Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DANGEROUS DRAGONS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Joe S. píše:pozeral som si staré príspevky v téme a som sa nasmial :lol2:

kamil mal chuť s KTL už po PO 2011 a ešte stále tu je :dudo:

dlhodobo za všetko môže petrik

a čo je zaujímavé, posledných 5 sérií v play-off sme začínali prehrou :hmm:
najvyssi cas nejaku prehrou aj skoncit... :jn:
petrik píše:najvyssi cas nejaku prehrou aj skoncit... :jn:
You wish...

Ale bude to narocne, super je rozbehnuty a aj ked ja som nabral po tej nevydarenej zakladnej casti druhy dych, nakoniec to na ten titul stacit nemusi. Ok, to bolo trochu skromnosti a teraz....

4 more to go :!:
dnes ešte voľno a zajtra o 7ej večer to vypukne :nervozny:

prvé a možno aj posledné finále play off, tak dajme do toho všetko. Ani v tejto sérii nebudeme favoritmi, v základnej časti získal náš súper o 30 viac bodov ako my, síce hral v slabšej konferencii, ale aj tak je to dosť. Celkom s prehľadom vyradili víťaza ich konferencie, takže budeme musieť zopakovať výkony, ktoré sme začali predvádzať v 5. zápase série proti Army Men a ešte ich zlepšiť najmenej o 10 %
Gratulace k finále !! :cool: Držím palce :wink2:
prvé tri zápasy odohrané a zatiaľ to vyzerá dobre :nervozny:
10 zápasov odohratých a vyzerá to ešte lepšie, nedostihnutelný náskok o 6 bodov, ešte 3 ..
Obrázek
:sok: waaau, 33:25.

Možno prvá séria play-off v histórii, ktorú sme začali výhrou, ale stále to nič neznamená, ani vedenie 3:0 alebo 3:1 na zápasy nič neznamená, o tom by vedeli hovoriť vlani Ice Cats a tento rok Army men. Takže treba s pokorou ísť do ďalšieho zápasu, kde skúsme zaskočiť favorita po druhý raz :pray:

I keď stále sa mi to zdá ako sen, že sme vo finále :dudo:

PS: arekovi posielam veľkú pusu na čelo, lebo jeho prianie sa už nesplní

Kód: Vybrat vše

@ arek « 04 Apr 2015, 22:50 » dostanete 0-4 
Joe na hrad!!!
inak chlapy pozor, dnes začíname 18:30 a nie o 23:00, ako je v rozpise :!:
Pekná trefa joe :good: ale fakt nezvyk začať sériu výhrou :neviem:
V rozpise je 18:30 :jn:

To je tak ked robíš rozpis na týždne dopredu a potom si to fajleri zmenia zo dňa na deň lebo vedia že Pens tie poobedné zápasy nejdú :giggle:
Obrázek
Teraz pozerám, že sme vyradili 1., 2. a 4 tím po základnej časti. Celkom dobre načasovaná forma, ale hlavne je treba potvrdiť ju vo finále.
Ohlund píše:V rozpise je 18:30 :jn:

To je tak ked robíš rozpis na týždne dopredu a potom si to fajleri zmenia zo dňa na deň lebo vedia že Pens tie poobedné zápasy nejdú :giggle:
Obrázek
teraz už je, ale keby nepoviem, tak nikto ani nevie :jn:
kajo píše:Teraz pozerám, že sme vyradili 1., 2. a 4 tím po základnej časti. Celkom dobre načasovaná forma.
najmä keď sme skoro nepostúpili do play-off :lol2:
A po tom, čo som si dal v prvom kole pauzu (to len preto, že som šetril sily na ďalšie kolá :jn:
ty o voze, ja o koze, ty spomínaš prvé kolo a našu famóznu základnú časť :dudo:
No tak dnes to nevyšlo..ale nedalo sa čakať, že to bude jednoduché. Dnes treba zabrať.
kajo píše:No tak dnes to nevyšlo..ale nedalo sa čakať, že to bude jednoduché. Dnes treba zabrať.
Tak kdy je treba zabrat?? :matika:
dosť bolo rozkoše, treba zabrať :!:
:hmm: ked Vancouver udrží remízu a SJ prehrá tak asi u vás rozhodnú až nájazdy, honziss by mal v tom prípade suprových 8 bodov ale ako tímový hráč sa zaradil až na posledné miesto v nájazdoch, tak každému musí byť jasné ako to dopadne ked k tomu dôjde..
[quote="Ohlund"]:hmm: ked Vancouver udrží remízu a SJ prehrá tak asi u vás rozhodnú až nájazdy, honziss by mal v tom prípade suprových 8 bodov ale ako tímový hráč sa zaradil až na posledné miesto v nájazdoch, tak každému musí byť jasné ako to dopadne ked k tomu dôjde..[/quote

čiže za tejto konštelácie vyhráme nájazdy? :pray:

malo by to tak byť, v druhej sérii nájazdov by som to mal rozhodnúť ja :yahoo:

ak to skončí remízou, tak sme vyhrali, ak to SJS otočí, prehráme :scare:

LET´S GO STARS :fan:
kamil :poklona:
:yahoo:

No ale su to zatial velmi vyrovnane zapasy, aj tie tipy ked sledujem v noci mame povacsinou dost rovnake na jednotlive zapasy :scare:
kajo píše::yahoo:

No ale su to zatial velmi vyrovnane zapasy, aj tie tipy ked sledujem v noci mame povacsinou dost rovnake na jednotlive zapasy :scare:
tipujeme to ako odborníci alebo ako analfabeti, ak sa to nepodarí A ako pozerám, dnes sme to zjavne dotiahli do úplnej dokonalosti :lol2: :cool:
ku*va, čo nám je*e? ideme si dokurviť perfektné play-off v jeho závere? :cry:

budíček do riti :!:
3667 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO