Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ICE CATS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

ach jo tak ide to dolu vodou..
už si aj sam pišm ok no
nazdar medik jak sa mas?
a ide to a co ty medik?
ale na prd moj tim netipuje
co? ani tvoj? tak to je nahoda?? ani moji jaksi:-(
no je to na prd.. bohužial ja už idem ahoj.
cau
medikovi je*lo ci co :D a pavlik a S to ani neriesia, musim spravit poriadky, uz som na najlepsej ceste spat :biglol: najhorsie zranenie mojej karieri :lol2:
tak ked ste si ma teda nechali, tak natipujem na dnes a zajtra, dufam :D na dlhsiu dobu a od 4. kola uz dufam, ze budem fungovat normalne...
neviem co medik stresuje, ved sme na tom stale slusne... 2.kolo sme dohrali dobre...wild nam ani nechyba :lol2: wild tak neunahli svoj prichod aby sa ti neobnovilo zranenie...a 3.kolo v pohode dozeneme a dufam ze hned dnes ked je vela zapasov :slintac:
skapal tu pes, ci co :?:

alebo skor macka :D
ked uz ani zmena avatarov nepomohla tak neviem :ja_neviem: :) proste nam tento system nevyhovuje :?
v peknych srac*ach sme teda, ide to s nami z kopca :plac:
dost bolo tipovania so sebazaprenim

po vianocnej a all-star prestavke by som mal zacat pomaly naplno trenovat
a od 5. kola byt timu konecne k dispozicii na 100%

:cinka:
wildcelt rad to pocujem :good: :good: :good:
nenechavam nic na nahodu, spojazdnil som stary comp, takze budem mat teraz 2 :D zastavit by ma teda mal prinajhorsom len vypadok netu, aj tam som rozmyslal o dalsom providerovi (kua, istim sa vsetkymi smermi po tomto mojom velkom vypadku :lol2: ), som zistil, ze mam narok na net zdarma od kabloveho operatora, ale nakoniec som poriesil na oba PC ten isty net cez router, takze to zase ototo moj navrat, ale uz finisujem

:dance:
WildCelt píše:nenechavam nic na nahodu, spojazdnil som stary comp, takze budem mat teraz 2 :D zastavit by ma teda mal prinajhorsom len vypadok netu, aj tam som rozmyslal o dalsom providerovi (kua, istim sa vsetkymi smermi po tomto mojom velkom vypadku :lol2: ), som zistil, ze mam narok na net zdarma od kabloveho operatora, ale nakoniec som poriesil na oba PC ten isty net cez router, takze to zase ototo moj navrat, ale uz finisujem

:dance:
tak to rád počujem aj ja a teší ma to,že chystáš sa znova naplno oprieť. :yes: Mačkám tvôj polovičný úväzok moc neprospieval,ste pod čiarou postupu do play off,aj tu v téme to bez teba uvadalo a nemal kto hecovať spoluhráčov a nemáte znovu nikoho ani v ALL STAR GAME ,čo na druhej strane mara celkom potešilo. :wink: Bol to pre neho pekný vianočný darček,že oni majú a vám ostal čierny Peter. :D :lol3:

Ja som sa rozhodol u nás urobiť teraz cez sviatky interné voľby GM, dať svoju funkciu k dispozici a prejsť normálnymi voľbami, ako si to mal v pláne navrhnúť a uviesť pred sezónou do praxe, o čom sme vtedy dosť pokecali. :wink: Myslím,že to bol dobrý nápad ,dozvieš sa tak ,či s tebou sú tvoji kolegovia spokojný,zapojiš ich do rozhodovacích procesov v týme,nerozhoduješ o nich bez poznania ich názoru a tvôj mandát,či mandát iného zvoleného kolegu viesť tým je silnejší ,ako ked si tú funkci udelíš sám a počínaš si ako diktátor. :D :wink: A môže to pomôcť zabrániť rozpadu týmu či problémom v jeho vnútri,ak s tebou nie sú kolegovia spokojný a myslia si,že by to niekto robil lepšie a prospelo to tímu, načo sa silou mocou držať stoličky. :wink: Takže ak ma zvolia bude to nový začiatok aj pre mňa a ked nezvolia tak vlastne tiež.. :wink:
pišem niečo do temy. :good:
si mi mool aspon odpsiat Wildcelt. ja si dam tu namahu stisnut na mozzilu firefox dvakrat dokonca potom musim napisat WWW:HOKEJFORUM.COM a cakat a pohnut koleckom dolu kliknut na konferenciu dark riders a na temu IC vies co ma to stalo energie a ty si sa naman vyprd aneoepsal?:-( :evil: :verysad:
ja nemozem za to, ze sa nevies trafit na mozillu na prvykrat :lol2:
no parkinson ma ma rad a co!!!! mas problem? :oops: :yes:
staci sa pozriet na tabulku a hned je tu jeden :scare:
ču*ak xD :lol3:
jj je ze si daleko podomnou xD
tak, niekto byva radsej hore a niekto dole :ja_neviem:
ja som rad v strede xD tam mi nic nehrozi:-)
takto to dalej nepojde :dup: musim sa s kazdym porozpravat medzi 4 ocami :eek2: 2 monitormi :D
aj somnou? :eek2:
co, chces mat nejakeho svedka pri tom :D
nejak som uplne z formy :| urcite by pomohlo keby tipujem pravidelnejsie :D a bol by som asi vyssie v jednotlivcoch ale nechpem tomu aj tak... :hmm:
ja so svojou systemovou analyzou, kde v zlozitych diferencialnych rovniciach druheho radu, integralov a derivacii berem do uvahy vysledky mustiev 20 rokov dozadu, formu a zranenych hracov a cakam na informacie z timov az do uvodneho buly a takto sa nedari a niekto natipuje mesiac dopredu a da 102102 a ma viac bodov :eek2: :lol2:
aspon ze timu sa ako tak dari :yes:
veru, hlavne, ze sa dari :D :D :D
Seabrook píše:nejak som uplne z formy :| urcite by pomohlo keby tipujem pravidelnejsie :D a bol by som asi vyssie v jednotlivcoch ale nechpem tomu aj tak... :hmm:
ja so svojou systemovou analyzou, kde v zlozitych diferencialnych rovniciach druheho radu, integralov a derivacii berem do uvahy vysledky mustiev 20 rokov dozadu, formu a zranenych hracov a cakam na informacie z timov az do uvodneho buly a takto sa nedari a niekto natipuje mesiac dopredu a da 102102 a ma viac bodov :eek2: :lol2:
aspon ze timu sa ako tak dari :yes:
Narážel si na někoho? :D Či to byla čistá náhoda? :roll:
3354 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS