Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ICE CATS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Den blbec, natipovane to bolo dobre, akurat to hraju jak sulini
Tak karty su uz rozdane, https://www.youtube.com/watch?v=ZGcMMKl7mes

posledneho dna tohto 4 kola,tak sa nechajme prekvapit ako to cele skonci uz to neni v nasich rukach ale na hokejkach hracov . :) Nech to uz skonci akokolvek,Flyers si nahradil stefana na celnych prieckach v jednotlivcoch k tomu gratulka :klobuk: o to vetsi ake tazke kolo to bolo pre nas tim :) a neraz sme si priali az do dneska :-D nech je uz po nom :-D :-D nie a nie tu krizu zlomit,aj to sa stava v dlhodobej sutazi na kazdeho sadne. :)
Dnesnym dnom v nasom time konci buddy,chcem mu podakovat za posobenie v tomto time a popriat vse nej na novej adrese u Grizzlies. :klobuk: Dohodli sme sa s kolegyňou na poste GM i samotnymi tipermi na vymene chalanov,ku nam zamieri novacik v lige Roland,ktory trochu omladi vekovy priemer timu a doplni nas veteranov v KTL :-D :klobuk: ,tymto ho u nas vitam a obidvom chalanom prajem good luck na novej adrese. :klobuk: :frajer:
Tak dakujem buddymu za spolupracu a vitam Rolanda, nech sa dari v time, hned prva sezona v KTL a titul :hmm:
FLYERS FAN píše:
úte 16. bře 2021 12:30
hned prva sezona v KTL a titul :hmm:
Fuu odvážne tvrdenie :-D
Sorry chalani velmi som to popackal vcera :hroza: este,ze ty Flyers si nas podrzal inak ten debakel by bol vetsi,diky. :wink: Swiftaci opat paradny zaver kola klobuk dolu ,na zaciatku trochu volnejsi vstup a potom pride zaver na ktory skoro ziadny tim nasej konference nema odpoved. :klobuk:
No toto kolo zacalo tym,ze mi stefan pisal nejaky 3 ci 4 den na jeho zaciatku,ze po 1 x v sezone z neho nema dobry pocit a boji sa ,ze dobre nedopadne :wink: , uvod bol pomaly,potom sme sa postupne rozbehli,prisli nejake mensie zavahania v nenatipovani ale nas novy clen Roland bol nasim bodovym lidrom isiel opat ako pila ako kolo predtym :) a darilo sa ho ako tak doplnat nami 3 a na konci o vitazovi nasi divize rozhodoval posledny zapas Minnesoty,keby sa im podarilo strelit vitazny gol proti zralokom po vyrovnani tak sme boli 1 rozhodol teda posledny duel a to nam s Evil cely cas dychali opat skvelo finisujuci Swiftaci ,pred obidvomi timami treba dat velky klobuk dolu opat potvrdi svoju velku.silu :klobuk:No a na konci kola je uz isty postup do play off ,co je super,nemusime v tom poslednom kole nic nahanat,v klude si ho odohrame spolu so Swiftakmi, budeme sa pozerat ktore timy do play off postupia spolu s nami.Tak dobra robota chalani :thumbsup:
Flyers opať na špici se pohybuješ ako si písal každé 2 kolo super ti to zatím šlape , :clap: :klobuk: zatím se držíme se súpermi bok po boku,ale dobrý pocit je,že či vyletíme hore,nebo spadneme nižšie,nič se nedeje,play off je v kapse a formu se musíme pokusit ladiť hlavne na play off ,nie sa vystrielať v poslednom kole ZC ,kde makať musia hlavne tý,čo si v play off chcú zahrať :) Každopádne chcem sa tu podakovať všem čo pomohli to play off vybojovať,tebe,stefanovi,Rolandovi i buddymu. :klobuk: :)
No jasne, ja to mam ako Flyers, oni maju kazdy druhy rok PO, ja kazde druhe kolo dobru individualku, ale ako tim sme dobry stale :ciga: Rolandovi sa zatial tiez dobre dari, vyzera to ako dobry krok
Hmm tak a mame po ZC,, o ten bodik nam uslo to 1 miesto v konferencii,chcem sa svojim kolegom podakovat,ze odtipovali sezonu bez vypadkov,toto je za to slusny vysledok s s tym si myslim,mozme byt spokojny vsetci :) Flyers gratulka opat k vybornemu umiestneniu v individualke po ZC potvrdil si,ze patris k TOP tiperom v lige :good: Vyber supera do play off,sme neriesili,vyhrat i prehrat sa da s kazdym,tu sa spekulovanie s tym akeho supera do play off nevyplaca.Play off sme mali zabezpeceny uz pred poslednym kolom a tym mali klud,nemuseli nic nahanat,na poslednu chvilu,karty sa budu miesat v play off a ci nas cakaju posledne 4 dni sezony ,ci 3 kola,tak si to play off hlavne skuste uzit s zabavit sa. :klobuk: :)
Fuu, tak toto je vyrovnaná séria tak ako sa na "rivalov" zo základnej časti patrí :-D dnes už druhá remíza, tentokrát nájazdová "lotéria" rozhodla v náš prospech. Vyzerá to tak, že sa schyľuje k veľkej dráme, tak nech už postúpi ten lepší a šťastnejší tím :good:
Prave na tie ci uz v celkovom hodnoteni X ci uz v dueloch sme mali menej stastia ako vy,,nase velka slabina,dnes mame len po 4 dueloch a uz je iste,ze mate matchball.Vcera som nepisal nic,lebo som tusil,ze sa karta obratila na vasu stranu ,potreboval som to v sebe spracovat,ste super ozivenie sutaze,ci ako tim,ci ty osobne matolin napadmi,statistikami co to tu ozivilo a budes velkou pomocou areckovi do dalsich sezon KTL.A to je len a len dobre,opat to tu ludi bude viac bavit. :good: :)
matolin279 píše:
pon 19. dub 2021 08:47
Fuu, tak toto je vyrovnaná séria tak ako sa na "rivalov" zo základnej časti patrí :-D dnes už druhá remíza, tentokrát nájazdová "lotéria" rozhodla v náš prospech. Vyzerá to tak, že sa schyľuje k veľkej dráme, tak nech už postúpi ten lepší a šťastnejší tím :good:
Pocuj matolin my sme si to nepomylili nahodou so sachom? :-D Dva kroky dopredu,jeden dozadu,do strany vacsinu duelov z nasej serie :-D klobuk dolu dnes si nemal daleko od full housu a poslat nas na golf ten duel po najazdoch ,nastastie stefan a Roland vas vyrovnali :) :klobuk: Ten duel co sme prehrali po najazdoch do nich dostal duel Vancouver :Toronto a dnes v zavere rozhodol opat ten duel :) Rozhodne den so 4 duelmi cize to opat moze byt po predlzeni,nech uz rozhodne na tu ci onu stranu boli to napinave duely ktore rozhodoval neraz az ten uplne posledny duel,taky bude zrejme i posledny duel serie. :) :)
Sledoval som to Toronto, z nášho pohľadu veľká škoda no, delilo nás takmer 13 minút od postupu :sok: tak blízko ale stále veľmi ďaleko.. bohužiaľ sme zvyšné tipy neposkladali dobre a nestačilo to dnes na vás. A tak máme tu spomínanú drámu.. pri štyroch zápasoch sa bude trestať každé zaváhanie, tak to som veľmi zvedavý na dnešnú noc :-D
Predcasne finale hned v prvom kole :-O
No tak nakoniec sa stastie usmialo na nasu stranu,mali sme velmi zdatneho supera ktoremu k vykonom v sezone treba pogratulovat a verim,ze buducu sezonu opat zavitaju na start KTL :) .Tato seria bola mimoriadne napinava,ani v jednej z tych dalsich nebolo tolko predlzeni ci tesnych vyhier ako.u nas a rozhodovaki neraz az posledny duel dna o vyhre v dueli :) Chcem vam chalani podakovat,za vase nasadenie,bojovali ste naplno a nakoniec sme sa posunuli do semifinale KTL. :) :klobuk: :cool: Ale pozor teraz sa nesmieme uspokojit,naopak skusit zapnut vyssi rychlostny stupen,lebo nas caka velka skuska ohnom,aj podla matolinovych statistik,aj mna kedze som s Evil vyhral 2 tituly,tak ich silu poznam velmi dobre papierovo najvetsi kandidati na titul a tie vykony,co doteraz v.play off by na ne isto nestacili. :wink: Ako pisal o svojej serii legenda Ice Cats Wildik ,to plati aj na nas v tejto,tu budu favoriti serie na druhej strane,tak nebudeme pod tlakom musiet vyhrat,mozeme len prekvapit,verim svojim kolegom,ze sa im pokusime byt zdatnym superom a pokusime sa i o prekvapenie play off a ze statistiky nie vzdy musia mat pravdu a poslat ich na :golf:
Je to tam sme vo finale :clap: :clap: :clap: Zezy sa ma pytal koho favorizujem na finale vzdy som pisal len Evil Insiders,jednak si to skvelymi taktickymi vykonmi zasluzili a potom nechcel som to zakriknut tak som nepisal nic sem ani inde aby sme neodplasili stastie.Odkedy som dal na 1,miesto na najazdy Rolanda neprehrali sme ich :) a potvrdil to aj dnes.Velka poklona pred Evilakmi za skvele vykony pocas celej sezony ,viem ake zazraky vie boss vyprodukovat v play off zo spolocnych cias o to cennejsi ich skalp pre nas je :) a i vam chalani za bojovnost a poctive tipovanie :klobuk:Flyers dakujem za super takticke krytie od teba a cenne body od stefana. :)
gratulujem. najazdy rozhodli seriu, ja stale hovorim, ze to v playoff hokeji nema co robit :-D
23 sekund chybalo do 7 duelu nasho v zapase Minnesota:Blues ked Tomasinhovi utiekli 3 body za plichtu ,inokedy smola bola u nas ,ted trochu sa stastie usmialo aj na nas. :wink: Dakujem Kovi,poriadne ste nam zatapali pod zadkom,ste super tim a urcite mozte byt na svoje vykony pravom hrdy. :) :thumbsup: :wink: Vidime sa na starte novej sezony KTL, borci z Evil pred vasimi vykonmi davam :klobuk:
Sme taaam :yahoo: Konecne finale, snad sa nam bude darit aj tam, akurat u mna to neni idealne :hmm:
Na to, že jsme v celé sezóně i play off jeli jen tak halabala bez taktiky nebo domlouvání se a měnění, tak je to fajn výsledek. Jen škoda těch blbých nájezdů. Bez taktiky v plážovém tempu to je super umístění.
FLYERS FAN píše:
čtv 29. dub 2021 19:55
Sme taaam :yahoo: Konecne finale, snad sa nam bude darit aj tam, akurat u mna to neni idealne :hmm:
Uz ked si prichadzal do Ice Cats prial si si hrat o finale prave proti Hockey Kentu a ono sa to vyplnilo :) .Su to vsetko pohodovy chalani ktorym sa podarilo vyradit naj tim ZC Fire Birds a podla statistik su favoritom duelu oni.My mozme hrat bez tlaku,pokusit sa ich len prekvapit ako proti Evil Insiders tak sa o to pokusme a uvidime ako to skonci. :) premyslal som preco ti to az tak neslo ked si o tom pisal ,mozno si si top vykony nechal prave na finale. :wink: Ty si bodoval kazde druhe kolo nejlip v ZC a to by zacalo podle tipovacich dni podle ZC prave vo finale. :wink:
tomasinho píše:
čtv 29. dub 2021 20:47
Na to, že jsme v celé sezóně i play off jeli jen tak halabala bez taktiky nebo domlouvání se a měnění, tak je to fajn výsledek. Jen škoda těch blbých nájezdů. Bez taktiky v plážovém tempu to je super umístění.
Ano urcite vy ako tim i boss ako celok ste to velmi pekne triafali a urcite super umistneni ci uz v ZC tak i po play off :klobuk:

Ja prezivam tiez taku malu premieru tu v KTL,vzdy som mal po ruke niekoho s kym clovek mohol prebrat mozno aj taktiku trochu ale aj niektore duely kde sa necitim komfortne a netusim co dat.Zvlast v tejto Covidovej ere kde sa tipuje aj niekolko duelov tych istych superov po sebe som neraz pozeral na to ako puk pri tipovani duelov.Trebars tebe chybalo v dueli Minnesoty s Blues X 23 sekund na mozny 7 duel v KTL,den na to sa hral ten isty duel a kto myslite,ze hraje aj dnes?A potom to tipuj :-D

To som tuto sezonu nemal,s nikym s timu som nebol vobec v kontakte v tomto smere,jediny Flyers ci uz cez pm alebo tu v teme obcas nieco napisal inak som sa snazil tipovat co nejlip sam a uz jen dufal,ze to dobre dopadne. Takze ci uz to finale vyhrame alebo nie,chalani ma velmi milo prekvapili bojovnostou, ci tipovanim a patri im odo mna velke Dakujem :wink: :)
FLYERS FAN píše:
čtv 29. dub 2021 19:55
Sme taaam :yahoo: Konecne finale, snad sa nam bude darit aj tam, akurat u mna to neni idealne :hmm:
Dnes si sa predviedol v paradnom svetle Flyers , verim,ze toto kolo budes pekne bodovat aj ty je to to 2 a to si vzdy predvadzal najlepsie vykony :wink: len tak dal :wink: :klobuk:
Hmm dnes to bola tesnotka, ale vstup do PO sa nam podaril. Len tak dalej, treba makat dalej :D
3354 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS