Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DANGEROUS DRAGONS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Včera vás zachránil Vrbata 1 a pol minuty pred koncom, dnes to bol Toews a rozhodol 30 sekúnd pred koncom :cool:
Ducháček :poklona:;

:hmm: žeby platilo, že šťastie praje pripraveným? Aspoň doteraz. Len aby to pokračovalo aj naďalej :pray:
http://www.csfd.cz/film/5475-duchacek-to-zaridi/" onclick="window.open(this.href);return false;

Parada...two more to go :cinka:
Inak Ohlund, zda sa mi ti alebo nám tajne fandis? :oslava:
Už nie je moc na výber, finále BF : DD by bolo docela prijatelné.. ale inak máte sympatický tím, všetci dobrí tipéri, ešte lepší jahú hráči a kvalitne tipujete aj v rial lajfe...
odkaz pre tím A na*ebaný DOMOV SPAŤ, na*ebaný DOMOV SPAŤ :!:


ako vyzerá poctivá príprava na 4. zápas finále konferencie :lol2: alebo keď sa nechám stiahnuť do herne alkoholikmi :jn:
Ak prehrame, aspon vieme na koho to hodit :wink2:
No ked zápas Col : Edm neskončí remíza tak by ste mali znovu vyhrať o 2 bodíky, zachránil vás zápas Calgary, dovtedy ste natom boli biedne, vdaka Calgary ste získali 4b zatial čo súper 0 :eek2: . Momentálne to vyzerá na remízu s tým že po predlženi by ste mali o 2 bodíky viac, tipy na posledné 2 zápasy máte skoro rovnaké, len Fortune má remízu na Colorado, to je jediná možnosť ktorá vás môže zarezať, takže dnes aj Joe aj Redy asi uvítajú ked to Ojlers udržia a vyhrajú :jn:

EDIT: 3 mečbaly :hmm:
:ciga: ešte jeden, ešte jeden :pray:

ale takto lamersky vyhrať :rofl: že po predĺžení ledva niečo mať trafené :dudo:
kajo píše:Ak prehrame, aspon vieme na koho to hodit :wink2:
ja som sa poctivo sústredil na 4. zápas série, a ty si čo urobil pre slovenský hip-hop? :dudo:
Keď som ráno videl výsledky, veľa som od toho nečakal. :giggle: Našťastie ste zvládli zápas aj napriek môjmu precíznemu betónu.
Touhle vyhrou se radsi nikde chlubit nebudeme! :oops:
Lukas33 píše:Keď som ráno videl výsledky, veľa som od toho nečakal
Detto. Uz som v hlave mal vyrovnane 2:2. Mame 3 mecbaly sice, ale to este nic nemusi znamenat. Spytajte sa army menov...

Takze pokusme sa to urvat uz dnes :box:
Ak by to vyšlo už dnes bola by to paráda :pray:
Po prvom zápase sme tu spomínali že kolko štastia majú EI v plejaf posledné roky, docela sme to jinxli lebo odvtedy ste začali vyhrávať len vy a všetko boli tesné uprdené výhry po predlžení alebo sa rozhodlo neakým golom v závere :giggle:
Je to taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam, sme vo fináááááááááááále, alebo čo ti je*e, kebab do ruky :cool: vyradili sme snáď najnenávidenejšieho súpera v rámci KTL. Po tej vlaňajšej sérii ako aj potom, ako sa nás pokúsil rozhádať aj tento rok. Odplata je sladká :slintac:

Som neskutočne šťastný, že to konečne vyšlo, ale ešte nie je koniec, ešte treba vyhrať 4 zápasy :pray:

Ohlund, to máš pravdu, tie 4 výhry, to je niečo :giggle: Ale zas teraz sa nám možno všetko vracia za posledné sezóny, kde sme si toho pretrpeli až až
:wave:

Tak az na to prve kolo vcelku suverenna jazda (aspon co sa skore tyka). Tak a teraz to uz len doklepat
Blahozelam jasterice, uplne zasluzeny postup s prstom v nose, oficialne skacem na vas bandwagon a nepochybujem ze to vyhrate cele bez ohladu na finaloveho supera…

(tak - svedomie mam ciste, pre jinx so urobil co sa dalo, nech sa deje co sa ma…)
a to DD nepredvadzali lepsie vykony ako my v 2. kole :thumbsdown:

vela nestastia vo finale :hehe:
Hrali sme čo bolo treba. :ciga:
petrik píše:Blahozelam jasterice, uplne zasluzeny postup s prstom v nose, oficialne skacem na vas bandwagon a nepochybujem ze to vyhrate cele bez ohladu na finaloveho supera…

(tak - svedomie mam ciste, pre jinx so urobil co sa dalo, nech sa deje co sa ma…)
ty ku*vo jedna, aj tak nám to nejinxneš :protest:
arek píše:a to DD nepredvadzali lepsie vykony ako my v 2. kole :thumbsdown:

vela nestastia vo finale :hehe:
pre teba a pre petrika môžem vlastne len toto

vaše hejtovanie nás robí len a len silnejšími :respect: tak len tak ďalej
no tak co uz s vami, gratulacia k postupu, ako tak pozeram zostavy finalistov opacnej konferencie, je mi z nich snad len ten Badhed trosku povedomy, takze nech sa vam teda dari v tom finale, snad vsetci to tu uz tahate pomaly desatrocie :scare: tak hadam vam to uz vyjde a niekedy snad aj nam ostatnym, ze arek a spol :-D
Pokud to vyhraji tito loseri, analfabeti a duchackove, budiz to pro nas inspiraci, ze uz to muze vyhrat opravdu kazdy! :cool:
pozeral som si staré príspevky v téme a som sa nasmial :lol2:

kamil mal chuť s KTL už po PO 2011 a ešte stále tu je :dudo:

dlhodobo za všetko môže petrik

a čo je zaujímavé, posledných 5 sérií v play-off sme začínali prehrou :hmm:
3667 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS