Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DANGEROUS DRAGONS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

hosi hosi, sice by som mal byt zatial spokojny najma ked vidim aky ste rozhodeny tak o to viac ale zbytocne stresujete a bavit sa teraz o konci v time :slap: druhy zas do podpisu game over, myslel som ze ste bojovnici a nie uplakane slecinky ktore rozhodi jedna chyba :jn:
neskutočne ma sere pohľad na tie výsledky, tých 6 bodov tam bolo reálne hrateľných, čo by znamenalo našu výhru :nervy:

odteraz žiadne ja tipujem prvý, ja tipujem posledný, lebo nakoniec pre pálenku nenatipujem :nervy: Proste natipovať hneď ako som online a najmä teraz (navyše dnes sa hrá už o 6ej, tak nech žiadny analfabet už nezabudne natipovať, jedine analfabeti zo zboru súpera :scare: )
Ved to serie aj mna...v noci som dokonca pozeral pribezne vysledky a vyzeralo to paradne hlavne pre Redyho a Lukasa, ktori trafili oba prve zapasy, v druhom Detroit vyhraval(obaja mali 1) a panthers-devils bolo este niekolko minut do konca 3:3 (obaja mali X)

Janik, ja to urcite nevzdavam, ale ak nepostupime bude to hlavne kvoli tomu mojmu nenatipovaniu a take nieco by GM urobit nemal. Preto radsej odidem do ineho timu, alebo skoncim.
hra sa na 4 vitazne, jedna prehra zas nemusi znamenat nic, vcera sme vas proste prevalcovali to by ste museli byt z inej galaxie aby ste vcera dali dohromady este viac bodov, dnes to mohlo byt vyrovnane, ide sa dalej sanci je dost pre vas aj pre nas este len nechapem tu paniku ako vcera Ohlund... hlavne ze dnes tam nasukal vykon dna :roll:
Prominte, ze vam do toho vstupuju, ale mam podobny myslenky. A to tipujeme co to da. Ale fakt, ze se tu pachtime celou sezonu a pak nam to skonci kvuli dvema haluzim, me naplnuje skepsi ke smyslu meho pocinani.
Ale na druhou stranu, tyhle myslenky mam i po PO realnyho NHL, takze pockejme, jak se veci pres leto vyvrbi.
uvediem veci na pravu mieru. Kajo nenatipoval narocky, aby mal zamienku na odchod z tohto komedialneho timu. Zacnelo sa mu za anjelmi, ku ktorym by sa rad vratil.
Ja presne vim jak se tu kluci citi, 2x jsem s nima v DD vyhral celou zakladni cast a v plejof jsme nevyhrali jedinou serii. Jestli to nezlomim ani letos tak budu ku*evsky nasrany s chuti se na to vyprdnout taky. Ale jak se znam pres leto me to prejde a do nove sezony vystartuju s chuti, tvl ale fakt doufam ze letos tohle resit nebudu muset a vam bych pral to same.
Fakt každý rok nás odjebe dajaká haluz, je to už hrozne frustrujúce, raz je to play off draft, raz je to pe*rikov po*ebaný kľúč a teraz možno toto

arek, ty analfabet :a_von: trollovať do vlastnej loser témy :fucker2:
kebyže hráme s Blue Analfabets, tak vyhrávame 2:0 :cry:
Otocime to este. Slubil som, ze mam formu, tak snad ju preukazem inak ako netipovanim :slap:
Joe S. píše:kebyže hráme s Blue Analfabets, tak vyhrávame 2:0 :cry:
toz hrate s finalistom z minulej sezony a keby sa udiala ina konstalacia hviezd sme mohli minulu sezonu aj vyhrat takze ziadne orezavatka ak ste cakali vyhru 4-0 :box:

p.s. kedy bol kajco v BA? to sa tam dostal omylom asi nie? :-D
Ked bol PO draft som tam bol..rok si nespomeniem.
a radšej sa k tej eskapáde ani nepriznáva :dudo:
sa mu ani necudujem :sarcasm: :jn: on a anjel to nikdy nemoze byt inak by to znamenalo Apokalypsu maximalne :-D
To je nalada v tymu... :hroza: janik to vystihl v postu z 10:43
Dostal som dakovacku od Antyho na tento prispevok http://www.hokejforum.com/dangerous-dra ... ml#p369790" onclick="window.open(this.href);return false; :clap: Istotne preto, ze som napisal, ze som ko*ot :lol2:
:rofl: tak čo čakať od pe*rikovca
Ved to :D Ale necakal som, ze uz za jednu sezonu dokaze ten clovek sku*vit tipera :(
Moji zlati.....vy mate teda porazenecke nalady.....

Obrázek


a do nííích :hfman:

p.s. na sporaku mate poctivy kuraci vyvar, rezen a zemiaky, komu sa nepaci v spajzi je cvikla s brokolicou a syrom
tak toto má byť motivácia? :bee:
A ked v noci vyhrate, bude Sacherova torta :giggle:


edit: Kajko, tie najvacsie rezens u pre teba, ze by si onee po flame dakusticko vytriezvel, ale najlepsie je uz do konca ktl nepit, ze by si nemal vypadky pamate...... :lol2:
Myslim, ze Joe cekal spis neco take: Obrázek
:hroza: terza si ho premotivoval
kruci tu je proti nam riadna armada co praje DD, dufam ze Cathy ma rada vitazov ze by sme to vyhrali :jn:
AndyF píše:Myslim, ze Joe cekal spis neco take:
vsimli ste si to logo dole? :jn:
3667 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES