Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DANGEROUS DRAGONS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

kajo » Uto Dec 24, 2013 1:09 am píše:Falcons :lol2: To je co? Falcons sa mi spaja s Atlantou a vieme, ze ta je jeden velky fail :yes:
všetko, čo sa spája s Atlantou, je fail :jj: :good:
kajo píše:Kazdy musi nejako zacinat. A moja letecka kariera zacala u FB, pokracovala v BA a skoncila v top leteckom time- DD. Odtial uz nie je ist kam :fucker2:
Hm, moja zvieracia kariéra je na tom podobne. Začiatky u Spiders, potom krátka zastávka u ixa :-D vo Furious Dogs a teraz DD, vyššie sa už nedá dostať.
Lukas33 píše:
kajo píše:Kazdy musi nejako zacinat. A moja letecka kariera zacala u FB, pokracovala v BA a skoncila v top leteckom time- DD. Odtial uz nie je ist kam :fucker2:
Hm, moja zvieracia kariéra je na tom podobne. Začiatky u Spiders, potom krátka zastávka u ixa :-D vo Furious Dogs a teraz DD, vyššie sa už nedá dostať.
tak sa pozri vyssie, uvidis nebo, a tam su anjeli :waa:
Hmm ked to tak pises Lukas, len teraz som si uvedomil, ze ixovi som ukradol nielen teba, ale aj Redyho :oops: ten ma asi nemal velmi rad :D
to čo má byť za úvod kola :x :x :x
Sieste miesto a v slabej konferencii by bolo prve :lol2:
kua, to čo má byť, stále 7. miesto :(
To mam ale tim :hroza: To aby som si vsetko urobil sam :lol2:
ticho tam.

inak tieto dni sa nemôžem zapájať moc sem, som rád, že natipujem a nastavím zostavu v yahoo, bo momentálne som bez netu :(
Tu zostavu na yahoo si si mohol odpustit :jn:

btw. Lukas tesis sa na novy avatar? :petrik:
kajo » Pia Jan 10, 2014 2:45 pm píše:Tu zostavu na yahoo si si mohol odpustit :jn:

btw. Lukas tesis sa na novy avatar? :petrik:
prečo nový, keď starý sa osvedčil?
JJ, sem s tým Getzlafom. Už mi došla šťava. :lol2:
Obligatny Getzlaf (+Perry)

Obrázek
Lukas ak to nestihnes do polnoci, pribalime ti este nejaky sladky podpis :!:
:ciga:
:good: Pozrite kto je posledny :lol2: (myslim tim)
Rozkol v tymu?? :petrik:
http://www.hokejforum.com/yahoo-fantasy ... ml#p364439" onclick="window.open(this.href);return false;
Nie, len potrebujem aby som predbehol troch ludi v yahoo (aby som nepadol do druhej ligy), tak hladam cesticky :jn:
Ups, som netrafil na štadión. Pozerám, že to veľmi nevadilo. :-D
Hmm, to vyzera tak, ze si chces toho Getzlafa s Perrym predlzit :hmm:

Ale v trojici :ciga:
Nemôžem za to, že petrik prehádzal smerové tabule. :neviem:
Lukas33 píše:Nemôžem za to, že petrik prehádzal smerové tabule. :neviem:
petrik je toto kolo aj s celym timom Falcons na Maledivach, isli sme si orazit za dobre vykony v prvych 5 kolach ZC a nacerpat sil na zdrvujuci finis sezony :petrik:
(sak staci pozriet na tabulku a musi to byt vsetkym jasne ze mame ine priority ako KTL momentalne)

smerove tabule vam museli udrbat nejaki "menej prisposobivi opaleni osadnici", no ale ked ste silou mocou chceli mat nejaky fanklub a nikto iny sa nehlasil tak teraz sa necudujte - mate co ste chceli :P
Hlavne, ze pred par dnami si pisal
petrik píše:V dalsich kolach nam staci “iba” ustrazit si army men a dragons – musime koncit pred alebo tesne za army men a nie prilis daleko za dragons… :petrik:
Zatial veru nie ste prilis daleko za dragons ... :hmm: mozte si to dovolit :hehe:
:hmm:

:protest: chcem si zmeniť avatar a nemôžem, nemám na to technickú podporu :(
kajo píše:Hlavne, ze pred par dnami si pisal
petrik píše:V dalsich kolach nam staci “iba” ustrazit si army men a dragons – musime koncit pred alebo tesne za army men a nie prilis daleko za dragons… :petrik:
Zatial veru nie ste prilis daleko za dragons ... :hmm: mozte si to dovolit :hehe:
nech pocitam ako pocitam - po tomto kole budeme v tabulke ZC stale pred vami, nech uz skonci akokolvek :ciga: :fucker2:
3667 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS