Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ICE CATS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

tak co hosi, zabojujeme o to playoff :povzbudzovanie:
Já si nemůžu pomoci, ale po tom, co Wild nedělá vyhodnocení, tak se mě ty tabulky absolutně nelíbí a nekoukám na to.
1) Jsou to divný barvy!
2) Tabulky jsou hnusně rozházené. (Naschvál píšu tak ostré slovo, protože je to fakt děs a bída :? )
boss píše:Narážel si na někoho? :D Či to byla čistá náhoda? :roll:
to nie :) ale proste ma sere ze sa mi nedari aj ked robim co sa da... :roll:
ser na to S ja za tebou moc nezaostavam..:-D
dokedy sa dari timu chvalabohu tak ma to moc tankovat nemusi ale potiahnem nas ked sa nebude darit vam uvidite :D
no a teraz kto tomu uveril ??? xD pravdu
:povzbudzovanie: uz sme 1., teraz to uz len udrzat, teoreticky nam staci vyhrat vsetky zvysne zapasy :D
pozeram ze nalozit cicinkam si treba zapisat do dennika buducu sobotku :biglol: :frajer2: :frajer2:
boss píše:Já si nemůžu pomoci, ale po tom, co Wild nedělá vyhodnocení, tak se mě ty tabulky absolutně nelíbí a nekoukám na to.
tak to by ti mal asi niekto povedat :D ze sme mimo playoff, takze treba riadne zabrat toto a posledne kolo :cinka:
maro píše:pozeram ze nalozit cicinkam si treba zapisat do dennika buducu sobotku :biglol: :frajer2: :frajer2:
:butt:
inak lubi sa mi tato situacia, sme pod tlakom, musime bodovat :scare: to tu posledne 2 sezony nebolo, tak podme cicinki gogogo :buchac: :respect:
my enpostupujeme?? :| :thumbsdown:
Seabrook píše:
boss píše:Narážel si na někoho? :D Či to byla čistá náhoda? :roll:
to nie :) ale proste ma sere ze sa mi nedari aj ked robim co sa da... :roll:
no, že jsem koukal na tabulky a tipoval na celý měsíc dopředu a koukám, jak jsem vpředu :lol:
WildCelt píše:
boss píše:Já si nemůžu pomoci, ale po tom, co Wild nedělá vyhodnocení, tak se mě ty tabulky absolutně nelíbí a nekoukám na to.
tak to by ti mal asi niekto povedat :D ze sme mimo playoff, takze treba riadne zabrat toto a posledne kolo :cinka:
cože? :shock: nerob si srandu Wilde :bitka3:
kokos, vy teda mate prehlad :D

stracame 7 bodov na playoff :!:

dnes sme sice prehrali, no tak co uz, stava sa :lol2:

ale musime naozaj poriadne zabrat toto a buduce kolo :cinka:
WildCelt píše:kokos, vy teda mate prehlad :D
sem psal, že ty tabulky jsou teď o ničem :thumbsdown: vůbec se mi nelíbí :?
boss píše: sem psal, že ty tabulky jsou teď o ničem :thumbsdown: vůbec se mi nelíbí :?
ako male decko , malee decko :D :D
pockaj o rok pavlik, to budes vyhodnotenie ocumovat stale :D
zase prehra, :censored: tipujte nacas :dup: :D

dnes
maro píše:
boss píše: sem psal, že ty tabulky jsou teď o ničem :thumbsdown: vůbec se mi nelíbí :?
ako male decko , malee decko :D :D
no jo, cítím se jinak fajn :lol2:
WildCelt píše:pockaj o rok pavlik, to budes vyhodnotenie ocumovat stale :D
kéž by :lol2:
WildCelt píše:zase prehra, :censored: tipujte nacas :dup: :D

dnes
jsem se teda podíval na poslední den a mi neříkejte, že mám zase nejvíc bodů z týmu, když jsem to tipoval asi pomalu před 3 týdny :lol2: nebo to je spíš k :verysad: .... :lol:
bida :thumbsdown:
dnes hrame zapas desatrocia :D

...

tak to neposerme :lol:
dneska to vyhrame.
prehrame :!: v poslednej dobe vychadza vsetko opacne ako tipnem :lol2:
tak dam opacne tipy ako ty :?: :unsure:
3354 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS