Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ICE CATS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

rob čo uznaš za vhodne preto si GM:-)
podla mojich vypoctov :D sme momentalne teoreticky na poslednej playoff pozicii, tj 7. mieste :!: v teoretickom pavuku proti MB v 1. kole :twisted:
ale este nas caka tazky boj

:cinka:
WildCelt píše:tak dam opacne tipy ako ty :?: :unsure:
ja som myslel iba tip na nas zapas :) a ako inak nevysiel :yes: preto som tipol ze nevyhrame :yahoo:
jaaj, ty betar jeden :D
cize teraz ide big S pisat kazdy vecer ze prehrate? :-D
WildCelt píše:podla mojich vypoctov :D sme momentalne teoreticky na poslednej playoff pozicii, tj 7. mieste :!: v teoretickom pavuku proti MB v 1. kole :twisted:
ale este nas caka tazky boj

:cinka:
aj jaaaaj.. ledva posuniete do plejaf a hned fasnete 0-4 ? juuuj neprijemnee :D
Joe S. píše:cize teraz ide big S pisat kazdy vecer ze prehrate? :-D
no asi len ked si to situacia bude moc vyzadovat :)
no po dnesnom zapase sme pri kormidle podrzali GM ktoreho uz fanusici chceli po nepresvedčivych vykonochv yhodit no hraci aj vedenie ho podrzalo.. zaujimave ze vedenie je sam on xD ... :lol2:
ale dnesok este nic neznamena treba makat dalej!!!
hosi, ja uz tuto sezonu balim
aj vcera som nenatipoval, aj som tu bol vecer, ale nejako som bol myslienkami inde, aj som myslel, ze uz ani nebude treba, kedze som uz vcera rano kontaktoval nahradu za mna, ale ta sa ozvala az dnes
bude to ENGLAND-PHILLY, co je skvely tiper a je super, ze bol taky skvely tiper k dispozicii
tak este zabojujte tuto sezonu a pokuste sa dostat do toho playoff :cinka: a hlavne udrzat tim, lebo sa urcite budem chciet neskor vratit :)
:32: zda sa, ze sa nam otvara cesta k diviznemu titulu...
:shock: :sad2: :| :thumbsdown: :verysad: :good: :eek2: :ja_neviem: :hroza: :scare: :?:
vytihuje to to co si myslim?
ALe nič proti englandovy :-) tu ide o WC :-)
Ahoj kluci, nevím přesně proč to tu WildCelt položil, ale zkusím Vám do konce sezóny v rámci svých možností pomoci k tisku nějakého toho bodíku :thumbsup: :thumbsup: !!!!
ahoj tak sa drž hned v tvojej rpemiere sme porazily najvacsich rivalov ou yeah:-)
Vitam ta medzi nami :smile03: a dufam ze budeme pokracovat aj dalej tak ako vcera...
Vítám i já :-)
... hlavně mi nezapomeňte říct, až se otevře nové kolo, tak já to zase natipuju naráz :) on to má Seabrook moc rád :D :yahoo:
Tak gratulujem k vyhre.. museli sme vam posunut aspon nieco, lebo by ste to asi vsetci polozili :D :D ..btw kdo je ted GM??
to je zajimava otazka :-D
nad nou asi nik nepremyslal co len maro:-D
kedze ste nenapisali do licencii, ze kto prevezme post GM, tak som urcil Seabrooka, ktoreho wildcelt menoval ako prveho. Ak to chcete inak, tak to rieste potom tam. :)
hahahahahaah S schytal si to HAHAHA A :wawe: :wawe: :lol3: :fucker: :fucker:
a je všetko na tebe:-d :lol: :wawe: :wawe:
ved ty sa dosmejes :) neboj sa to budu treningy :box: :cinka: :scare:
ziadne ako doteraz
Obrázek

teraz bude kazdy mysliet iba na TIM a VITAZSTVO :povzbudzovanie:
bože prečo somt aky shit a netrafim nikdy nic..
keby som ku*va aspon vedle kto bude chytata daval by som uplne opacne tipy lenze boha to netusim ani..:-!
dnes posledny den kola tak musime vyhrat :groupwave: aby sme aspon trochu poskocili... lebo inak PlayOff sa zase este viac vzdiali
ale moj tip je ze prehrame :lol:
nielen tvoj men vyjde zasa vleky pe*is a bude to:-(
skoda toho :ja_neviem: uz je to s nami velmi zle :hroza: :samovrazda:
a dokonca aj tip na nas mi vysiel :| ze by sa mi konecne aspon teraz zacalo darit :?: :)
ja to balim nema to z mojej strany cenu
3354 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS