Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ICE CATS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

To je radosti :D toľkej tu nebolol fakt dlho :) som rád , že som ti spravil radosť :D
Zdravim vsetkych novych clenovov dakujem za sancu ze som sa dostal do spickoveho muztva ja taky amater :-D a pevne dufam ze pomozem tymu k tym najlepsim umiesneniam
vitaj :cool:
janik píše:vitaj :cool:
Dakujem
ale zmeny mame zaznamenat az od zaciatku 5. kola, ze?
arek píše:ale zmeny mame zaznamenat az od zaciatku 5. kola, ze?
ved to bolo jasne napisane myslim :-D
arek píše:ale zmeny mame zaznamenat az od zaciatku 5. kola, ze?
ano je to tak napísané v zmluvách ,že od 5 kola príde k zmene . :wink:
Tak to sú príjemné správy pre zmenu od IC, medik janík som rád,že ostávate ,vitaj Badhed späť :clap:
Nikdy nezmizneme z mapy KTL :D teda prozatím, ked zvítazím vtedy skončím na vrchole :cool: , ale asi mi je súdené tipovať stále , preto nikdy nevyhrávam :D
Ahoj samuel !
4 tého člena vám predstavíme už zajtra najneskôr v utorok :klobuk:
ok, ja len pre istotu
medik911 píše:4 tého člena vám predstavíme už zajtra najneskôr v utorok :klobuk:
dufame, ze to bude zena :!: chceme cicinku :!:
jedine ze by sa stihol preoperovat :D rousis to nebude arek :cry:
arek píše:ok, ja len pre istotu
medik911 píše:4 tého člena vám predstavíme už zajtra najneskôr v utorok :klobuk:
dufame, ze to bude zena :!: chceme cicinku :!:
Kika :-D no sme zvedavý obaja :wink:
nech uz toto kolko cim skor skonci, sa na tu tabulku neda pozerat :| a aj tu to zije az ked sa napise ze koncime .. dufam ze s novou krvou sa to tu tiez rozhybe a naberieme opat chut do sutaze inak to bude bieda
Fúúú a to som ešte 5 minut pzoeral na zápas colorada že ho dam na 0 ku..:D nakoniec chvalabohu som to nechal a vyšlo to...
trebalo by inač aspon nejaky win strike ...sakra..lebo takto budeme stale dolu do pierdole... :thumbsdown:
medik911 píše:Nikdy nezmizneme z mapy KTL :D teda prozatím, ked zvítazím vtedy skončím na vrchole :cool:
4 tého člena vám predstavíme už zajtra najneskôr v utorok :klobuk:
Tak pán kolega som zvedavý,či si to stihol uzavrieť :)
kurna medik kde mas toho 4ho clena :!: :?:

no a k prebiehajucemu zapasu s pavukmi, ak nepadne 0 na LA tak sme prehrali o 1b tak sa modlite
ani modlit sa neviete ani to nedopisem a uz je to 2-0 :slap:
Takže novým členom tímu je HanSolo, pre niektorych je to sklamanie kedže ste čakali čičinku , tak bohužial došiel další kocúr :D
zdravím hadi! takže tento rok vyhráme som počul :good:
.. HanSolo sa bude snažiť!
vitaj vitaj a nic nepytaj :-D
ináč dosť ma to už serie,že veľa zápasov prehrávame fakt tesným rozdielom :evil:
Tak dnes tesna vyhra.. mame tie vysledky ako na hojdacke.. chcelo by to vyhravat uz do konca kola aby sme mali aspon malu sancu este trosku poskocit
tak výborne janči.. tesná ,ale dôležitá výhra...fakt by trebalo aspon 3 krat vyhrať p sebe a nie raz vyhra raz prehra...
Dneska uvidíme veľa zápasov.. snáď to dáme, asi ešte zmením nejaký ten tip...
dnes opat ak dobre pocitam vyhra o 1b ale 3 body su doma, este zvladnut posledne dva dni a aspon to trosku skusit vylepsit :thumbsup:
Janči na kkerú mariu si to zasa meniL?... :| , aspon, že výhra tam je ..
3354 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG