Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DANGEROUS DRAGONS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

ja už nemám slov na to, čo sa deje toto kolo :scare:
To je snad smola minuta uz do finale :wink:
ku*va, dnes a zajtra musíme vyhrať, aj keby traktory z neba padali :!: Takže sa všetci posnažte :dup: :oslava:
Ducháček boh, Ducháček na hrad :poklona:
kajo píše:Ja viem. Vas rozoberieme...dedko pojde rovno na LTIR :-(
Copak? jsi na LTIR? :hehe:
kajo si vcera nasiel rano v posteli konsku hlavu... :jn:
:petrik:
ChlapY, ospravedlnujem sa vam, ale vcera som bol na cestach (teda logicky bez netu) a vratil som sa domov az o stvrtej rano. Prvotny predpoklad bol, ze to bude ovela skor.

No ale nechajme holubov uzivat si toto neplnohodnotne vitazstvo a trollovat ich v nasej teme.
Však hrajte niečo čučky. :slap: idem skontrolovať, či nie som najslabší hráč náhodou :giggle:
Toto kolo nestiham nic...ak niekto chce, moze prebrat post GM. 3N su neakceptovatelne.
za 3N by si mal poslať ostatným členom tímu odškodné na bankový účet :jn:


a toto je čo, dve remízy po sebe, to som snáď ešte nezažil
Vyzera to tak, ze ten :censored: draft bude. Vyhrame to vo velkom style vo stvorici? :hmm:
kajo píše:Vyzera to tak, ze ten :censored: draft bude. Vyhrame to vo velkom style vo stvorici? :hmm:
Že som sa aj pýtal :jn: mal som byť radšej ticho.. ale ked už tolko ludí zahlasovalo a väčšina je za tak už s tým asi nič nenarobím, aj ked proti sa vyjadrili dosť velké osobnosti KTL a za skôr novší tipéri.. :?
kajo píše:Vyzera to tak, ze ten :censored: draft bude. Vyhrame to vo velkom style vo stvorici? :hmm:
:yes: :klobuk:
to čo bolo ku*va za kolo :hroza: teraz sa musíme naladiť na víťaznú vlnu, inak bude zle
:serus: anarchistickí islamskí teroristi, nepridáte aj vy nejaký návrh v rámci KTL, aby sme neboli my tí zlí ale oni, že nemienia o nich diskutovať :jn:
:hroza: Toto už je mimo normálneho rozumu :scare:
medik911 píše::hroza: Toto už je mimo normálneho rozumu :scare:
tebe asi pojmy irónia a sarkazmus nehovoria nič, však? :hroza:
Jasne , chápem. Ale teraz ako budeš všade vypisovať takéto drísty? a to len pre to, že vačšina tipérov bola za draft ? A len vy stále musíte neustúpiť.
Ako osobne za mna , keď ten draft nebude, ja to bez problémov prežijem aby si tu aj namna nenadával :)
sorry tím, že som netipoval včera, ale z vínnej cesty som došiel až o 3ej v noci, sa nám to kúsok pretiahlo, s čím som nepočítal :oops:
takto ani PO nedame :hroza:
:cookies:
kajo píše:takto ani PO nedame :hroza:
dajak tam snáď prelezieme :ciga:

len čo keď tí ko*oti hrajú tak, že sa to ani tipovať nedá
Bude to drama :nervozny:

Ale mozno prave preto to tento rok vyhrame cele...minule roky sme vzdy postupovali z prveho ci druheho miesta a mali sme z toho :ho*no:
Joe S. píše:
len čo keď tí ko*oti hrajú tak, že sa to ani tipovať nedá
Prave proto se letos dari tymum slozenych z haluzaku a neumetelu :jn: :-D
Pardon pani, zas som bol na cestach, vratil som sa o stvrtej rano a mobilny net zas samozrejme nesiel (vdaka ti nemenovana :censored: siet)

Snad nas toto nebude stat PO.
3667 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS