Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ICE CATS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

ja mam skoncit, no dobre teda :verysad: ale pochop, ze aj tak by nam tych 20 bodov moc nepomohlo, tebe mozno hej, ale ved ja viem, ze tebe to je jedno, tebe ide o tim, ten risk stal za to :oops:
OPRAVA
KONCIM S TIPOVANIM
nevymyslaj blbosti mas tu este zmluvu to nejde len tak :) a ked Wild urcil taku taktiku tak to treba respektovat :yes: sice bola to mala sanca ze tym uspejeme, skor ziadna :lol: ale nevadi treba robit vsetko pre team... musime toto kolo hodit za hlavu :| a uz sa sustredit na dalsie
medik a wildik v krajine pana nulky - volne pokracovanie
premiera uz dnes v noci

(ale mozno to bude trilogia)
uz sa zacal prvy zapas, zatial je to dobre, je remiza :lol2:
forza 0:-D
Tak teď nevím, jestli mám zkusit volný trh, když mně vypršela další smlouva a GM se mnou neprojevil zájem handlovat :lol: Koukal jsem, lže po každém kole jsem dostal nějaké ty bonusové body, tak to stoupám na ceně :-P

:cool: :good: :clap: :clap: :clap: :good: :cool:
a mas ponuky :?: :D
WIlde kua ty si ma nakazil tymi 0:-D uz mi tam normalne palce staels kacu :lol3: :x
este to zval na mna, ako keby som ti radil, ze mas davat same nuly :D len sa este poriadne vybur :roll: a potom spat do starych kolaji :frajer2:
ne idem davat teraz pre zmenu same 1 :-D
WildCelt píše:a mas ponuky :?: :D
yep :-P :thumbsup:
btw. nechci do toho kecat, ale už by se kolektivně hodily nějaké body :-P
Pánové, po takovém výkonu následuje soukromá zpráva ... čtěte pozorně a v případě otázek mi klidně napište zase SZ :wink:
Nebylo to až tak zlé, jenom jsem se neměl bát dát na Toronto :oops: Mohli jsme vyhrát.

Ten Vancouver mě nemrzí, protože zvýšíme sázky a co nevidět vyhraje a budu u toho, stejně jako PHI, snad nebudou hrát pak spolu :D
:plac: vyhrame uz konecne dnes :sad2: :)
Dáka kríza postihla mačičky...čo sa deje? :)
to bude v pohode :cinka:
my sme vyhrali :o :biglol: :clap: o bodik :ciga: ked uz boli vsetky zapasy rozohrate a vacsina dohrata, uz som ani nedufal, mam pocit, ze nas zachranilo SJS :moj:
:yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: kua sme amchryy:-D ..a tesi ma ze som pomohol konecnce a toto nas navodilo na vitaznu snuru no man nie :-d ale vas dufam ano
nieco pre Vas pan predseda :D Obrázek
hustej smajlík :cool:

:ble: :ble: :ble:
chlapci co je svami nejak na nas nestihate co sa stalo uz asi nemate to stastie co doteraz :D :D
ha haha ha hahahahaha, luckeri :D

:cool: smajl cepi
stupame :clap: tak v tom pokracujme :good: S nabera formu :twisted: boss trosku polavil :roll: medik je momentalne kapitola sama o sebe :D mne to sice ide, ale to urcite dlho nevydrzi :lol2: takze zaberte :cinka:
3354 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG