders sme stracali uz 27b :o samozrejme, ze je vsetko otvorene a v zavere mozeme padnut aj dole, ale my si musime verit :wink: , ze mozeme ist este vyssie :cinka:
tak a je to tu, dnes sa rozhodne, je to velmi napinave 8) dnes asi nebudem ani spat :eek2: a dobre tak, ved zo vcera na dnes som mal uz aj sen o KTL, co sen, hotovu nocnu moru :o :D dnes je to motivacia ako hrom :box: takze podme cicinky :cinka:
JE TO NEUVERITELNE :o :shock: ALE ZDA SA, ZE SME TO VYHRALI :!: :!: :!: :yahoo:
fakt ste vyhrali na zapade, ale na vychode by ste boli az stvrti, ale gratulace. Ale potesujucejsia je sprava, ze kuko zije :clap:
:groupwave: Super :clap: Parada :yahoo: Skvele :pivo3:
vyhrat dve kola po sebe to uz je umenie :cinka: :D po tom slabom zaciatku som to veru necakal 8)
nooo pekne cicinky, tak ste nas tromfli v pocte vyhier za sebou, ktory moment. cini 2 kolecka po sebe..pavukom ste roztrhali siet v hodinej 12tej :cool: a mozete si uz s kludom vyberat supera do PO :frajer2:
mne sa az slzy tlacili do oci :plac: ale samozrejme od radosti :) je to skvela odmena za to ako sme v tomto kole makali :cinka: :good: slaby uvod, pomaly sme boli na uplnom dne s velkou stratou, ale ja som tomuto skvelemu timu veril a vyslo to :cool: dvihli sme sa a po 25. dni sme prvi, hoci sme predtym ani raz v tomto kole neboli :champions: dik cicinky, bolo to fakt super, tento triumf si cenim este viac ako ten z minuleho kola. S, medik a tomi :poklona: :frajer2: :pivo2:
GRATULUJI vám k 1.místu :wink: :(
dik Mike, aj my vam k druhemu :) aby si to nepochopil, ze to myslim zo srandy, ze sme vas predbehli, myslim to tak, bez ohladu na to, ako pomerne novy tim skoncit na druhom mieste je skvele :good:

ale teraz k IC :) vdaka norvicovym statistikam :wink: som si vsimol zaujimavu vec, co vlastne len potvrdila co si myslim uz davno :arrow:

ICE CATS
WildCelt - 14 - 105 b - 27,78%
Seabrook - 15 - 109 b - 28,84%
medik911 - 17 - 108 b - 28,57%
tomi993 - 11 - 89 b - 23,54%

mam na mysli to tou modrou :D nesmierne vyrovnane, nik nad 30 a nik pod 20 %, skvela timova spolupraca :frajer2:
no tak som s5 a stalo to v co som dufal ked som odchadzal na dovolenku :cool: este ze medik nema na tom lyziarskom net bo by ho museli vyhodit zo skoly a poslali ho rovno na alkoholicke liecenie :oslava: ale je vydiet ze wild postavil silne IC a ja len mozem byt rad ze som jeho sucastou a svojou malickoustou pomoct timu.
sam som prekvapeny ze som docela dobre natipoval aj stakym predstihom a ze sa ratali aj moje body :)
pani dakujem :)
tentokrat nam start do noveho kola vysiel :cool: tak ako sa na obhajcov patri :good: predovsetkym vdaka tomimu :wink: ktory si aj vdaka tomu vysluzil prve ocenenie vo farbach IC :) viac na na nasej stranke :frajer2: ktoru musim este trosku upravit vdaka nasmu triumfu v minulom kole :D takze to bude prijemne upravovanie :roll:
bububu uz som aj ja s5 :-( skoda no ale aj sa tesim taks te to dokazali chlapci super veril som vam hoci som nevedel ze sme vyhrali ale som dve neoci po sebe oslavoval:-D no tak super sme prvi jes a aj nove kolo nam celkom ide sa da povedat super len tka dalej
vitaj s5 :) vyzera to tak, ze znova volime staru dobru taktiku, nechat superom naskok :D a potom sa rozbehnut :cinka: zatial podavame len priemerne az podpriemerne vysledky :eek2: ale ja verim, ze sa to zlomi :wink: mne sa absolutne nedari, uz som padol na uplne dno (0b), horsie to uz byt nemoze, takze musim zamakat :cinka: aj my vsetci :box:

NIECO PRE MOTIVACIU :D
No to by ste museli mat nejakeho indickeho legionara aby sa vam to tu podarilo..... :box:
ved mame ale nie ako tipera ale je v realizacnom time :-)
uz sme na bodovanej pozicii :) , uz sme pred MB :P a na prvych FB sme to stiahli z 15 na 8b :frajer2: tak som rad :D len tak dalej :cinka:
Vyborne cicinky :good: Vcera sme z malo zapasov vytazili dost a vytvorili si pred dnesnym nabitym programom slusnu poziciu :) Dnes treba zabrat :cinka: stat sa moze vselico pri tolkych zapasoch, no ja verim, ze budeme nadalej v tabulke stupat :wink: A snad k tomu po dlhej dobe dopomozem konecne uz aj ja :roll:
3354 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS