Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ICE CATS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

to kuko ja mam stale pravdu :D
to kuko 2 ja som si mislel ze aspon 2000 tak to si aj mne mohol objednat :wink: :)

zdar kaaaaaaaamosi..ako sa dari??,

vzhladom na to ze medzi CI a P su velmi dobre vztahy tak ti odpoviem na tvoju otazku
dari sa vyborne lepsie to ani nemohlo byt a vam???

heh sak nebud na nich taky vidno ze totu sezonu sa ti nejak zazrakom dari... bratrancek.........raz budes aj ty tam dole neboj sa :thumbsdown: :thumbsdown:

ty si uz cisto jeb*uty ci co?? nevies o co sa tu jedna ta drz kefu jasne :x :x :x :evil: :!:
nabuduce si najprv poriadne precitaj o com sme pisali :!: :evil:
dnes Seabrook :cool: :cool: :cool: skvele plny pocet a uz ako stale kuko tiez skvele mi s wildom sa stale sami seba drzime ako dvojicky :cool: :cool:
dalsi bodik je u nas uz 14 alebo 13 neviem len tak dalej tych 12 kol

chalani dneska je vela zapasov musime nazbierat vela bodov ale necitim to nejako dobre :? :? :?

nebojsa snad prezijeme na 1 mieste :)

medik911 píše:chalani dneska je vela zapasov musime nazbierat vela bodov ale necitim to nejako dobre :? :? :?
no bodaj bi si mal pravdu medik :D dnes bi to mohlo bit jedno z klucovich kol, any spat nebudem, nocne su svyna :lol:

jj Wild aspon budes mat info hned rano ale nezavidim ti nocnu :D hehe svyna :D

1. Ice Cats - 168 bodov
2. Evil Insiders - 153 bodov
3. Blue Angels - 144,5 bodov

4.Profutbal Stars - 140 bodov

5.The Kings of the Kings - 115 bodov
6.Army Men - 109,5 bodov
7.šaľene spišaci - 106 bodov
8. Panthers - 81,5 bodov
supis chalani uz mame naskook 15 bodov len skoda ze ste to niekto este somnou nedotiahli ale nic hlavne je ze sme zasa zvacsili naskok
Obrázek gogogo

vyborne Medik dnes si ukazal ze si momentalne najlepsi tiper v lige a potiahol si nas opat blizsie :cool:

GO Ice Cats GO

1. Ice Cats - 173 bodov
2. Evil Insiders - 158 bodov
3. Blue Angels - 148,5 bodov

4.Profutbal Stars - 147 bodov

5.The Kings of the Kings - 122 bodov
6.Army Men - 112,5 bodov
7.šaľene spišaci - 108 bodov
8. Panthers - 87,5 bodov

supis chalani drzime si naskok 15 bodov ale dnes sa bojim lebo to asi nedopadne dobre :?

medik to mas uz si pre stastie veticku to asi nedopadne dobre :D odkedy ju pouzivas pri vela zapasoch tak sa ti dari :cool:

joj janik :( preco to vsetko odkryvas teraz sa mi uz nebude darit :? :( no sak aj ty si daj nejaku veticku :wink:

medik911 píše:joj janik :( preco to vsetko odkryvas teraz sa mi uz nebude darit :? :( no sak aj ty si daj nejaku veticku :wink:
pouzil som tu tvoju :P ale to mne asi skor buducnost predpoveda a nie ako tebe. :?

hej chcem vidiet autorske prava sakra maingot :D
ale sak co places ja by som ani tak nevravel ze ti to prinesie pravdu ved si 2 :wink: a uz budes 1 :(

medik911 píše:hej chcem vidiet autorske prava sakra maingot :D
ale sak co places ja by som ani tak nevravel ze ti to prinesie pravdu ved si 2 :wink: a uz budes 1 :(
no to sa uvidi kto kolky bude lebo exo je tiez nadupany a mna viac potesi ak FireBirds predstihne RD

janik mam napad spojime sa proti exovi cize aby jeden znas bol prvi ja navrhujem tkayto sposb
ze ked zabodujes ty viac tak pojdu body mne a ak zabodujes menej tak aj tak pojdu mne beres??
a bude to vyriesene kto bude prvy :cool:

spekulant :lol: :lol: :hufi: :hufi: :hufi:

ale medik jsi dobrý tiper tohle přeci nemáš za potřebí :D :D :lol: :lol:

ale no tak dobre no presvecili ste ma :) :( hehe chalani dneska sa zadarilo zasa +2 bodiky uz mame naskok 17 bodov len tak dalej chalani len tak dalej :cool: :cool:

1. Ice Cats - 190 bodov

2. Evil Insiders - 173 bodov
3. Blue Angels - 160,5 bodu

4.Profutbal Stars - 160 bodov

5.The Kings of the Kings - 132 bodov
6.Army Men - 120,5 bodu
7.šaľene spišaci - 110 bodov
8. Panthers - 104 bodov
no co dodat ale uz v druhej skupine maju red devils o 10 menej
:(

Vsetci nam mozu zavidiet :lol2: ...

...ze mame medika :P

Parada :thumbsup2: , toto uz nemozeme pustit :!:

super medik :super: jasne potvrdzujes ze si najlepsi tiper v tejto sezone :wink: a IC jasne potvrdzuju ze ze su najlepsi tym :D 17 bodovy naskok to uz je co povedat :frajer: ale nasral ma moj vysledok :( ale dnes to bude hadam lepsie
Obrázek

mam info z dobre utajenych zdrojov vasho timu ze medik dopuje takze asi vam sem poslem kontrolu :D

no seabrook dneska to nedopadne dobre :?
a co si cakal ved ked je v zlozeni Seabrook skvely GM,Wildcelt uznavany tiperik,kuko skvely opilec :D a medik tak to sme uz museli byt prvy :cool:
a tym nechcem urazit Enkiduho a cibulu lebo aj oni su dobri ale tejto 4 sa musi bat kazda aj sam Gretzky.
Seabrook stava sa.
a wildcelt no ked toto pustime tak ja jednoznacne koncim :wink: :!:
janik ako si nato prisiel ??som odhaleny :?
3354 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS