Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DANGEROUS DRAGONS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

V 3 kole chvalabohu opa» podal skvely vykon Excelent, ktorý získal 4 body.
Keby Janik neexceloval zo 7 bodmi a Joe zo 4 bodmi (Best Bibbers Gold)suma sumarum 11 bodov, majitel Krupp by bol čo sa týka týmovych bodov aj spokojný!
Chester ziskal po opravdu otrasnych vysledkoch 2 body!
Nedarilo sa Alexovi a Derrylovi.

Bodovanie tímu po 3 kolách

Excelent 4 body z 5 zapasov
Chester 2 body z 5 zapasov
Alex 1 bod z 5 zapasov
Derryl 0 bodov z 5 zapasov

pre tým v 3 kole vybojovali body
Excelent 4a Chester 2 spolu 6

Medzi jednotlivcami
Excelent 12b z 18 66,6% uspeąnos»
Chester 8b z 18 44,4% uspeąnos»
Alex 5b z 18 27,7% uspeąnos»
Derryl 3b z 18 16,6% uspeąnos»

No konečně si zabral Derryl :D deset bodů :!: skvělé :D i Alex natipoval perfektně za devět bodů :cool:

Zatim je to první místo v týmech,takľe paráda!!!

Mas pravdu excelent nas GM nas teraz potiahol spolocne s Alexom. :D : :D
Inak dobry start sezony naozaj len tak dalej :thumbsup2: :taptap:
No to sa o mne ale povedat neda :? :? Mozno je to sposobene tym ze od augusta mi este neprisli namontovat net a som z toho vystresovany a zdeprimovany co asi ovplivilo moje docastne neuspokojive vysledky v KTL :? Ti .......(sprostretkovatelia) hovorili ze musia postavit novy vysielac alebo nieco take aby posilnili siet.No a tak kym to nepostavia nemoze sa nikto iny pripojit na net.MALO by to byt(co pochybujem) do 1.novembra. To je ale zaujimave ze roky je siet v pohode ale ked si ja chcem dat net tak je zrazu preplnena a musia ju posinit :? Zaujimave ale ak to do toho novembra nebude tak ma asi je*ne. :roll2: :roll2:

V 4 kole konečne ukázal svoju silu Derryl (spoločne z tiperom Wild Celtom - individual) dokonca im patril večer za 10 bodov.
Nezaostal ani Alex, ktorí tieľ perfetným vykonom ziskal 9 bodov.
Excelent a Chester podali priemerne vykony.
Celkovo vąak majitel Krupp vyslovil s tymto kolom velku spokojnos».

Bodovanie v 4 kole

Derryl 10 bodov zo 14 zapasov
Alex 9 bodov zo 14 zapasov
Excelent a Chester obaja 6 bodov zo 14 zapasov

Pre tĂ­m v 4 kole vybojovali body
Derryl 10 a Alex 9 spolu skvelych 19.

Medzi jednotlivcami

Excelent 18 bodov z 32 56,25% uspeąnos»
Chester 14 bodov z 32 43,75% uspeąnos»
Alex 14 bodov z 32 43,75% uspeąnos»
Derryl 13 bodov z 32 40,62% uspeąnos»

V 5 kole, ktoré nebolo nejak naročnena tipovanie, hral sa jeden zapas sme povinnos» splnili.
Derryl a Chester ziskali povinne body, Excelent a Alex nebodovali čo vobec nevadí ani majitelovi Kruppovi a s 5 kolom vyslovil spokojnos».

Bodovanie v 5 kole
Derryl a Chester 1 bod z 1 zapasu
Excelent a Alex 0 bodov z 1 zapasu

pre tĂ­m v 5 kole vybojovali body
Derryl 1 a Chester 1 spolu 2

Medzi jednotlivcami
Excelent 18 bodov z 33 54,54% uspeąnos»
Chester 15 bodov z 33 45,45% uspeąnos»
Alex 14 bodov z 33 42,42% uspeąnos»
Derryl 14 bodov z 33 42,42% uspeąnos»

Máme za sebou 5 kol, tak si zhrnme bodujucich hracov do tímovej ątatistiky

1 kolo Excelent 3 a Derryl 2 spolu 5 bodov (odohrali sa 3 zapasy)
2 kolo Chester 6 a Excelent 5 spolu 11 bodov (odohralo sa 10 zapasov)
3 kolo Excelent 4 a Chester 2 spolu 6 bodov (odohralo sa 5 zapasov)
4 kolo Derryl 10 a Alex 9 spolu 19 bodov (odohralo sa 14 zapasov)
5 kolo Derryl 1 a Chester 1 spolu 2 body (odohral sa 1 zápas)

No ja sa teraz musim verejne ospravedlnit mojmu skvelemu teamu za moju neucast v 6 kole!!!!Dovodom neucasti boli rodinne dovody :pivo2: :D :( :oops: :oops: .Ale na druhej strane som zasa presvedceny,ze moju chvilkovu slabost skvele nahradia ostatni clenovia teamu.Prijmam akykolvek trest od GM(aj od clenov) teamu s pokorou a slubujem,ze urobim vsetko mozne preto,aby sa taketo nieco uz viac neopakovalo!!!!!!! :oops: :oops: :oops: :oops:

V 6 kole ziskali body Chester konkretne 3 a Excelent 2, Derrylovi sa opa» nedarilo a bol z toho riadne nasrąený :x
Zastupcovi hovorcu tímu povedal: otrásne výsledky!
Alex si tentokrat zobral nečakane volno, ktoré musel majitelovi tímu vysvetlova» na koberčeku :lol:

Bodovanie v 6 kole

Chester 3 body z 5 zapasov
Excelent 2 body z 5 zapasov
Derryl 0 bodov z 5 zapasov. HrĂşza :x
Alex netipoval

Pre tĂ­m v 6 kole vybojovali body
Chester 3 a Excelent 2 spolu 5

Medzi jednotlivcami
Excelent 20 bodov z 38 52,63% uspeąnos»
Chester 18 bodov z 38 47,36% uspeąnos»
Alex 14 bodov z 33 42,42% uspeąnos»
Derryl 14 bodov z 38 36,84% uspeąnos»

Alex píše:No ja sa teraz musim verejne ospravedlnit mojmu skvelemu teamu za moju neucast v 6 kole!!!!Dovodom neucasti boli rodinne dovody :pivo2: :D :( :oops: :oops: .Ale na druhej strane som zasa presvedceny,ze moju chvilkovu slabost skvele nahradia ostatni clenovia teamu.Prijmam akykolvek trest od GM(aj od clenov) teamu s pokorou a slubujem,ze urobim vsetko mozne preto,aby sa taketo nieco uz viac neopakovalo!!!!!!! :oops: :oops: :oops: :oops:
Stane sa, nebudem predsa niekoho karha» ked raz za čas vynechá, horąie by bolo keby utrpel tým, naątastie to sa nestalo a skvely Chester a Excelent to v 6 kole zariadlili tak, ľe sme zvýąili o 1 bod náskok medzi týmami a o to náąmu tímu ide.
Ja moľem poveda» len tolko, ľe NHL sa neoplati podáva» naostro, vidíme to sami.

V 7 kole sa darilo najviac (podla mnohych odborníkov najvacsej opore v tyme DD a nielen v tomto tíme ale aj v celej lige) Derrylovi, zatial vąak tomu body prílią nenasvečujú a ani herny prejav nieje moc optimálny.
Ziskal 3 body, dobre mu sekundoval Excelent, ktorí získal 2 body a zatial je s ním ovela vacsia spokojnos» u majitela tímu Kruppa ako u spominaneho Derryla.
Alex ziskal 1 bod a Chester tentokrat nebodoval :cry:

Bodovanie v 7 kole
Derryl 3 body z 3 zápasov
Excelent 2 body z 3 zápasov
Alex 1 bod z 3 zápasov
Chester 0 bodov z 3 zápasov

Pre tĂ­m v 7 kole vybojovali body
Derryl 3 a Excelent 2 spolu 5

Medzi jednotlivcami
Excelent 22 bodov zo 41 53,65% uspeąnos»
Chester 18 bodov zo 41 43,90% uspeąnos»
Derryl 17 bodov zo 41 41,46% uspeąnos»
Alex 15 bodov z 36 41,66% uspeąnos»

V 8 kole si to aľ na Alexa, ktorí získal sluąné 3 body zlízli ostatní traja hráči u majitela tímu Kruppa. Do detajlov radąej nepojdeme, je to sukromná zaleľistos», padli vąak po prvykrat aj ostrejąie slová :evil:
Dovody su jasné Derryl získal z 5 hraných zápasov iba 1 bod a podobne aj Excelent, Chester po druhy krat po sebe neziskal ľiaden bod.
Ono by to ani tak nevadilo keby takymto sposobom ako dnes, ziskali body viacerĂ­!
Lenľe nás tím skoncil poslední v tomto kole!

Za vąetkých sa vyjadril GM tímu Derryl, ktorí na otázku Feriho Strúhanku, prečo Váą tím totálne prepadol v tomto kole odpovedal.
Kaľdý ma nejaku tu slabú chvílku, navyąe výsledky su straąne zhovadené a favoriti ako by česi povedali často klopítají.
Poviem len tolko, ľe nám pohrozil 25% zníľením platu, pokial sa takýto prepádák zopakuje


Bodovanie v 8 kole
Alex 3 body z 5 zápasov
Derryl a Excelent 1 bod z 5 zápasov. Hanba!
Chester 0 bodov z 5 zápasov. Hanba!

Pre tĂ­m v 8 kole vybojovali body
Alex 3 a Derryl 1 spolu 4

Medzi jednotlivcami
Excelent 23 bodov zo 46 50% uspeąnos»
Alex 18 bodov zo 41 43,90% uspeąnos»
Chester 18 bodov zo 46 39,13% uspeąnos»
Derryl 18 bodov zo 46 39,13% uspeąnos»

Oslava prĹŻběľnĂ©ho prvnĂ­ho mĂ­sta v tĂ˝mech byla velikááá Obrázek bohuÄľel vĂ˝sledky po takovĂ© pijatice jsou slabÄ…Ă­ Obrázek

excelent píše:Oslava prĹŻběľnĂ©ho prvnĂ­ho mĂ­sta v tĂ˝mech byla velikááá Obrázek bohuÄľel vĂ˝sledky po takovĂ© pijatice jsou slabÄ…Ă­ Obrázek
Jj ąak ja som ti to vravel, nepi tolko :haha: ľe na druhy den kedy nas caka zapas nebudeą tak plno koncentrovany, navyse je z formy aj talent Chester, dnes by mal by» jeho den sak 2 dni po sebe nebodova» to uľ je kriticke, dneska hadam bude hra» jak o ľivot.
Navyse tie tabulky, tímove, senator nám pripocital len 1 bod namiesto 4, ciľe mame ma» 57, no u som z toho aj ja po pravde zmagoreny, asi bude najlepsie ked uľ to bude vyhodnocova» počitac computer :lol:

V zákulisĂ­ tĂ˝mu se proslĂ˝chá,Äľe velectÄ›nĂ˝ majitel Krupp najmul pro Chestera sekretářku Obrázek,aby mu dodala ifo jak správnÄ› tipovat :D :D :haha: :haha: :ejha:

Derryl píše:Navyse tie tabulky, tĂ­move, senator nám pripocital len 1 bod namiesto 4, ciÄľe mame ma» 57
senator robil tabulky odznova to prekontroloval,takze posledna tabulka(ktoru som robil ja),vobec nema suvis s tou jeho dalsou,cize poslednou,chapes ? :D
ale asi to zas neopravil najlepsie,kedze mne v jednotlivcoch zabudol priratat dva body.

kajo píše:
Derryl píše:Navyse tie tabulky, tĂ­move, senator nám pripocital len 1 bod namiesto 4, ciÄľe mame ma» 57
senator robil tabulky odznova to prekontroloval,takze posledna tabulka(ktoru som robil ja),vobec nema suvis s tou jeho dalsou,cize poslednou,chapes ? :D
ale asi to zas neopravil najlepsie,kedze mne v jednotlivcoch zabudol priratat dva body.
ja to chápem kajčo a kedze si to napísal ty, tak osobne som skontroloval body od 1 kola, moľes si to aj ty pozrie» a zrata», vąetko je to v tejto téme, takľe pomylil sa senator a nie ja!

Pred 9 kolom nastal v naąom tíme velký zmatok, pretoľe senator asi nanovo zratal body od 1 kola a sekol sa o 3 body a mi teda mame nie 57 ale asi iba 54 bodov po 8 kolách!
A tím pádom máme náskok nie 4 ale iba 1 bod pred dotieravými Evilovcami.
Pokial sa to niekomu z mojich kolegov chce preráta» naąe body od začiatku tak tohu majitel Krupp pozve na večeru do hotela Carlton :lol:
A teraz sa pozrime na 9 kole a jehobodovanie.
Najviac sa v tomto kole darilo Derrylovi, ktorí získal pomerne sluąné 4 body, dobre mu sekundovali Chester z Alexom, ktorí získali 3 body, je len na ąkodu, ľe sa počítaju len body prvých dvoch :(
Tentokrat po prvĂ˝ krat prepadol Excelent, ktorĂ­ nebodoval a zjavne mu nespravili tie veÄŤerne night cluby dobre.
Dalej treba poznamena», ľe majitel Krupp oficialne zamestnal v naąom tíme sekretárku Ildiko Hromozvodovú, ktorá bude osobne dohliada» na tipy pre Chestera.
Majitel Krupp vedel ÄŤo robĂ­, je to skusena borkyĹ

Aj ked sa nam moc nedari,aj tak sme stale vysoko.Podla mna mame najvyrovnanejsi team v lige a ked sa nedari jednemu,zabere dalsi.A tak by to aj malo byt.Postupne sa dostane do tempa a az potom jse budou dit veci :D :cool:
Derryl:Super prispevky :cool:

Po opetovnem prepocitani celkovych bodu vaseho tymu mi vyslo 55...pocital jsem to pro jistotu 3*...
Po 8mi kolech ste meli 55 8)

V 9.kole jsem neuspÄ›l Obrázek ani bod!!!Byl jsem na kobereÄŤku u pana majitele Kruppa a dostal jsem pÄ›knÄ› seĹ™váno Obrázek snad mÄ› nevyhodĂ­ nebo nedá příkaz GM Derrylovi,aby mÄ› vymÄ›nil do jinĂ©ho tĂ˝mu Obrázek a reportĂ©r Feri Struhanka Obrázek se mi smál a Ĺ™ekl Äľe jsem vahan Obrázek

Alex píše:Aj ked sa nam moc nedari,aj tak sme stale vysoko.Podla mna mame najvyrovnanejsi team v lige a ked sa nedari jednemu,zabere dalsi.A tak by to aj malo byt.Postupne sa dostane do tempa a az potom jse budou dit veci :D :cool:
Derryl:Super prispevky :cool:
toto je velmi doleľite, ľe aspon dvaja pravidelne ziskaju doleľite body, uplne sme vsak sklamali v 8 kole kde sme skoncili poslední, podla mojich predpokladov nám budu dýcha» na chrbat Evilovci a rozbehli sa aj Anjeli, mi vąak máme kompaktní tím, ale pri niektorych vysledkoch doslova ľasnem :x
Excelent: majitel Krupp to aj prehnal, ale ąak hádam si si z toho vzal ponaučenie :D
Ked bude Feri Strúhanka takí dotieravý a toto vravie» o tebe tak cely tyľden so mnou nespraví rozhovor a to potom bude ma» este len straty :lol:

excelent píše:V 9.kole jsem neuspÄ›l Obrázek ani bod!!!Byl jsem na kobereÄŤku u pana majitele Kruppa a dostal jsem pÄ›knÄ› seĹ™váno Obrázek snad mÄ› nevyhodĂ­ nebo nedá příkaz GM Derrylovi,aby mÄ› vymÄ›nil do jinĂ©ho tĂ˝mu Obrázek a reportĂ©r Feri Struhanka Obrázek se mi smál a Ĺ™ekl Äľe jsem vahan Obrázek
Ze Vahan ja nemozem. Ten vas feri je super :hufi: :haha: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ja nemozem :lol: :lol: a este tych smajlov ako si tam super doplnil :lol: :lol: :lol:

Ja som len zvedavy, ze co ti povedali dnes excelent, ked uz druhy den za sebou mas 0 na konte, dokonca sa nad tebou zlutoval aj GM a tiez ziskal velku nulu :lol: :lol: :lol:

kelemantia píše:Ja som len zvedavy, ze co ti povedali dnes excelent, ked uz druhy den za sebou mas 0 na konte, dokonca sa nad tebou zlutoval aj GM a tiez ziskal velku nulu :lol: :lol: :lol:
dakujem ti keke, som rád, ľe si náą tím tak pozorne vąímas :cool:
3667 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES