Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ICE CATS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Streetman píše:
čtv 21. bře 2019 21:05
Tož guys, gratulace k postupu a GL do dalšího kola
Dekuju Streetmane ,jednak za gratulaci,jednak za peknou serii tak i tobe a Lordovi za pomoc v ASG :klobuk: :)
Koukám že válcujete, tak to má být. :wave:
Lord TT píše:
pon 25. bře 2019 12:00
Koukám že válcujete, tak to má být. :wave:
Dekujeme ,nechcel sem to vcera komentovat,lebo kym neni 4 bod neni nic,vzdy by se to dalo otocit,.dnes to zadna slava nebyla,natoz valec ,Evil i Angels by nam to s prehladom nandali,ale tusili sme,ze Kenti pudou cez trojite X ,otazkou bolo kde vsude tak sme sa tomu museli prisposobitJe to ich silna zbran a i dnes to skusali v 3 dueloch ,Jersey,Minnesota a Blues ,na,nase stesti nevyslo im ani jedno z toho ,hoci nebyli k tomu daleko najma u Jersey a Nashville maji na ty duely dobry odhad :klobuk: a tak sme ve finale pani :clap: :clap: Kazdopadne Kenti nebyly ani trochu lehky super,Connor to tu celu sezonu individualne valcoval ,Flyers a dejf mu zdatne sekundovali patrili k nej tiperom ligy vsichni 3 (dekuju za pomoc v ASG Connor a Flyers zasluzili ste si to za vase vykony :wink: :) ) a pred ich silou i vysledkem v sezone davam klobuk.dole :klobuk: :klobuk:
4:0 je demolice, gratuluju k finále :oslava:
Lord TT píše:
úte 26. bře 2019 22:34
4:0 je demolice, gratuluju k finále
Dekujeme :) koho tipuješ dnes za nášho supera taky v 7 dueli ako medzi náma? :wink: Nech to skončí tak alebo onak, tak Eviláci i Angels mají za sebou tak ako aj vy peknú sezonu,plnú dobrých výsledkov :) Gratuluju všetkým 3 týmom ktorých sa to týka a i Kentu ako si s prehladom poradili so skúsenými mazákmi z Gremmlins :klobuk: :)
Tipuju Anděly, počítá se to ještě? :jn:
:smutok:
vďaka za peknú sériu :good: kvalitnejšieho súpera vo finále sme asi mať nemohli, o to viac je naše víťazstvo cennejšie. Odplatili sme vám vlaňajšie vyradenie v konferenčnom finále. :serus:
arek píše:
pát 05. dub 2019 08:08
:smutok:
vďaka za peknú sériu :good: kvalitnejšieho súpera vo finále sme asi mať nemohli, o to viac je naše víťazstvo cennejšie. Odplatili sme vám vlaňajšie vyradenie v konferenčnom finále. :serus:
Dakujeme pekne arecku.Musim sa podakovat chalanom,snazili se ist na 100% ,davali do toho vsetko co v nich bylo,jen to.hold nestacilo,stastie a dobre rozhodenie tipov s riskovanim excelenta ktory sa tak stal zasluzene najuspesnejsim jednotlivcom KTL ,vam vyslo a ukazali ste,skusenosti vas troch a mladicky elan novacika ale skveleho.tipera happynka.Konecne ste sa ty i.Walt dockali,gratulujem,uzite si oslavy. :yes: :wink2:
Super trefa kluci,ked som videl tie výsledky dnes,myslel som,že to bude prepadák,ale Streetman chytil ale super formu atakuje 1 misto v individualke a s Zezynkom vám to tam pekne napadalo.Jen tak dál kluci :good: :klobuk:
Výborná robota kluci,uvod celkem vyšiel,jen nezaspať na vavrínech :wink: Streetman gratulka i k individuálke,pekne ti sekundovali Zezynko s Vojtou. :)
Tak pocas prestavky v KTL som sa dohodol na jeho odchode s oporou tohto tymu Zezym,ktory prestupil k Fire Birds,ktoremu chcem za jeho tiperske sluzby podakovat,titul sme spolu vybojovali a to nevezme uz nik,bude to pekna spomienka na cas v tomto.tyme a tymto chcem ti popriat vela stastia v novom tyme kam si prestupil.Good luck exkolega :good: :)

O tom aky tym postavit do tej novej som dlho pocas pauzy zvazoval a rozhodol som sa pre novych kolegov po rokovaniach z toho vyšli týto - :) - buddyho ktory vlani vyhral ZC tiperskej sezony k.comu mu chcem dodatocne zagratulovat :oslava: :klobuk: a tiez velmi vydarenu sezonu v individualke ma za sebou dalsia nova posila Flyers Fan gratulka . :clap: :oslava: O poslednom clenovi sa este rozhoduje vcas ho sem doplnime.Vitajte v meste maciciek kolegovci ,som rad,ze ste ponuku prijali good luck v novom tyme prajem a snad sa tentoraz odohra cela ,Corona nam i hokejistom nezabrani doviest do konca. :klobuk: :clap: :yes:
No a poslednym na podpis, ale inak tiez velmi dobry tiper a opora maciciek podpise zmluvu Stefan 82. :oslava: :klobuk: Tak je uz vsetko vybavene tym je komplet vitajte v meste, chalani :wave: posledny tyzden na pripravu a doplnenie supiskek konkurentov a sezona moze zacat. :) :klobuk:
No tak chlapci losovanie konferencii prebehlo,za mne spokojnost s losom ,chcel som sa vyhnut v ZC Wildovi, Flyers Hockey Kentu (kde fans jazdcov Connorovi prajeme obaja jen to nej do uvodnej sezony ako GM : :cinka: ) tesim sa na duely so Sellym s ktorym sme si uzili krasny vylet za NHL duelmi :) ,buddy kolegom z Fire Birds ,to sa podarilo,zapasove kola nebudu ,len tabulkove,takze sa na druhu konferenciu nemusime nejak ocnym kontaktom viazat,pojdeme postupne krok za krokom a uvidime kam nas cesta dovedie.Tak good luck Ice Catsaci ,fanusikovia sa uz na vas a KTL tesia ,to prajem aj nasim superom a vela zabavy s NHL :) Som rad,ze na mapu KTL sa vracaju Falconici a Red Devils prajem im clenom nech sa dari,bavi vas to v sutazi a petrikovi i cepikovi robite radost. :) :oslava:
Hmmm ako okomentovat toto kolo.Ta strata na Evil a Sellyho particku u nas ci lidra 2 konferencie Hockey Kent je velka, treba dat pred ich vstupom klobuk dolu. :klobuk: stratili sme 3 miesto o bod,zaroven o bod pred Falcons ziskali to 4, :-D tak na takú 3 by som to ohodnotil. :) Treba pochvalit buddyho ktory potvrdil velku formu v individualke ktory nakoniec predbehol o chlup dovtedajsieho lidra ligy miraha, :klobuk: pomohol i po tymovej stranke takze urcite to bude bodovy lider nasho tymi to mozem povedat uz ted. :klobuk: Rovnako treba podakovat i Flyersovi a stefanovi,ze tipovali bez vypadkov a ich cas v individualke este len pride. :)
Flyers super forma toto kolecko,som rad,trosku si sa v tom 1 trapil ale uz je to tu ,drzim palce :) :wink: Ani jeden den neni odpocinkovy superi ako Blue Flyers ,novacikovia zo Swiftu ,v zavetri cihaju Evil na kazdu chybu ,ci v druhej konferencii ,komunikativny Kenti ,skuseny harcovnici z Drexel su v super forme a tak je to zaujimave kazdy den se to meni a to je pre atraktivitu hry ako takej len dobre. :) Good luck do finisu.nam i superom,ten Covid presuva program tymov kazdy den a nikto nevie ci to dohraju.Tak si to uzivajme kym to trva. :klobuk:
Kedze po boji byva kazdy general,ja svoje zhodnotenie kolecka urobim uz dnes,nech to zajtra dopadne akokolvek,som rad,ze ste si dali pozor na vynechane duely,odtipovali vsetko na 100% a Flyers a Stefan odtipovali paradne kolecko. :oslava: :klobuk: Super robota pani a ci skoncime 1 ci 3 na tom nic nezmeni ,bolo to super kolecko a vyborna robota ako celku. :good:
Pekne pekne ale makame dalej :D
Vážne?Ja som myslel,že už máme fajront :-D Jj máme velmi vyrovnanú konferenciu,ťažkých súperov bude to napínavé dostat sa vôbec do play off a to je pre hru ako takú len dobre. :wink2: :wave: :klobuk: Tak tak nezaspať na vavrínoch s jedného kola a opať sa pustiť do hry o bodíky. :)
Fuuu Flyers ked som videl tie vysledky dnes,riadny sok ,co povies?(tymovo myslim) ,jediny stesti ze to chytilo skoro celu ligu :hroza: :box: V nasi konferenci Falcons cez Antyho :klobuk: :klobuk:

Ty posledne 3, duely to trochu vylepsili,uz to neni taka hroza :wave: pisal som pred nimi ked sme vacsina ligy bola skoro bez bodu z tolkych duelov. :-O
No kazdy chvilku taha pilku u nas, je dobre ze sa zatial dokazeme prestriedat :D Ja som toto kolo tragicky, tak snad prispejem v dalsom kole :yes: Ale mame to zatial dobre rozohrane
No ked sa lame chlieb na konci kola si velmi pekne zabodoval spolu so stefanom Flyers,super robota pani :wink2: :yes: stefan sa dostal dokonca na 1 miesto nech uz na nom skonci alebo nie,tak to bol vyborny vykon a vela cennych bodikov pozbieral. :klobuk:
Tak v 3 kole sme ziskali 1 miesto v jednotlivcoch i ako tym, :wave: :) super vysledok chalani,Flyers ty si nakoniec tiez na bodovanej priecke a ked sa lamal chlieb v zavere kola pozbieral si spolu so stefanom velmi cenne body,takze si mal na tom tiez velky podiel :good: rovnako ako buddy.Stefan gratulka drzal si sa tam hore dlhy cas a i ked ten posledny den nam trochu tie X vysledky nesadli tak v takejto konkurencii super vysledok. :)
Rozmyslam ze dam vypoved a zacnem sa zivit ako Atlantik :hmm: Potom pozyvam na coca colu na jachtu :martin83:
No neviem v case Covidu ci by mal kde se plavit :-D pockal bych az skonci Covid jinak skonci driv nez zacal :wink:
Aby sme nepisali len ked sa dari,tak to skusim okomentovat aj dnes.Dnesok sa uz nesmie opakovat :slap: :slap: ako pisali chalani z Kentu o sebe ,hadam to uz ani zopakovat nejde :-D jeden den mat na Evil a Blue Flyers 20 bodov naskok a druhy skoro 0 :sok: Najma pred Blue Flyers dnes velky klobuk dolu,to som cakal ked tak zajtra pri tolkych dueloch :klobuk:
3354 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS