Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ICE CATS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

:lol: parada medik, uz mozes chatovat :lol2:
juchu stale len dobre spravy no uz dlho nebudu bo dostanem 5 aloe to nic hlavna vec ze moj PC pprave cestuje do opravy glory glory alelujua hip hip hura juchuhu cize budem mat 2 PC :D heh no ked mame len do konca tejto tak skoda no :P :? :cry:
sorry ze sa mi nedari ale mam len 3 minuty aby som daval tipy tak ani nepozeram zapasy pc je uz dufam mozno asi hej v repair tak potom uz sa to zlepsi urcite fakt dikess :oops:
chalani gratulujem zatial k 1 miestu dost sa vam dari aj v 1 kole ste boli vinikajuci a aj v tomto no ale teraz sa budeme snazit abi sme vas dohnali tak pozor :twisted: :twisted:
Thanx Wolf

ppci sme prvy dufam ze nam to neutecie pomedzi prsty :?
lebo superi z nasej konferencie nam tlacia na prdel :D slusne povedane :roll:
Dobre je ze sa nas GM Vaz. Pan WildCelt sa rozbehol ako ruska masina :D a Seabrook mu sekunduje
Ja s Medikom ich len kontrolujeme :D :oslava:
Poprosím všetkých členov Ice Cats,ktorí ešte nehlasovali v KTL anketách aby tak urobili najneskôr do pondelka 12.novembra t.j. keď bude hlasovanie ukončené.
ä sme prvi/y juchu len si to udrzat tak dalej ale nejde mi ani za boha bannerik kuaaa :x no a co hlavna vec ze sa vam dari tak pome pome IC do nich sme naj ale treba uznat ze aj ostatne tymi su dobre ale mi sme lepsi !!!! :box: :good:
skoda medik ze si robil tu opravu :( tie 4 body by nam pomohli... skoda uz sme na 4 mieste a zaciatok vyzeral velmi nadejne, ale je este 10 kol este sa s tym da nieco urobit :wink:
PC nebude och neeee
A si nejako dostupny momentalne na nete :?: Mame s tebou ratat do dalsieho kola :sad2: A s tebou kuko co :? Kde si kukooooooooooooooo :cry:
Vsimol som si ze ste 3 v time,mohol by som byt 4.-co vy na to?
wild vyzera ze si sa ujal vodcovskej taktovky a diktujes tempo pre celu KTL lebo tvoje posledne vykony fakt stoja za to. :thumbsup:
janik píše:wild vyzera ze si sa ujal vodcovskej taktovky a diktujes tempo pre celu KTL lebo tvoje posledne vykony fakt stoja za to. :thumbsup:
Wild je skvely :cool: musim ho aj ja pochvalit, co ten vystrajal tuto noc, to je priam neskutocne :shock:
Je obdivuhodne z 3 tipermi si takto viest aj bez svojej ikony Kuka.
ale sak berte to tak ze sme uz dlho spolu ne ?:D zohranost hraje svoju rolu a kuko ten sa vcas vrati dufam pri tom najhorsiom mimochodom mam pc aj net uz :cool:
Takze na 3. kolo nas definitivne opusta kuko :!: :( Nech mu je trava lahka :D

Kedze jednou z pricin nasho padu v 2. kole z 1. pozicie na 7. bola aj absencia stvrteho tipera, rozhodol som sa urychlit cakanie na kukov navrat a i napriek skvelemu startu 3. kola v trojici, prichadza k nam stvrty tiper :) V nasom time, ako sam povedal, legendarnom :cool: uz posobil a dlho nebudem napinat, je to :povzbudzovanie: tomi993 :povzbudzovanie:

Tak nech sa Ti dari Tomi, a aj celemu timu :groupwave:
tak dik Wild sice po dlhej dobe, ale som tu :) :champions:
:o :o :o :shock: :shock: :shock: :o :o :shock: :shock: :) :) :) o vav uch uf ty kokso cau tak ta vitam v time :D:D:D nech sa ti dariiiiiii
tak niektorych mozno nepotesim inych mozno ano ale som s5 celkovo ako aj telesne dusevna tak aj pocitacovsko proste mam PC mam net som funkcny na 100% tak dufam ze tim budem podavat aj lepsie vykony inac mohli by ste tu daco ja pisat bo nemam co cist :-D no tka dotoho chalani dneska musi padnut to 1miesto konecne :-) a
tak vitaj spät luudo a roztoc to tu ako za starych casov, vies, y,i a tak :D ale nie, organizuj to tu, uvidis, ze sa ostatni chytia :yes: ozaj ako, darecky uz ponakupovane, prezrad nieco z Bezovskej pred vianocnej kuchyne :) jo, inac vlcko (BigChief)sa Ta uz nevedel dockat :frajer2:
medik911 píše:a
:eek2:
no to a znamenalo uz sam ani neviem co ale nieco podstatne :sad2: :sad2: :sad2: :sad2: tak chalani a sme prvi konecne sme to stiahli a amme aj naskok sa mi zda 6 bodov tak pome cicinky :-D do toho
Tak cicky :D , mame tesny naskok a caka nas tazky tyzden, aby sme ho udrzali :buchac:
Takze sa snazte, aby sme to nepustili :cinka:

Zatial to tu sice moc nezije :( , ale dolezite je, ze za nas hovoria nase vysledky :box: :cool:

:yahoo: Go ICE CATS Go :yahoo:
no nezije nezije treba stym nieco spravit kua vysledky su celkom pekne ale aj niekedy dost slabe aspon umna :( tak nech to tu zije fakt u takeho timu to musi zitt :-) :yahoo:
Vyborne :!: :good:

Posledny tyzden 3. kola sme zacali super :cool: i napriek tomu, ze Seabrook nenatipoval :( v trojici sme to zvladli :) Ale NHL ma tento tyzden dost nabity program, takze to bude este tazke, takze vsetci :!: ideme na 100% :cinka: Verim, ze si to zasluzime v tomto kole vyhrat :moj: Ale treba makat a brat to vazne, tu je priklad ako ja strasne chcem a beriem to vazne :D :arrow:
Obrázek
to som robil okolo piatej pri rannom troneni :lol:

A pre konkurenciu mam len jedine :P , nerobte si zalusk na ziadnu cicinku :D kedze vsetkym konci zmluva, mam v plane so vsetkymi uzavriet nove zmluvy, samozrejme ak budu chciet :frajer2:

:yahoo: GO ICE CATS GO :yahoo:
hm super vykon vcera som povedal tomimu ze nam vijde velmi tento den a aj visiel spravili sme si vacsi naskorok super cicinky ideme do toho :box: pobime sa o to prve miesto ked na nas co dufam budu dychat EI alebo niekto iny uz tro musime dotiahnut kua do vitazneho konca !!!
Wild super zei si to tak zapisujes a kto nebdue chciet predlzit zmluvu???
edit: wild myslel som si ze uz nikto nepise horsie ako ja ale uz som toho cloveka nasiel :)
chlapci ospravedlnujem sa za moj zahanbujuci vykon az 0 bodov :( nechapem kua no co ale musim ist dalej pozviecaht sa gogog IC GOGOG
3354 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS